Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος your_slave666, στις 8 Οκτωβρίου 2007.

  1. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Ο τίτλος μιλα από μόνος τού. Εγώ δεν ήμουν ιδιαίτερα ειλικρινής. Παρουσιάστικα ως slave (ήθελα να μάθω κυριώς γι αυτό στην αρχή). Μετά αλλαξα σε vanilla αλλα είδα ότι έχω όντως με το bdsm. Κατέληξα perv ξαναβάζω vanilla να το ξανασκεφτώ (τι σκατά είμαι! σιχαίνομαι και τις "ταμπέλες"). Κυρίως ποδολάγνος είμαι και πάλλομαι μεταξύ slave και master, ανάλογα τη περίσταση και την ερωτική σύντροφο. Κυρίως γιά να ξεφεύγω απ' τη σεξουαλική ρουτίνα, η βλέποντας το ως φετίχ τίποτα το ιδιαίτερο ή το παρατραβηγμένο.
    Λυπάμαι αλλά στην αρχή δεν ήμουν και ο πιό ειλικρινής. Θεώρησα oτι το site θα είναι ότι κάτσει, και θα λέει ο καθένας ότι μαλακία του κατέβει. Ετσι κι εγω δεν το είδα και πολύ σοβαρά κι έγραφα ότι κάτσει σε profile κλπ. Μετά από λίγα post κατάλαβα το ακριβώς αντίθετο. Εστειλα και pm σε μερικά μελη για πληροφορίες, και πραγματικά τους ευχαριστώ.
    Συγνώμη. Τώρα είμαι 100% ειλικρινής. Κατάλαβα ότι η ανωνυμία και μια ψυχρή οθόνη σου δίνουν απίστευτο χώρο να εκφραστείς ελεύθερα, γιά οτιδήποτε δεν ήθελες, παλιότερα να συζητάς, με τόσο πολύ κόσμο. Ο μικροαστυσμός που μας καταπνίγει μ εκανε να θεωρήσω στην αρχη οτι το site δε θα ήταν καλό και ότι θα μάθαινα ελάχιστα.
    Τελικά ανακαλύπτω το αντίθετο.
    Εσείς; Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε στο forum;
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2007
  2. Revenant

    Revenant Staff Member

    Στο φόρουμ ήμουν ειλικρινής, όπως γενικά στη ζωή μου. Δεν άρχισα από το φόρουμ, έχω αρχίσει 3,5 χρόνια πριν να παίζω, όσο και αν φαίνεται παράλογο, τότε άρχισα έπειτα γνωρίστηκα με άλλα άτομα που συζητούσαμε αρκετά, in real, κάναμε meetings, Eγώ, ο Μήτσος (Dr Jekyll) που έμενε δίπλα Μου, και άλλα άτομα, συνήθως. Είχα επικοινωνία με πάρα πολλά άτομα, κάποια στιγμή, γνώρισα και τον "Μέντορά Μου", ο οποίος ζούσε πολλά χρόνια εξωτερικό, με αρκετές γνώσεις, και μου έμαθε τα βασικά, έπαιξα, δοκιμάστηκα και κράτησα/ανέπτυξα τον ρόλο Μου.
     
  3. Kits

    Kits Contributor



    εξακολουθεις ακομα να το βλεπεις ως παιχνιδι?????
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    οταν γραφετε κατι τετοιο public, ναι εχει σημασια...
     
  5. Kits

    Kits Contributor


    καλα αστο....


    τι καιρο θα κανει αυριο?? 
     
  6. Chloe

    Chloe New Member

    Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    α καλά...μπήκα ως Female bottom, την επόμενη άλλαξα σε Domme, μετά switch, vanilla female και τώρα να'μαι female slave...πως σας φαίνομαι?  
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    πολύχρωμη  
     
  8. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    καλή, κάτι προς το κόκκινο. εγώ πάντως δεν ξέρω τι είναι αυτά και κάποτε ελπίζω να μάθω -ή μήπως δεν κάνει να μάθω?
     
  9. micro

    micro New Member

    Re: Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    Αναποφάσιστη...
    ή απλώς πειραματίζεσαι (χρειάζεται μερικές φορές για να βρεις αυτό που σε εκφράζει)
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    η Cloe προσαρμόζεται ανάλογα στις συνθήκες και τη διάθεση κάθε στιγμής... είναι μπαλαντέρ / πασπαρτού   Σε βρίσκω πολύ βολική πάντως  
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    Mαζι σου mama! hug me..   Λευτερια στα περβοτσουλα  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ μονογαμικός δήλωνα ,αλλά εξαιτίας των συντρόφων έγινα πολυγαμικός ...
    υποτακτικός δήλωνα ,αλλά εξαιτίας των σύντροφων έκοψα και χαστούκια και γάμησα βίαια ...
    άντρας δήλωνα ,αλλά πρώτο αυτό μου πήρανε και ήταν και γυναίκα...
    ότι και να δηλώσω μου το καταρίπτετε ...

    οπότε δηλώνω κυριάρχος του ένος κόσμου και δημιουργός αυτού και κανείς σας δεν έχει θέση παρά μόνο σαν σκουλίκη στο χώμα ,και αυτά χρήσιμα είναι στην διατήρηση της ισορροπίας...