Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς αρχίζει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis28, στις 28 Αυγούστου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Πώς αρχίζει ?

    XXXXXXXXX
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Πώς αρχίζει ?

    Μάλλον εννοείς φίλε μου την πρόφαση για βίαιο παιχνίδι , ντυμένη με τον μανδύα της πλασματικής τιμωρίας . Δεν είναι κακό , απλά οι λέξεις τροφοδοτούν τις παρεξηγήσεις . Να ' σαι καλά να απολαμβάνεις αυτό που θέλεις ... Να σέβεσαι και να μαθαίνεις , δίχως να περιμένεις...
     
  3. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Πώς αρχίζει ?

     
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    ρατσισμός !!!
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Οι λεξεις κανουν τα πραγματα να συμβαινουν οπως λεει και ο αγαπητος Ηλιας.
    Ετσι λοιπον Εγω θα τον ελεγα και επικυνδινο ψυχακια.
     
  6. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    "SM_Art_Lady: H Μιστρες που αγαπάμε να μισούμε"...  
    Επεισόδιο 217.875...

     
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ελπίζω να μην μπούμε πάλι στην λογική μιας ψυχολογικής γνωμάτευσης , στηριζόμενοι και μόνο στις λέξεις του , ομορφιά μου.  
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    "Καλυτερα να με μισουν παρα να με λυπουνται"
    Οπως επισης το οτι "προτιμω να Ειμαι κατι παρα τιποτε"!!!
    Phoenixxx αγαπημενε μου στο εχω πει και αλλη φορα κατ΄ιδιαν, αυτες οι δυο προτασεις μου πανε γαντι!
    Γλυκυτατε μου Ηλια δεν θα μπορουσα να φανταστω οτι καποιες λεξεις θα γινουν πραξεις.
    Ας μεινουμε σε αυτες. Φαντάζουν τοσο αθωες.
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Πώς αρχίζει ?

    Ας περιμένουμε την διευκρίνηση του . Τι εννοείς όταν λες ότι αξίζει κάτι διαφορετικό ; Νιώθω σα να υποστηρίζεις ότι τιμωρείς τις ανάξιες γυναίκες ; Η κάνω λάθος ; Την λέξη "διαφορετικό" θα ήθελα να προσδιορίσεις ...
     
  10. gaby

    gaby Guest

    κι εγώ, η femsub που φαντάζεστε ότι μισείτε, ετοιμάζομαι  

    τώρα η αλήθεια είναι οτι πρωτού και αν γίνει μέλος της παρέας ο Grenadieros πρέπει να περάσει και αυτός τις εξετάσεις του εδώ μέσα...

    Wittgenstein, Πιαζέ, Κοκτώ, Όσκαρ Γουάιλντ, Κοέλλιο, Λάγκε, δίπολο αξία απαξίας, και επίσης Φελλίνι, Κισλόφσκι, Γκρηναγουέη και άλλα πολλά...
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Tωρα tender lilly ευελπιστω να αστειευεσαι φυσικα συγκρινοντας τον Grenadieros με ολους αυτους που αναφερεις!!    
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Για τον Grenadieros πολύ αμφιβάλλω για το αν έχει ομοιότητες με αυτούς, σε Μίκυ Ρουρκ σε πάρα πολύ κακές στιγμές μου φέρνει μόνο, με ανάλογο στυλάκι δεν έφαγε κι εκείνος το κεφάλι του;

    Εμάς όλους σατίρισα λιγάκι Κυρία SM_Art_Lady   και με αγάπη μας σατίρισα δεν την είπα σε κανέναν.

    Τον Grenadieros, που τόσο με συγκίνησε η ευγενική συμπεριφορά του προς όλους εμάς το Σαββατόβραδο που μολις πέρασε, τον περιμένω κι εγώ με το όπλο παρά πόδα... <χ>

    Η προηγούμενη παράγραφός μου που δεν βάλατε σε quotes,

    σημαίνει ότι έχω το νου μου αλλά για κάθε ενδεχόμενο μπορείτε σε κάποιο ποστ του που τυχόν σας ενοχλήσει να κάνετε αναφορά.