Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς είναι το desktop(επιφάνεια εργασίας) του υπολογιστή σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 2 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χαχαχαχα κλαίιιω x'D
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εισαι απιστευτος!
    Σ'ευχαριστω πολυ...δηλαδη οχι εγω,ο σκυλος μου που τον καταλαβαινεις...
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Χαχα, σιγά μην σχολιάσω τα πάντα εγώ, είναι και ο Dr. @Xarhs!
    θα σχολιάσω μόνο ότι εκ των υστέρων είναι εύκολο να πεις "αναμενόμενο, Watson".  
    Όχι, θα πω και ότι το Chrome είναι ένα bloated memory hog. Firefox ftw.
    Και το libreoffice κάνει όσα κάνει το word αλλά είναι opensource.
    Kαι για την εφορία μπουρλότο με cross alibi. Eσύ τα δικά μου, εγώ τα δικά σου  
     
  5. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Μπορεις να εχεις το Word σπασμενο  

    Το Libre μοιαζει με Office 2003 (καποιοι το προτιμουν κιολας)
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Κύριε @manos291

    Ευχαριστούμε που ήρθατε στο Greek BDSM Community Evaluation Center (GBDSMCEC for short  ) για την διάγνωση σας.
    1. Όπως ανέφερε και η συνάδελφος @estelwen για τον explorer (ιουυυυ). Χρησιμοποιησατε επίτηδες τον (ιουυυ) explorer για να πέσει έξω η επιστημονική μας έρευνα ενώ στην πραγματικότητα χρησιμοποιείτε το Chrome... επισης μεγένθυνες το παράθυρο για να μην δούμε όλη την αλήθεια που κρύβεται από κάτω .... χμμμ ενδιαφέρον
    2. Γιατί δεν άλλαξες ντεσκτοπ γουολπεϊπερ? είναι μήπως της δουλειάς? γιατί η ώρα που τραβήχτηκε το σκριν σοτ (screen shot  ) ήταν 3:10μμ.... χμμμμ
    3. Από την μάρκα του υπολογιστή toshiba είναι μάλλον laptop, καταλαβαίνω ότι δεν είσαι "σταθερός" πας από δω κ από κει... χμμ ενδιαφέρον πάλι
    4. Είδα ότι έχεις το VLC άρα κατεβάζεις παράνομες ταινίες και σειρές και δεν ενδιαφέρεσε για τους νόμους.... χμμμμ
    5. Το defender ειναι off... ζεις επικινδυνα και μπορεις να παρεις και αλλους μαζι σου αλλα δεν σε πειραζει αυτο.... χμμμμμ
    6. "Επικρατεί τακτοποιημένη αταξία" χμμμμμμμμμ
    7. Το παράθυρο είναι αριστερά-κέντρο.... χμμμμμ

    Μετά από πολύ έρευνα και σκέψη...

    Είσαι αυτός ο "άνθρωπος"?
     

    Αν είσαι.... μην μας γαμήσεις στον ΕΝΦΙΑ plz  
    Αν δεν είσαι... δεν ξέρω ρε φίλε σουβλατζής είμαι...  

    Το επισημονικό team του Greek BDSM Community Evaluation Center
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    χαχαχαχα ... Τέλειο ! !  

    Δυστυχώς δεν είμαι αυτός ο άνθρωπος .. γιατί αν ήμουν δεν θα είχα να πληρώσω (και πολλά) στην Εφορία !  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Nah, δεν πάει με το ήθος μου, δεν το χρειάζομαι, και έτσι την λέω στους μαϊκροσοφτάδες. Τι άλλο;
     
  9. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

     

    Ακαταστατο σπιτι; Check
    Ακαταστατο γραφειο; Check
    Ακαταστατο αμαξι; Check
    Ακαταστατο desktop? Ποτε.

    Με wallpaper απο τα Windows και ελαχιστα εικονιδια, για μια περιοδο ειχα μονο τον καδο ανακυκλωσης...
     
  10. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    good point
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    @estelwen έλα μωρέ μην τους την λέμε τόσο των M$ χρηστών... κάποτε τα είχαμε κι εμείς τα winblows..
     
  12. milgeo69

    milgeo69 Regular Member