Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς θα καταλάβω αν κάποιος είναι βανίλια ή του γούστου μου;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 17 Αυγούστου 2016.

  1. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Απλές και κατανοητές υποδείξεις!!!     
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Τα πράγματα είναι πολύ απλα ευγένεια πολύ ευγένεια προδίδει υποτακτικα συναισθήματα.(οχι πάντα όμως κ εγώ είμαι Ευγενικός αλλά μετά.)..Π.χ. Σήμερα το πρωί είχα ένα ραντεβού με μια δεσποινις τελικά δεν βγήκαμε διότι στο τηλ η φωνή της ήταν ανδρογυναικα αρκετά βραχνη με το που μου είπε αλεξ πάμε το βράδυ να ακούσουμε κανα νταλαβερι στα λαδαδικα λέω σε ενημερώνω σε μισή ώρα ⌚. Αυτό πάλι με τις φωνές κ από εκεί καταλαβαίνεις κάποια πράγματα..
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Λοιπόν, πως κάνω ή πως γεύομαι τον μουσακά εγώ, πως τον κάνεις ή γεύεσαι εσύ, πως τον κάνει ή γεύεται ο/η οποιοσδήποτε άλλος/η.
    Θεωρητικά έχουμε όλοι/ες μας στόμα, χεράκια, δοντάκια. Έχουμε τα ίδια γούστα? Ακολουθούμε την ίδια συνταγή?
    Εκείνος/η που ακολουθεί μια διαφορετική, σημαίνει ντε και καλά, ότι η δική μας ή η δική του/της, θα ήταν για τα "καπνά" ?
    Ή θα ευχόμασταν, ν' ανοίξει η γη να μας καταπιεί, επειδή στον μουσακά μας δεν θα γουστάραμε μπεσαμέλ αλλά τριμμένη φλούδα νεραντζιού?

    Με λίγα λόγια, διάβαζε/άκουγε πολλά ( τόσο εδώ, όσο κι έξω από δω και για οποιοδήποτε θέμα ), επεξεργάσου ακόμη περισσότερα.
    Απ' όσα διάβασες/άκουσες, κράτα ελάχιστα.
    Κουβέντα να γίνεται δηλαδή ( με τους/τις όποιους άλλους/ες ), συζήτηση να γίνεται ( με κάποιους/ες εκλεκτούς σου ).
    Διάλογο για οτιδήποτε θα σ' αφορούσε στενά, μονάχα με τον εαυτό σου.

    Γνώμη... 
     
  4. ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ.......ΜΕ ΤΗΝ @sokolata
    βγαινουμε για καφε...διαλεγω για μενα φρεντο καπουτσινο (ενεκα που συχενομαι το αφρογαλο) κραταω το καφε και σε κερναω με την απλετη γενεοδωρια μου το αφρογαλο που βγαζω απο τον καφε μαζι με την κανελα....... κοκκινιζεις σαν πατζαρι .....αναβω το τσιγαρο μου......(δεν καπνιζω αλλα ασχετο) και σου αφηνω να ρουφηξεις τη γοπα στο τελος πριν το σβησω.....πας να μου δωκεις κλωτσια στο καλαμι αλλα σου κουτσενεται το ποδαρι γιατι σαν προνοητικος που ειμαι εχω βαλει επικαλαμιδες απο τσιγκο..... πας να κε πατησεις αλλα σε ξεφευγω σαν χελι και σε παταω στον καλο με το καινουριο μου τσαρουχι ν54......παμε να φυγουμε και επειδει κλαις απο τον πονο σου σκουπιζω την μουρη με την μπλουζα σου για να μην γινουμε και ρεζιλι.....στο τελος πληρωνουμε απο μισα ενεκα που ειμαι και φεμινιστης....... και τωρα εγω τι ειμαι ...?? μασερ κυριαρχος πολα βαρης σερνικος... η υποτακτικος που αντεξα τα παντα...????   
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    αληθεια υπαρχουν ανδρες ανεξαρτητως στατους που επιτρεπουν στα πρωτα ραντεβου ειδικα να πληρωνει η γυναικα που τους εκανε την τιμη να βγουν;
    ντροπη!! Τι μαθανε στο σπιτι τους;;;
     
  6. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    @Ερατώ

    Πέτα την πιο εξωφρενική ατάκα που μπορείς να φανταστείς και κόψε αντιδράσεις συγκεντρωμένη.
    Πρόσφατα, μεταξύ διάφορων επιστημόνων είπα ότι δεν θεωρώ φυσιολογική κατάσταση τη μονογαμία. Τα α και ου και δαπνδφκ κράτησαν 4-5 δευτερόλεπτα και μετά είδα ποιοι χαμογέλασαν μέχρι τα αυτιά, ποιοι αναστέναξαν και ποιοι είχαν ένα ύφος λες και πάτησαν σκατά.
    Άσε που πάντα μπορείς να το ρίξεις στο χαχαχα και το χιούμορ μετά!  

    Edit - Και παίρνεις και μπόνους trolling points!
     
  7. εγω βρε εγω....... λεω την εξης ατακα .......θα πληρωνα αλλα δεν μπορω γιατι εχω καβουρια στην τσεπη.....  
     
  8. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    στα του κλαδου μας ειπες τετοιο και δεν στην επεσαν; σε φυσικους σκατοφλωρους θα σουν  
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Αρχαιολόγοι! Τι να περιμένει κανείς.

    Αυτό περί φυσικών το σημειώνω και θα επανέρθω      
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    ειπες επιστημονες πριν   (περι αρχαιολογων)

    για τους φυσικους οποτε θες..  

    (καλες Αστροβραδιες   )
     
  11. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Δεν με σοκαρει, ευτυχώς έχω φύγει απ αυτό το στάδιο.
    Το να μην κάνεις κάτι γιατί απλά δεν γουστάρεις, το κατανοώ πλήρως φυσικά, αλλά να το απορρίπτεις ως μη Κυριαρχικό;
    Όπως είπες, είπα, είναι εκτός νήματος.
    Παρόλη τη δυναμική που έχει μια κουβέντα καλό είναι να μένει και στην ροή της.
    Καλό απόγευμα!
     
  12. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Παίδες, θέλω να πω δημόσια και σε όλους σας που διαβάζετε αυτό το νήμα ότι
    * δε με πειράζει το χιούμορ και μπορώ να το ξεχωρίσω από τις σοβαρότερες απαντήσεις
    * δε με πειράζει ο εκτροχιασμός της κουβέντας (άλλωστε έτσι γεννιούνται νέα νήματα)
    * μ' ενδιαφέρουν όλες οι απαντήσεις γιατί έτσι μαθαίνω για σας και σας ξεχωρίζω από τους άλλους
    * όλες οι απαντήσεις είναι δεκτές, αρκεί βέβαια να μην προσβάλλουν και να μην πληγώνουν κανέναν
    Ευχαριστώ