Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς καταστέλλετε την ερωτική επιθυμία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Stressed boy, στις 10 Μαϊου 2021.

  1. Stressed boy

    Stressed boy New Member

    Πείτε τρόπους και δραστηριότητες με τους οποίους καταστέλλεται την ερωτική επιθυμία όταν δεν υπάρχει ερωτικός σύντροφος, χωρίς αυνανισμό όμως....
    Εγώ για παράδειγμα πηγαίνω για περπάτημα... Προχθές περπάτησα 20χλμ. Αλλά και πάλι δεν ηρέμησα όσο θα ήθελα.
     
  2. iolanda

    iolanda Contributor

    Μια βόλτα σε δημόσιες υπηρεσίες είναι εγγύηση.
     
  3. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

     


    Ούτε και αυτό βοηθά, δοκιμασμένα...
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2021
  4. katerina

    katerina Regular Member

    Το οτι υπαρχουν νεοι ανθρωποι στην εποχη μας που αντι να εκτονώνουν τις ορμες τους, τις καταστελουν, με ξεπερναει!!
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Όταν μας άφηναν οι λοιμωξιολογοι, έβρισκα μια πτήση, έπαιρνα ένα back pack και πήγαινα για να φάω κανένα tredlnik, κανένα fish and chips, κανένα gelato, να πιω πορτο στο Πορτο και αλλά παλαβά Σαββατοκύριακα. Συνήθως, επίσης σαν εσένα, έβρισκα εκεί walking tours και περπατούσα λες και θα φτάσω στην Σελήνη.

    αχ…
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Η εντονη ασκηση, η γυμναστικη, καποιο εντονο εντονο καθημερινο σπορ (ποδηλατο πχ) η ο,τι αλλο. Σε φορτωνει με ενδορφινες και ησυχαζεις
     
  7. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Όταν είσαι σε ένα χώρο όπως το BDSM όπου δεν έχεις και πολλές ερωτικές επιλογές, είναι λογικό να επιζητάς τρόπους για να καταστηλεις την σεξουαλική σου ορμή.
     
  8. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Αδερφέ εγώ με τσόντες μόνο ηρεμώ
     
  9. Stressed boy

    Stressed boy New Member

    Πώς να τις εκτονώσουμε;;
    Η ερωτική προσέγγιση είναι πιστεύω η τελευταία δεξιότητα μου, δεν ξέρω τι πάει λάθος και έχει ως αποτέλεσμα να είμαι μόνος μεγάλα χρονικά διαστήματα
     
  10. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Σε νιώθω φίλε!
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Πάμε και βρίσκουμε αυτόν που μας την προκαλεί και μας την... καταστέλλει  
     
  12. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

     

    Χάσμα μεταξύ αντίληψης φύλων...
    Ριζοσπάσταστικη σκέψη για γυναίκα!

    Τουλάχιστον βοήθησε οποιους μπορείς...  
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2021