Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς τη βρίσκουν οι perv;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος μελίνα, στις 22 Μαρτίου 2007.

  1. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    τρέχα μερικές σελίδες πιο πίσω εκει που οταν τη νυχτα περπατεί...

    ενας ακομα perv για να αισθανομαστε υπερηφανοι.

    ΥΓ περιστατικο σε κινηματογραφο αρχες της δεκαετιας του 80. Η ταινια ειναι ερωτικη αλλα οχι τσόντα. Δειχνει ενα ζευγαρι να χαιδευεται και να χαριεντιζεται αλλα το πραγμα τραβαει καπως. Και μεσα στο αγγελοπουλικο μονοπλανο πεταγεται απο πίσω ένας παππούς και τον ακουνε ολοι να φωνάζει "γαμήστε την επιτέλους νεαρέ μου, γαμήστε την"...
    ναι ναι ηταν ο ιδιος τρομερος παππους που τσιταρουμε ποιηματα του
     
  2. μελίνα

    μελίνα Guest

    ο ψυχαναλυτής, ντανταϊστής, σουρρεαλιστής, λογοτέχνης, φωτογράφος νεανίδων σε σέππια παππούς ήταν καραπερβ αλλά στις αρχές του 80 δεν έπαιζε πιά μαζί μας  
     
  3. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    επειδη η πηγη μου είναι εγκυρη θα επιμείνω μελίνα στην ιστορια  
    Νικος Εγγονοπουλος (21 Οκτωβρίου 1907 - 31 Οκτωβρίου 1985)  

    ε οχι και νεανιδων. παιδισκες

    παρτο αλλιως αγορι μου μπερδεψες τα μπουτια σου με τον εγγονοπουλο και τον εμπειρικο (πηγα και ανοιξα την οκτανα και επαθα την παλουμπρα) Θα αυτομαστιγωθω θα αφησω το ποστ μου ως μνημειο ηλιθιοτητας και θα παψω να αποκαλω τον εαυτο μου perv για μια βδομαδα ;-)

    αλλα θα επιμεινω στην πηγη μου, ας ξεχασουμε τα 80.
     
  4. μελίνα

    μελίνα Guest

    το ξέρω αλλά πρόσεχα πώς το είπα  
    ο Εγγονόπουλος περβ; για τον Εμπειρίκο νόμιζα ότι λέγαμε  
    "και σ αγαπώ παράφορα..." ολόκληρο βιβλίο με ερωτικά ποιήματα είχε γράψει ο Εγγονόπουλος για τη γυναίκα του, πώς την ζηλεύω!
     
  5. Oralee

    Oralee New Member

    Εγώ πάλι δεν κατάλαβα τίποτα..


    ..να ανησυχήσω;  
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Με καλυψε απολυτα ο προλαλησαντας, πιο απολυτα δε γινεται ομως! Δεν υπαρχουν στανταρ, δεν υπαρχουν συνταγες.. Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα κοινως  
     
  7. zwg

    zwg Regular Member

    Παιδιά να σασ ρωτήσω κάτι ? τι είναι το perv ? δηλαδή τι ενοούμε όταν λέμε male perv ή female perv?
     
  8. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Ενα στατους με το ονομα perverted θεωρω οτι παιζει το ρολο μπαλαντερ. Μπορει να ειναι ολα ,καποια η και τιποτα. Μπορει να ειναι bdsm μπορει και οχι και το ιδιο ισχυει για οτιδηποτε αλλο.
    Θα ελεγα οτι ειναι ενα ιδαιτερα βολικο στατους για τους κοινωνους του αλλα καπως ασαφες. Ισως ειναι η επιλογη αντιστοιχή με το να ριχνεις λευκο στις εκλογες , η θεση του "δεν παιρνω θεση".
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Άλλο ασάφεια και άλλο πολυδιάστατη...
    Ακόμα και η ασάφεια φέρει τροφή και μάλιστα με ποικιλία για μία ψυχή.

    Συνήθως το ποτήρι μας άλλοτε είναι μισοάδειο και άλλοτε μισογεμάτο ανάλογα με το αποτέλεσμα...

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  10. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Υπαρχει ασαφεια ως προς την bdsm διασταση(και σε καθε αλλη περαν του bdsm διασταση). Δεν ειναι σαφες το αν τους αφορα το bdsm σε ποιο βαθμο, και σε ποιον η ποιούς ρολους βρίσκουν εκφραση.
    Πολυδιαστατο ναι σαφώς και ειναι.
    Σε ενα bdsm φορουμ το στατους perv θεωρω οτι δηλωνει απροσδιοριστία
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Εγώ αυτο το perv δεν μπορώ να το καταλάβω.
     
  12. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    εάν φάς κανα χέρι ξύλο θα σου πω εγώ εάν δεν το καταλαβαίνεις      

    Ακου εκεί μου μαζευτήκατε όλοι οι αμφισβητίες  
    χικ


    ΥΓ θα σας φέρω εγώ τον Πολ Ποτ για να μάθετε