Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο συχνά θέλετε να το κάνετε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος μελίνα, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...από τον τυπάκο εδώ πρέπει να βγήκε εκείνη η παροιμία που λέει κάτι για την πετυχημένη μαλακία και το σεκς.  
     
  2. δεν νομιζω οτι υπαρχει συχνομετρο...... υπαρχουν εκατονταδες ασταθμητοι παραγοντες που επηρεαζουν το ποτε θελουμε και το ποτε οχι......
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες. Τι σημαίνει όμως ανάγκη; Ανάγκη δεν σημαίνει πόσο συχνά πιστεύω ότι θέλω να κάνω σεξ. Πρέπει να αναρωτηθώ, «το θέλω γιατί το έχω πραγματικά ανάγκη» ή «το θέλω γιατί έτσι νομίζω ότι έτσι πρέπει;» Τα «πρέπει» μέσα στη σεξουαλική ζωή είναι μια μεγάλη παγίδα.
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αν πετύχει η μαλακία τύφλα να `χει το γαμήσι .
    το αναφερει και ο κραουνακης στο πολυφερνο ασμα του με πρωτον σε ερμηνεια τον γιωργο μαρινο και εν συνεχεια τα ημισκουμπρια σε πιο συγχρονη εκτελεση του.
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Συγγνωμη αλλα οταν το θελω δεν καθομαι να το αναλυσω κ να σκεφτομαι "το θελω στ αληθεια ή νομιζω οτι το θελω μμ κατσε να σκεφτω". Απλως το θελω κ κανω αυτο που θελω. Γενικοτερα θα συμφωνησω για τα "πρεπει" οτι αποτελουν ενα θεμα. Οχι απαραιτητα παγιδα ομως.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ποσο συχνα το θελω; Καθημερινα. Συνεχεια. Ετσι ειχα μαθει κιολας οταν πρωτοξεκινησα.
    Ειναι βιολογικη αναγκη , πρωτογονο ενστικτο, εμφυτη ορμη.
    Ποσο συχνα το κανω; αλλο θεμα.
    Επιλεγω ποτε θα αφησω τις ορμες και τα ενστικτα μου να με κατακλυσουν και να αναβλυσουν απο μεσα μου.