Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πότε έκλαψες τελευταία φορα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος KYRIOS-OLA, στις 6 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    παίζει και να έχεις δίκιο
     
  2. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Τις εστειλε σε παρα πολλα προσωπικά μυνηματα με γκόμενές για να δείξει τι κωλους παίρνει. Φλέρταρε με τις φωτογραφίες μου και φάτσα φυσικα. Απλά ενημερωτικά. Πως το έμαθα. Στο λαπτοπ που έχουμε σπίτι χρυπουσν μπανερακια. Ε μπήκα..
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    κάποιος πέρασε απο το "λογιστή" μου φαίνεται
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Απευθύνσου σε δικηγόρο.
     
  5. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Παρ'του το λάπτοπ και το σπίτι μαζί  
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αυτο!!
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Θλιβερό και νοσηρό...

    Προφανώς και δεν μπαίνουν όλοι σε ένα φόρουμ για έναν και μόνο σκοπό. Και είναι λογικό. Αλλά μέχρι εκεί. Γιατί όταν κάποια πράγματα ξεπερνάνε τα όρια, τότε μόνο η δράση μπορεί να λύσει το πρόβλημα.

    Η άσχημη ομολογουμένως εμπειρία σου φέρνει στο προσκήνιο έναν πιο παλιό προβληματισμού ενός μέλους, που αναρωτιόταν ποιά ψέματα και ποιές άσχημες εν γένει συμπεριφορές πρέπει να καταγγέλλουμε και να αναφέρουμε.

    Το θέμα είναι μείζον, όταν θίγονται αξιοπρέπειες και κάποιο μέλος τίθεται σε κίνδυνο και "έκθεση" εν αγνοία του.

    Προσωπικά είχα βιώσει πριν χρόνια κάτι παρόμοιο. Στην αρχή υπήρξε έντονη δυσπιστία (νέο και άγνωστο μέλος γαρ) αλλά γρήγορα η υπόθεση πήρε το δρόμο που της άρμοζε. Ένιωσα δικαιωμένος αν μη τι άλλο.

    Σου εύχομαι το ίδιο όποια "οδό" κι αν επιλέξεις.
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2021
  8. dkbdsm

    dkbdsm Regular Member

    αν είναι δυνατόν!!!! Πόσο κάφρος μπορεί να είναι κάποιος....ντροπή
    Πρεπει κι εσύ να τον κάνεις να κλάψει   
     
  9. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    Όταν διάβασα αυτό:

     
  10. skulitsa

    skulitsa New Member

    Μπορώ να γλείψω τα δάκρυά σου,αν αυτό σε παρηγορεί κάπως.
    Τι σοι σκυλίτσα θα ήμουν άλλωστε  
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Εγώ ακόμη κλαιω.
     
  12. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    Καλοσύνη σας, αλλά ως Λιμπερτινος (Σαδικος θα πει αυτό) θα προτιμούσα να αναλωσετε το χρόνο και την ενέργεια σας στην κατανόηση της σαδικης θεώρησης και όχι στο γλείψιμο των δακρύων μου. Μια ορθότερη αντίληψη από μέρους σας περί Σαδισμού, θ' αποτελούσε βοήθημα για την εν τω βδσμιο πορεία σας και συγχρόνως φραγή στη πρόκληση δακρύων σε όσους διαβάζουν αφορισμούς ως αυτός που παραθεσατε.

    ΥΓ. Αν επιμένετε ωστόσο να γλειψετε κάτι, ως καλή σκυλίτσα, μπορώ να σας προτείνω πλείστα όσα, έτερα των δακρύων μου.