Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  2. Cucker

    Cucker New Member

    Σε ΚΤΕΛ από Αττική για Βόρεια Ελλάδα, το μωράκι, με περιποιήθηκε παίζοντας μου τον πουτσο, το κλου ήταν ότι το ΚΤΕΛ ήταν γεμάτο φοιτητές, οι οποίοι αρκετοί μας πήραν χαμπάρι μιας και η ζακέτα που είχα ρίξει στο επίμαχο σημείο πάλλονταν συστηματικά!
     
  3. topinpatra

    topinpatra SMILE & MAKE EM WORRY Premium Member

    Σε κεντρική πλατεία της Πάτρας, έκατσα σε παγκάκι και κεινη με τη μακρυα δαντελωτη φουστα έκατσε πανω μου. καλοκαίρι με τον κοσμο γύρω μας..Υπέροχο
     
  4. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    παντου και παντα...σε αυτοκινητο...τουαλετες...παρκο...μαγαζι...σοκακι....παραλια...κλπ
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αν μιλάει για πρωκτικό μια χαρά ταιριάζει.
    Ας το αφήσει
     
  6. imoaix

    imoaix New Member

    Δημόσιο σεξ μόνο σε παραλία και βράδυ, σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο ενω η κοπελα ακουμπούσε στο μπαλκονι έχω αποκαλύψει το στήθος της χουφτωνοντας την
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Έχω διδάξει το αθλημα, με την πολύτιμη βοήθεια διαφορων παρτενέρ, αρκετές φορές στο παρελθόν.

    Στη σχολή χορού η στο μάθημα καποειρα σας παίρνουνε λεφτα.

    Εμείς διδαξαμε.... τσάμπα  
     
  8. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Κακό μωράκι  
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κυριε Πετροχειλο, καποτε ημουνα πουλι και μ'αγαπουσανε πολλοι! 
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μες την περιπετεια εισαι...
     
  11. Στο ταμειο του σουπερ μαρκετ η Κυρία μου επιδεικτικά δεν βαζει τπτ σε σακούλα. Κ μου λεει τελείωνε άχρηστη , πλήρωνε ξεφτιλω κ αντε δουλα προχώρα.
     
  12. imoaix

    imoaix New Member

    Χαχαχα πραγματικά όμως