Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 12 Ιουλίου 2008.

?

Είναι σωστό να ευχαριστούμε με πμ για reputation;

  1. Ναι

    23 vote(s)
    65,7%
  2. Όχι

    6 vote(s)
    17,1%
  3. Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    6 vote(s)
    17,1%
  1. gaby

    gaby Guest

    θα με χάλαγε μάλλον να μου πούνε ευχαριστώ για ένα rep που έδωσα. ίσως επειδή το rep είναι ο τρόπος που έχω για να λέω ευχαριστώ, οπότε τι θα μου πει κάποιος, "ευχαριστώ που με ευχαριστείς"; πολύ πάει μου φαίνεται, είπαμε να είμαστε ευγενικοί αλλά όχι και τόσο  
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση. Γιατί πρέπει να υπάρχει σωστό ή λάθος και σ' αυτό;
     
  3. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputati

    Συμφωνώ απόλυτα. Ο καθένας πράττει κατά το δοκούν. Υπάρχει το ενδεχόμενο κάποιος που δίνει rep και δεν λαμβάνει ευχαριστήριο pm, να μην ξαναδώσει ειδικά σε αυτό το μέλος? Δεν γνωρίζω, όμως προσωπικά μιλώντας το αποκλείω.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μπορει φυσικα και καποιος η καποια να στειλει ενα χαμογελο, ενα "ευχαριστω", να τον-την προσθεσει στην buddy list, ή να αφησει καποιο θετικο σχολιο στο προφιλ του.
    Εαν πια θελει να ανταποδωσει και με το παραπανω το reputation το μονο που απομενει ειναι να κρεββατωθει με τον αποστολεα προκειμενου να βγαλει την υποχρεωση.
    "Μα επειδη σας εδωσα reputation θα με σοδομισετε"?
    "Φυσικα, οι καλοι τροποι επιβαλουν να μου κατσεις"!
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    προτιμω ενα τηλεφωνο που και που ..... τα πμ ειναι καλα και μπορει να σημαινει "εχω καλους τροπους" ... αλλα ενα τηλεφωνημα σημαινει "σε σκεφτομαι σε θυμαμαι" ....
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Υπο τον ορο οτι εχει ο αλλος το τηλεφωνο διαφορετικα θα πρεπει να καταφυγει σε σηματα καπνου με το......σουτιεν πανω -κατω στον καπνο. 
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    /me κάνει κυκλάκια με καπνό και ελπίζει να τα δει ο Ίζνο
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    ναρκωμανείς ;
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Θα ηθελα να ευχαριστησω όλους όσους μου δώσανε reputation, επισης τον μανατζερ μου, τους άντρες μου.. και τέλος.. τους γονεις μου... μπαμπα.. σνιφ.. σ αγαπω
     
  10. smari

    smari Regular Member

    Σωστο ειναι αυτο που μας κανει και ειμαστε καλα με τον εαυτο μας,
    οταν υπαρχουν αμφιβολιες και ερωτησεις τυπου τι ειναι σωστο,
    κατι δεν παει καλα....

    Αρα ο καθεις κανει αυτο που νιωθει, διχως πρεπει.
    Αλωστε κατι που κανουμε δεν εχει νοημα να το κανουμε γτ πρεπει μα γτ ετσι το νιωθουμε.

    Οποτε κανε οτι γουσταρεις, τελος!
     
  11. female

    female Contributor



    +1111

     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    θεωρω σωστο καποιον που σε τιμα (και το reputation ειναι μια τιμη) να μη τον αγνοησεις.
    Ισως ορθοτερο θα ηταν να διατυπωθει ετσι η ερωτηση.
    Υπ'αυτη την εννοια απηντησα θετικα.