Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς είναι το desktop(επιφάνεια εργασίας) του υπολογιστή σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 2 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εγω δεν μπορώ να το κάνω
     
     
  2. mprou

    mprou Regular Member

    Η επιφανεια εργασιας μου
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

  4. Aribecy

    Aribecy Regular Member

    καταπληκτικη φωτο   μια απορια μονο.. το κουμπακι του printscreen χαλασμενο ειναι?  
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αυτή είναι η αποψινή..
    View attachment 6358
    εμπρος στον δρόμο που χάραξε η DiDi!!!!!!! 


    υγ:οχι,δεν κατάλαβα πως γίνεται αυτό με την επικόλληση
     
  6. koralenia

    koralenia Regular Member


    +1 για το background σου. Φανταστικό θα έλεγα 
     
  7. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    εγω δεν εχω.....
    το εβγαλε το περασμενο σαββατο η κακια η alnair ....
    γιατι την ενοχλουσε να συγκεντρωθει στο stereogram της atasai 
     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Μα τι όμορφα και τακτικά desktops είναι αυτά? (Προσπερνάμε με τρόπο τις φωτογραφίες απο DiDi και Georgia (δεξί κλικ -> αποθήκευση) και συνεχίζουμε.
    Με μεγάλη μου περηφάνια σας παρουσιάζω τον Lovecraft-ιανό τρόμο, την επιβεβαίωση όσων λέγονται για τη θεωρία του επαναλαμβανόμενου χάους, τον αρχέγονο εχθρό της εσωτερικής γαλλήνης.... το Desktop μου.

    DISCLAIMER: εκτεταμένη προσπάθεια να αναλυθεί οπτικά μπορει να προκαλέσει ψυχολογικά προβλήματα και εγκεφαλική βλάβη.


    ΥΓ: Φανταστείτε λοιπόν άμα είναι έτσι το PC μου, πώς είναι το σπίτι μου.  
     
  9. Enya

    Enya Regular Member

    SUPER!

    Koraliena thanks - ειμαι δική σου για 24ώρες!

    το πλήκτρο που λες δεν το έχει το mac book μου αλλά οι οδηγίες στο βίντεο είναι 5* (five star)!
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

  11. female

    female Contributor



    Πολύ ενδιαφέρον και ασυνήθιστο!

    (Απορώ , μόνο, με την τάξη των περισσοτέρων. Πολύ καθαρά desktop... )



     
  12. Puma

    Puma Regular Member


    Όντως, πολύ καθαρά desktops. Και καλό είναι που είναι τακτοποιημένα έτσι. Εγώ χρησιμοποιώ άλλο λειτουργικό (Linux Ubuntu). Αγανάκτησα με τα... κολλήματα των windows, την ταχύτητά τους και διάφορα άλλα. Το Linux με βοηθάει πολύ και στη δουλειά μου, όπου ανοίγω πολλά προγράμματα ταυτόχρονα και δεν κολλάει. Επίσης, τα Macintosh έχουν πολύ καλά λειτουργικά... γι' αυτό όσοι ασχολήθηκαν, λένε ότι δεν ασχολήθηκαν ποτέ άλλοτε με pc και windows