Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να πηγαίνετε σε εργοτάξια για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο!
    Εκεί έχει προεγκατεστημένες πινακίδες "εισέρχεστε με δική σας ευθύνη", δε μπορεί να σας πεις κανένας τίποτα
     
  2. SKAFAKI

    SKAFAKI New Member

     
  3. SKAFAKI

    SKAFAKI New Member

    Δεν ειμασταν παρεα  
     
  4. Mardana

    Mardana Regular Member

    Καλημέρα σας, και καλή εβδομάδα, δημόσιο χώρο δεν το λες... Αλλά μέσα σε σπίτι μου έχει συμβεί το εξής... Ήμασταν μια παρέα.. και μείναμε σπίτι μιας φίλης μας... Μια από της κοπέλες είχε ξαπλώσει πάνω μου στον καναπέ και ενώ κοιμομασταν μου κατέβασε παντελόνι και άρχισε να με ρουφάει.... Ο κολλητός μου ήταν λίγο ποιο πέρα...τα είδε όλα.. ήταν μια κρύα νύχτα που έζησα κάτι ζεστό πάνω μου! Σιγουρα η ιστορία μου μπορεί να μην είναι χοτ! Αλλά είναι μια ιστορία ενός παιδιού τότε περίπου 18 χρόνον !
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    τι; έτσι; χωρίς συναίνεση;

    ε και να το διαβάσει η πουριτανή μερίδα ...
     
  6. Mardana

    Mardana Regular Member

    Τι θες να πεις? Συγνώμη ρε παιδιά... Θα αργήσω λίγο να σας καταλάβω... Διαβάζω τα νήματα και δεν ξέρω πότε μιλάτε σοβαρά,κάνετε πλάκα , η χιούμορ!  
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αυτό το έχω πάθει κι εγώ με θερμοφόρα

    ΥΓ: Μια χαρά είναι η ιστορία
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    κι εγώ το ίδιο ακριβώς έχω πάθει σε ορισμένα νήματα.
    κάνε δουλειά σου, μιά χαρά γράφεις.
     
  9. Mardana

    Mardana Regular Member

    @Nickname Σημασία έχει ότι και οι δυο μας ζεστάθηκαμε , ο καθένας με τον τρόπο του!!

    * Διάβασα την ιστορία σου με το μπέικον ... Και η αλήθεια είναι ότι ποιο πολύ μπερδεύτηκα!  

    * Ελπίζω να σας μάθω!
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το bacon δεν είναι ιστορία, είναι ιδέα!

    ΥΓ: Έχω εγώ ιστορία με bacon? Μπερδεμένα μας τα λες μάστορα
     
  11. Mardana

    Mardana Regular Member

    @Nickname
    Release μωρή μπάμια!???

    Σε αυτοί την ιστορία αναφέρουμε !  
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Έμφραγμα