Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς είναι το desktop(επιφάνεια εργασίας) του υπολογιστή σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 2 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Widget

    Widget Regular Member

    Συμφωνώ με Cyclacur.

    Επίσης, αν χρησιμοποιήσει κανείς κάποιο πρόγραμμα που απεικονίζει την δικτυακή κίνηση που γίνεται μέσω της συσκευής μας (κινητό, υπολογιστής κλπ), θα δει ότι είναι συνεχής. Ακόμα και να μην κάνουμε τίποτα εκείνη τη στιγμή στο κινητό μας, αν αυτό είναι συνδεδεμένο στο διαδίκτυο, στέλνει συνεχώς δεδομένα.

    "Καλύτερα να πείσει κανείς τον εαυτό του ότι δεν βαριέσαι που σε κάθε κλικ μου κάνει κολονοσκόπηση ο browser μου, σάμπως τι θα βρει? παρά να προσπαθήσει να προστατευτεί. Γιατί απλά είναι μάταιο.".
    Ακριβώς αυτό.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    'Oχι πια, απ' ότι ξερω, ή έστω, όχι πια όσο στην αρχή. Αλλά ta JSΕ δεν είναι η ειδικότητά μου.

    Για μένα υπερτερεί ότι το FF είναι ανεξάρτητο από το google και είναι committed στην προστασία δεδομένων.
     
    Last edited: 8 Ιουλίου 2016
  3. Master NK

    Master NK Regular Member

    Η λυση στο προβλημα σας ειναι πιο απλη απ'οτι φανταζεστε...να χρησημοποιειτε τις συσκευες γ'αυτο που βγαινουν ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ Γ'ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!
    1]το κινητο εναι για να μιλας ΜΟΝΟΝ..βαρια να βγαζει και φωτο απλη[χωρις μεγαλη αναλυση]...τιποτα αλλο οχι ιντερνετ ολων των ειδων ουτε 3g-4g κλπ...ουτε gps
    2] θα μπαινετε στο ιντερνετ ΜΟΝΟΝ με καθαρο φορμαρισμενο πσ με smart security που θα εχει image acronis για επαναφορα καθε 2μηνο στην αρχικη του μορφη...οτι κατεβαζετε μεταφορα σε εξωτερικο δισκο μετα απο καλο σκαναρισμα
    3] σε αλλο πσ που θα ειναι ΠΑΝΤΑ εκτος ιντερνετ και δικτιων παντα και σε μορφη RAID για παν ενδεχομενο θα κανετε ολες τις δουλειες σας....εξτρα προστασια βαλτε το σε ηλεκτρομαγνητικο κλοβο- antiesp

    Ατομα που θελουν να ακολουθησουν την μοδα που τους πλασαρετε η θελουν συσκευες που τα κανουν ολα και συμφερουν...ειναι αξιοι της μοιρας τους και δεν θα καταλαβουν ποτε τι τους συμβαινει και γιατι.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Master NK

    Εμείς δεν ακολουθούμε τι μόδα, είμαστε η μόδα.  
     
  5. Master NK

    Master NK Regular Member

    οκ..καλη διασκεδαση τοτε!!! 
     
  6. Ermioni

    Ermioni Regular Member

    βάλε κ τίποτα καλέ στην επιφάνεια ...άδεια τη βλέπω 
     
  7. Master NK

    Master NK Regular Member

    και να φανταστεις οτι ειναι ενα απο τα 7 πσ που χειρηζομαι σχεδον καθε μερα....χαχαχαχαχα...εχει και χειροτερο απο αυτο...παρα πολυ χειροτερο, εκει πας με gps απο φακελο σε φακελο   
     
  8. Ermioni

    Ermioni Regular Member

    άσε μας ανθρωπέ μου και προσπαθούμε μια ώρα να βρούμε το printscreen στα σκασμένα τα windows!!!Να τα εκατοστήσεις!!! 
     
  9. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Αν έχεις εγκατεστημενο κάποιο cloud service στον υπολογιστή σου όπως το Dropbox, μπορείς απλά πατώντας το print screen να τα αποθηκεύεις χωρίς να κάνεις τη διαδικασία με τη ζωγραφική. Εναλλακτικά snipping tool
     
  10. Master NK

    Master NK Regular Member

    ασε να μου λειπουν στα χαριζω τα παραπανω..αυτα και με το ζορι ασχολουμαι...τωρα καλοκαιρακι θα τα κλεισω ολα μαζι μου φαινετε και ξαλπωστρα-καφεδακι-μπανακι και η σκλαβιτσα Μου...
     
  11. Ermioni

    Ermioni Regular Member

    μη μας μιλάς πρόστυχα!!!!τι είναι καλέ όλα αυτά? α πα πα πα
     
  12. kinkynik

    kinkynik Guest

    ά,ρε @Ermioni ... η φάση είναι : "σου 'ξηγήσω'γω το κλάουντ μανάρι μ' να τα δείς όλα πριντ σκριν να ούμ'" κι έτσι... χαχαχα..