Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς αποκτώ εμπειρίες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος ChristosSub18, στις 14 Οκτωβρίου 2021.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν ασχολούνται με τον κάθε κλαψιάρη που δε βρίσκει να ικανοποιήσει το καυλόλιστό του.
     
  2. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Δε μου πέφτει λόγος για το πως καβλώνει ο καθένας και το τι ανάγκες έχει. Μου πέφτει όμως όταν πάει να μου πουλήσει τις όποιες ανάγκες του ως υποτακτικότητα.
    Η δική μου εμπειρία έχει δείξει πως οι άνδρες υποτακτικοί υπάρχουν σε πολύ μικρό ποσοστό. Συνήθως βαπτίζουν τον φετιχισμό, τις φαντασιώσεις και την bottomια τους υποτακτικότητα αλλά δεν είναι έτσι. Και καλά κάνουν αν έτσι καβλώνουν και την βρίσκουν αλλά το επιχείρημα δεν με αναλαμβάνει καμία γυναίκα Κ απορρίπτεται γιατί όντως καμία δεν θα αναλάβει κάποιον που δηλώνει υποτακτικός αλλά δεν είναι. Κάποιον που η υποτακτικότητά του διαρκεί όσο η καύλα του, κάποιον που η υποτακτικότητά του εξαντλείται μαζί με τις δικές του προσωπικές φαντασιώσεις ή επιθυμίες, κάποιον που η υποτακτικότητά του έχει μορφή απαίτησης, κάποιον που η υποτακτικότητά του συνοδεύεται από αμέτρητα δεν μπορώ, δεν θέλω, κάποιον που η υποτακτικότητά του δεν είναι 24/7 αλλά ίσα για να χύσει ή για να καυλώσει ή για να ακούσει αυτά που θέλει.
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Νόμιζα θα πείτε ο Κυρίαρχος δεν είναι γκόμενος και σκιάχτηκα  
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Συμπεριλαμβάνω όποιον αναγνωρίζει τον εαυτό του στην περιγραφή.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    χα χα χα χα
     
  6. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Αν ψάχνεις πραγματικό υποτακτικό παντρέψου αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Κατά τα λοιπά αυτά που γράφεις είναι το παλιό γνωστό "...ναι αλλά θέλει να υπηρετήσει ως υποτακτικός ή να ικανοποιήσει τα βίτσια του" .
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2021
  7. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Ουδείς αναγνωρίζει τον εαυτό του σε τέτοιου είδους περιγραφές ωστόσο μπορεί να αφορά όποιον ψάχνει, δεν βρίσκει και αναρωτιέται δημοσίως γιατί.
     
  8. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Καλά κάνεις, αυτές οι διαψεύσεις δεν έχουν το παραμικρό νόημα και είναι άκυρη η επίκληση τους ως μαρτυρίες καθότι ουδείς θα βγει να πει ότι για Χ η Ψ λόγους λεει πως νιώθει κάτι που δεν νιώθει ή παριστάνει κάτι που δεν είναι.
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    https://images.app.goo.gl/68PqjWdLDLiujPfD8
     
  10. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Αν ήταν έτσι, τότε 5 χρόνια είχα κατά φαντασίαν πολλές σχέσεις με Κ
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κι εγώ θέλω έναν αφέντη να τον υπηρετώ αλλά δεν μπορούμε να βρούμε ούτε κολυμπηθρόξυλο. Δεν ξέρω, τώρα με την πανδημία έχει τρελή έλλειψη σε αφεντικά.
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Εγώ πάλι μια αφέντρα να με υπηρετεί...