Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο καλά περνάτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Enthralling kernel G, στις 6 Μαρτίου 2009.

  1. enteka_lepta

    enteka_lepta New Member

    Απάντηση: Πόσο καλά περνάτε ?

    Το υπέροχα είναι πολύ λίγο για να περιγράψει αυτό που νιώθω...απλά ότι πιο τέλειο μου έχει τύχει ποτέ...
     
  2. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Πόσο καλά περνάτε ?

    Εχουμε περάσει και πολύ χειρότερα    
     
  3. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    αυτόν τον καιρό όχι πολύ καλά. μια ίωση με ταλαιπώρησε λιγάκι. κυρίως όμως με ανησυχεί που δεν έχει δουλειά και δεν μπορώ να αντιμετωπίσω τα αυξημένα μου έξοδα. μόνη παρηγοριά ότι δεν είμαι ο μόνος.
     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Το σλόγκαν μου είναι ''να περνάμε καλά'' και προσπαθώ να το εφαρμόζω σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής μου...πόσο μάλλον στο bdsm!
     
  5. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Incomplete (without dash)... something always missing
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Πόσο καλά περνάτε ?

    ενα μαυρο χαλι,ενα δραμα διαρκειας,ενας συνεχης εφιαλτης:evil:
     
  7. skia

    skia Contributor

  8. omorfosneos

    omorfosneos New Member

    πως τα περνάω; ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!  
    ακόμα στην αναζήτηση είμαι ο κακόμοιρος...
     
  9. omorfosneos

    omorfosneos New Member

    πως τα περνάω; ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ! 
    ακόμα στην αναζήτηση είμαι ο κακόμοιρος...
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Πόσο καλά περνάτε ?



    Και λες ότι θα βοηθήσει στην αναζήτηση το να το διακοινώνεις, και να αυτοαποκαλείσαι "κακόμοιρος";

    Κι επίσης προσπάθησε να ηρεμήσεις λίγο, γιατί μέσα σε 3 λεπτά, από το ένα ποστ στο άλλο, από ροζ κατέληξες κατακόκκινος. Πού θα φτάσεις, αν συνεχίσεις έτσι;


     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ιδανικα.Πάντα θα υπάρχουν προβλήματα ότι και να γίνει αλλά το θέμα είναι να έχεις βρει τον κατάλληλο άνθρωπο που όταν θα του τα πεις θα σε καταλάβει και θα σε νιώσει.Σε ευχαριστώ μικρή μου  
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

       you know?!