Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Να μας λες που συχναζεις να περναμε καμια βολτα, οχι οτι το κυνηγαμε αλλα δεν λεμε οχι για λιγο ματι
     
  2. Anel

    Anel Regular Member

    Θα κάνω ότι μπορώ...αν τύχει ξανά θα φροντίσω να ενημερώσω... Δε θα με ενοχλούσε να με πάρουν κ λίγο μάτι...
     
  3. Ak93

    Ak93 New Member

    Παραλία Μύρινας μεσάνυχτα. Εγώ με μια κοπέλα κάναμε παθιασμένο σεξ την ώρα που καμιά 15 πιτσιρίκια κάνανε παρτάκι μερικά μέτρα παραδίπλα μας.
     
  4. Ak93

    Ak93 New Member

    Φυσικά και στο αυτοκίνητο σε ένα χωράφι της Βέροιας. Και το πιο παράτολμο: Στο πάρκινγκ πάνω από το άγαλμα του Βενιζέλου στη Θεσσαλονίκη, μέσα στο αμάξι μου, περίπου 8 το απόγευμα. Εγώ τη δαχτύλωνα και έπαιζα με τις βυζάρες της κι εκείνη μου τον έπαιζε.
     
  5. Cyril1965

    Cyril1965 New Member

    Με μια συναδελφο, φευγαμε για διαλειμμα απο τη δουλεια και με τσιμπουκωνε σε μια πυλωτη απέναντι. Καποια στιγμη εμφανιζεται ενας σκυλος στο απεναντι μπαλκονι και αρχιζει να γαυγιζει. Χυσε μου λεει να τα πιω μην τυχον και μας δουνε...
     
  6. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Ναι, αρκετές φορές.
    Και προσπαθώντας να μη μας δουν και θέλοντας να μας δουν.
    Υπέροχη αίσθηση.
     
  7. Sadistcop32

    Sadistcop32 New Member

    Ακριβώς το ίδιο..
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Έχω φωνάξει μπροστά σε κόσμο τη κοπέλα μου με το όνομα μίας παράλληλης σχέσης που είχα...
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Τα νήματα για το μαζοχισμό είναι στο discussion
     
  10. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Χαχαχαχαχα
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Τωρα που το εγραψες εδω θα εχεις πιο πολλους θεατες απο το ΟΑΚΑ σε τελικο κυπελου
     
  12. Anel

    Anel Regular Member

    Μπα... Μένω επαρχία.. δε θα προλάβουν να μαζευτούν..