Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 12 Ιουλίου 2008.

?

Είναι σωστό να ευχαριστούμε με πμ για reputation;

  1. Ναι

    23 vote(s)
    65,7%
  2. Όχι

    6 vote(s)
    17,1%
  3. Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    6 vote(s)
    17,1%
  1. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Ένας καλός τρόπος να πεις και τη καλησπέρα σου βρε αδερφέ...! Εναλλακτικά, σ'ευχαριστώ που αναγνώρισες το εξαιρετικό μου ποστ.
     
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Πότε ξεφύτρωσε αυτό το poll χαμπάρι δεν πήρα..Ψήφισα όχι.Το rep δεν πρέπει να δημιουργεί υποχρεώσεις..Προτιμώ να σχολιάζουμε με pm το rep,παρά να ευχαριστούμε(αν και το ΄χω κάνει για να είμαι ειλικρινής..)..
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Μου κάνει εντύπωση που ώριμοι άνθρωποι αναρωτιούνται με ποιο τρόπο θα σταθούν απέναντι σε μια φιλοφρόνηση-έπαινο.
    Τόσο δύσκολο είναι;
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Εγω παντως αμα δινω rep δεν θελω ευχαριστιες. Μονο δωροεπιταγες δεχομαι απο το Κωτσοβολο (το ξαναλεω) για να παρω εκεινη τη ρημαδομηχανη του espresso. Aμαν τσιγκουνηδες!! Να δω ποσες φορες θα το πω ακομα μεχρι να φιλοτιμηθειτε. 
     
  5. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Re: Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputati

    Εσύ, κυρία μου, άμα θες να δεις εσπρεσομηχανή να ανοίξεις το σύστημα  . Ένα ρεπ θέλαμε να σου δώσουμε και βρήκαμε την πόρτα σου κλειστή   Άααατιμη κενωνία, να θες να δώσεις και να μη σ'αφήνουν...
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικ

    Παιρνεις με τα ρεπ εσπρεσσομηχανη??? Αχ βρε Κωνσταντινε που τα μηδενισες. 


    υ.γ. σ'ευχαριστω pure_pleasure_seeker για τη προθυμια. Πες οτι μου τοδωσες. 
     
  7. crysis

    crysis New Member

    ναι ειναι σωστο..
     
  8. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Τιιιιι??? Δεν παίρνεις??? Πάλι λάθος τα κατάλαβα, ε??? Ήμουν σίγουρη   Απαράδεκτο! Αποχωρώ από το διαγωνισμό!
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2008
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputation;

    Σας ανακαλω στην ταξη. Θα αναλαβω προσωπικά τη δωρεα της εσπρεσσομηχανής αρκεί να μην παιζετε με τα ρεπ, γιατί είναι ακρως σοβαρό το θέμα.
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Πόσο σωστό είναι να ευχαριστούμε με πμ όσους μας δίνουν θετικό reputati

    Τόσο σοβαρό που δεν πήρα χαμπάρι καν πως μηδενίστηκαν τα παλιά ρεπ. Ευτυχώς που μετράνε άλλοι για μένα και με πληροφόρησαν αλλιώς θάχα μείνει κι εδώ πίσω, όπως και με τόσα άλλα ανάλογα σημαντικά θέματα του φόρουμ.  

    Μ ευχαριστεί να παίρνω ρεπ, μόνο και μόνο επειδή είναι ένας τρόπος να δω πως κάποιοι συμμερίζονται έστω και κάτι από όλα όσα λέω.
    Και δίνω πάντα άσχετα με το αν συμπαθώ ή αντιπαθώ κάποιον ανάλογα με το πόσο με άγγιξε αυτό που διαβάζω και πόσο συμφωνώ, ή αν με έκανε να χαμογελάσω.

    Δεν θεωρώ απαραίτητη όμως την ευχαριστία στην συνέχεια, ούτε την απορρίπτω βέβαια. Ο καθένας όπως όταν νιώθει  
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αχ μη με μαλώσετε. Δεν ευχαριστώ πάντα όσους μου δίνουν rep. Δεν ξέρω αν είναι αγένεια αυτό. Απλά δεν το σκέφτηκα. Μερικούς τους ευχαρίστησα γιατί άρπαξα την ευκαιρία να τους μιλήσω. Άλλους όχι γιατί έτσι κι αλλιώς κολλητάρια είμαστε, αγαπιόμαστε τόσο πολύ που δεν χρειάζεται να το λέμε. Με άλλους, το rep ήταν απλά ένδειξη ανακωχής. Το μήνυμα ελήφθη. 

    Πάντως, με αυτή την ευκαιρία θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους αμέλησα να ευχαριστήσω στο παρελθόν. Και κυρίως ευχαριστώ προκαταβολικά όσους θα καταλάβουν ότι τα ποστ μου είναι εντελώς φευγάτα και θα με τιμήσουν με αυτό το υπέροχο και ενήλικο σύστημα αναγνώρισης αξιών.

    Το μωρό Του 
     
  12. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    ευχαριστο τα μελη τις ακαδεμιας,τον παραγωγο,τον σκηνοθετη,τον θεο που με ευλογισε,την μαμα τον μπαμπα μου,για την μεγαλη τιμη που μου κανετε δινοντας αυτο το αγαλματακι.τωρα μπορω να περιφανευομε οτι ανηκω και γω στην μεγαλη σχολη των καταξηωμενων ηθοπηων.......α ναι και σε ολους που μου στελνετε πμ.