Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσες κάνουν παρτούζες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 28 Μαϊου 2011.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Μήπως πρέπει να διαχωρίσουμε κάτι; Άλλο ερώτηση αδαούς με το χώρο κι άλλο βλακώδης ερώτηση. Οι πρώτες νομίζω πως είναι ευπρόσδεκτες, τουλάχιστον από τους περισσότερους. Άλλωστε, πολλά νήματα - διαμάντια έτυχε να έχουν ως αφετηρία τους κάποιο ερώτημα που έθεσε κάποιος που έκανε τα πρώτα του βήματα στο χώρο. Οι βλακώδεις ερωτήσεις πάλι, στις οποίες συγκαταλέγω κι αυτή του νηματοθέτη ελάχιστα έχουν να προσφέρουν, τόσο στο συζητητήριο όσο και στον ίδιο. Τι θα καταλάβει αν του πω π.χ. εγώ ότι το Χ ποσοστό των ερωτικών μου συντρόφων αρέσκεται στα σχήματα τριών και πλέων ατόμων; Τι συμπέρασμα θα βγάλει; Απολύτως κανένα. Ούτε, βέβαια, θ' αποκομίσει κάποιο ώφελος, όσον αφορά το πώς λειτουργούν τέτοια σχήματα. Ας θέσει, λοιπόν, κάποιο πιο ουσιαστικό ερώτημα, κι ευχαρίστως να το συζητήσουμε, υπό άλλη βάση.
     
  2. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Ποιος το κρίνει...???? ποιος το σχολίάζει.. ??? με τη background αποδεδειγμένα....???
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    26 απαντήσεις so far, καμία on topic. Βλέπεις pistachio?

    Πάντως πιασάδικο το θέμα...
     
  4. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    όλες εδώ μέσα κάνουν .. γιατί είναι λυσσάρες .. λυσσάνε για άντρα .. εκτός από μένα .. φυσικά  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Περσινά ξινά ...φυστίκια...!
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Τι σημαίνει παρτούζα? 
     
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?




    Πάρτυ...........με ούζα...... 
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    παντως δεν εχω καταγραψει τελικα , ουτε ποιες τα πινουν ουτε ποιες κανουν παρτουζες ...
    μια στο τοσο δινεται η ευκαιρια να παρω μια αξιολογη πληροφορια απο το φορουμ για να βρω την ιδανικη συζυγο και ολο καταληγει σε φιασκο ...
    λιγο αν με ακουγε ο Κωσταντινος θα γλιτωναμε τα μισα νηματα ...
    Προφιλ χρηστη (για γυναικες) :
    υψος
    βαρος
    χρωμα ματιων
    μηκος μαλλιων
    μεγεθος σουτιεν
    κανω στο σεξ : CIF , CIM , TPE , 69 , Anal play , Orgy , Gang Bang , κτλ ....
    προφιλ για αντρες :
    υψος
    Ε9
    διαστασεις πουτσου ....
     
  9. Arcane

    Arcane Regular Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Χαχα, ωραίος ο ισνογκούντ ! Προσωπικά δεν ξέρω καμία που να κάνει, και δεν με νοιάζει κιόλας, εφόσον δεν είναι η γυναίκα μου.
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Λοιπόν νηματοθέτη για να σου λυθεί η απορία σου προτείνω να οργανώσεις μία ονομαστική ψηφοφορία
    των γυναικών του φόρουμ ώστε να σου απαντήσουν με ΝΑΙ όσες κάνουν παρτούζες και ΟΧΙ όσες δεν κάνουν.
    Στη συνέχεια να διοργανώσεις μία συνάντηση σε χώρο της επιλογής των γυναικών που είπαν το ΝΑΙ,
    με ισάριθμους άνδρες.
    Το αποτέλεσμα θα μας το πείς μετά, αλλά πολύ φοβάμαι................ότι στη συνάντηση θα πάνε μόνο
    οι άνδρες οι οποίοι.................θα μείνουν με τον ......π........στο χέρι........................................
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Well, εγώ πάντως το έχω ακούσει από δύο και σας διαβεβαιώ ότι δεν ξέπεσαν καθόλου στα μάτια μου, το αντίθετο θα έλεγα.

    Όπως έλεγε και ο Oscar Wilde: I like men with future and women with past.