Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος your_slave666, στις 8 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν πρωτοηλθα, ημουν απολυτα ειλικρινης, δεν μου αρεσει να "παιζω", θελω ο αλλος που με πλησιαζει να ξερει ακριβως με τι εχει να κανει!
    Δηλωσα εξ αρχης τι ειμαι, σε συζητησεις με τα ατομα που επικοινωνησαν ειπα τα ορια μου, ρωτησα για τα δικα τους, δεν θελησα σε καμμια περιπτωση να νομιζει ο αλλος, πως αλλο δηλωνω και αλλο ειμαι.
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Chloe τελειωνουν οι επιλογες χεχεχε!γενικα δεν πιστευω πως ειναι θεμα ειλικρινιας!οταν μπενεις σε εναν αγνωστο χωρο πιστευοντας κατι και αυτο αλαξει στην πορεια δεν νομιζω πως ειναι εληψη ειλικρινιας!
     
  3. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Όταν κάποιος λέει πως είναι ειλικρινής, κάνει ένα βήμα προς το ψέμα.
    Όταν πάλι κάποιος παραδέχεται την ανειλικρίνεια που έδειξε, τι μπορεί να σου διασφαλίσει πως τώρα δεν εξακολουθεί να είναι κίβδηλος; Ή ακόμα και στο μέλλον;
    Σκέψεις, σκέψεις...

    Υ.Γ Οι φράσεις μου δεν αποτελούν μομφή για κανέναν. Είναι προσωπικές μου σκέψεις.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Αμην!
     
  5. Kits

    Kits Contributor


    χμμμ... 
     
  6. pax

    pax Regular Member

    θα έπρεπε απλά να υπάρχει επιλογή "αναποφάσιστος/η".

    Δεν νομίζω, πάντως, πως έχει να κάνει με ειλικρίνεια. Όταν δεν γνωρίζεις καλά καλά τον εαυτό σου, είναι δύσκολο να αυτόπροσδιοριστείς και αν πάλι αρχίσεις να ακούς τους άλους, ζήτω που κάηκες. Φυσικά υπάρχουν και μερικοί μερικοί που δηλώνουν sub ή dom μπας και τους κάτσει τίποτες, αλλά αυτό είναι τελείως άλλη κατηγορία ανθρώπων.
     
  7. Kits

    Kits Contributor


    στην real ζωη υπαρχουν ατομα που δηλωνουν αστροναυτες μπας και τους κατσει τιποτα και εσυ σε sub και Dom κολλησες??
     
  8. pax

    pax Regular Member

    Μερικοί δηλώνουν εξωγήινοι. Έπρεπε να αναφέρω όλους τους φαντασιόπληκτους?
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2007
  9. Kits

    Kits Contributor

    οχι μας αρκουν αυτοι.. πήραμε μια ιδεα!

    Σε ευχαριστουμε!
     
  10. pax

    pax Regular Member

    Παρακαλώ! Δεν κάνει τίποτα.
     
  11. Kits

    Kits Contributor




    πω πω τροπους σε αυτο το φορουμ..

    ΕΥΡΩΠΗ το καναμε!
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Πόσο ειλικρινείς είσασταν όταν πρωτοήρθατε;

    <smiles> as always real