Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο Κυρίαρχος Είσαι τελικά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 17 Απριλίου 2020.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Αν θες να χρησιμοποιήσεις ορολογία του χώρου, αυτό που περιγράφεις πάει περισσότερο προς το Daddy παρά προς το μάστερ.

    Δεν είναι τίποτα το περίεργο. Εξάλλου πολλοί Κ τείνουν προς το Daddy περισσότερο απ όσο θα ήθελαν να παραδεχτούν.

    Κατά τ άλλα έχεις δικαίωμα να θες το δικό σου και να το ζήσεις οπως θέλεις. Επίσης, το τι αντιλαμβάνεται κανεις ως κυριαρχικό χαρακτηριστικό είναι δικό του θέμα.

    Απλά προσεξε την ορολογία σου, μη στεναχωρηθεί και κανας θειτσος μερες που είναι....
     
  2. tithon

    tithon Contributor

  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  4. tithon

    tithon Contributor

    έχει γιά όλους.
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Εμένα μου αρέσουν τα ντοκουμέντα που παρατίθενται στο νήμα αυτό.
     
  7. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Κοιλιακούς από γέλια έχω κάνει..
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Θα ήταν μια χαρά αν ήταν θέμα ντοκουμέντων...
    Στο κάτω-κάτω ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία κουβέντα θάτανε και μια χαρά σαββατοκυριακάτικο θέμα θάτανε, κουλ...
    Ο θέμας που πρωταγωνιστεί, για μια ακόμα φορά, είναι τα "έρημα ΜΟΥ ΝΙάτα και ΠΟΥ ΤΣΑλακωθήκατε" στο κάργα μποθγουέιζ...
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Μπορεί να αναδειχθεί μία νέα κατηγορία, ο θείτσος Dom...  
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Μέχρι όπου θέλει και αντέχει.
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Πόσα likes για αυτή την φράση!!!!

    @estelwen αρχικά νόμιζα ότι το νήμα ήταν στην κατηγορία humour. Ωστόσο αναγνωρίζω ότι αρκετές φορές μπορεί κάποιος να είναι θυμωμένος και να μην ξέρει πώς να το εκφράσει. Σε κάθε περίπτωση, μιλάμε σε... ώτα ακουόντων. Το αντίθετο είναι ο ορισμός της ματαιότητας (έγραψε και ο Εκκλησιαστής γέλασε ηχηρά ).
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Τα παραμυθάκια τα έχω διαβάσει πολλές φορές εδώ μέσα..δεν μου πάνε! Το θέμα είναι ότι κανένας δεν απάντησε σε αυτό που ρώτησα..όχι γιατί έχει χιούμορ αλλά γιατί καίγονται πολλοί κώλοι.