Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσες κάνουν παρτούζες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 28 Μαϊου 2011.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Βλέπω οτι στα λόγια οι περισσότεροι είστε ανοιχτά μυαλά, οταν έρχεται όμως η ώρα των πράξεων δεν πιστεύω ότι θα είστε τόσο άνετοι και θα κάνετε αυτά που γράφεται στο φόρουμ με άνεση,.....οι περισσότεροι άντρες θέλουμε το θηλυκό πουτάνα στο κρεβάτι μας αλλα μόνο για εμας....
     
  2. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Αν ήμουν άντρας θα την ήθελα και πριν και μετά παρθένα αφού θα γεννούσε τα παιδιά του Θεού.
    Κατα τα αλλά αν πραγματικά αγαπάς από δέχεσαι και συγχωρείς τα πάντα.
     
  3. Maze_

    Maze_ Maze

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Ωπα συγνωμη...η γυναικα ειπαμε παρτουζα εκανε δεν εκλεψε δεν σκοτωσε!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    ΔΕΝ θα συμφωνησω καθολου μαζι σου ......
    ομως ....
    μπορει εκει που περπατας αμεριμνος εχοντας εκφρασει και τεκμηριωσει αψογα την θεωρεια σου , υπερ ή κατα .... να φας την κεραμυδα κατακεφαλα και επειτα απο 3 τουμπες αναποδες να βρεθεις εντελως ξενος με τον προ λιγων λεπτων εαυτο σου ...
    γι αυτο και λενε Ερως ανικατε μαχαν
    Ερωτα που δεν σε νικαει πολεμος ..... οπου και αν πεσεις το κανεις κτημα σου ..... δεν σου ξεφευγει ουτε θεος .... κι οποιον αρπαξεις τρελαινεται ....
    .... και τοτε πεφτουν πανω τα σογια να σε συναιτισουν , φιλοι , γνωστοι , μεχρι και οι μεταναστες που εχει η φαμιλια ... και εσενα ποναει το πουλι σου τοσο πολυ απο την χρηση και το ξεζουμισμα που λεξη δεν μπορεις να πεις ....οσο δε βλεπουν το ηλιθιο χαμογελο στο κουτελο που λεει : "πριν απο λιγο εχυσα" τοσο τους πιανει το παραλληρημα ...
     
  5. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    2.871.253.492. Μετρημένες.
     
  6. mmm

    mmm

    Με ενδιέφερε και εμένα το θέμα φίλε και μπράβο για την ερώτηση...δεν είμαι και ο πιό έμπειρος σε θέματα παρτούζας, αλλά η εκτίμησή μου είναι ότι το ποσοστό των ανθρώπων που έχει κάνει παρτούζα είναι πολύ μικρότερο του 25% και δεν έχει να κάνει τόσο με την απενοχοποίηση, όσο με το ότι λίγοι την βρίσκουν έτσι τελικά. Όλοι λέμε ότι δεν μας χαλάει να παρακολουθήσουμε, αλλά το να συμμετέχουμε είναι άλλο. Προσωπικά θα ένιωθα τυχερός αν είχα την τύχη να πάω με δυο γυναίκες, αλλά σίγουρα δεν είναι στις φαντασιώσεις μου το σενάριο να μοιράζομαι με άλλον άνδρα μια γυναίκα. Δεν σημαίνει ότι δεν θα απολάμβανα να δώ έναν άνδρα να πηγαίνει με μια γυναίκα, χωρίς να συμμετέχω (cuckold)...
     
  7. sofia b

    sofia b New Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    καλησπερα και απο μενα....ακομι κι αν υπαρχουν γυναικες ποθ δεν εχουν κανει..να στε σιγουροι πως σιγουρα θα το χουν σε μια γωνια στο μυαλο τους  
     
  8. Kyry

    Kyry New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    κοιτα αν ηταν η γυναικα της ζωης μου ναι νομιζω οτι θα προχορουσα ....
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    αμ δεν θα γινει γυναικα της ζωης σου οταν το μαθεις ....
     
  10. Re: Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Υπαρχουν και οι cuckolds που δεν σκεφτοντε ετσι...
     
  11. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ Η ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ 2 Η ΚΑΙ 3 ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΖΙ....ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΑΜΠΟΥ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ....!!!!  
     
  12. Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Ποτε δεν ειναι αργα..... Η ζωη ειναι μικρη αλλωστε!