Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς τη βρίσκουν οι perv;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος μελίνα, στις 22 Μαρτίου 2007.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Σημασια εχει οτι το καταλαβαινουν οι ιδιοι...... 
     
  2. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Ετσι ετσι..πες τα χρυσοστομε! γιατι δε μπορουν καποιοι να καταλαβουν οτι μερικοι ανθρωποι ειναι λιγο πιο πολυδιαστατοι και δε χωρανε μεσα σε μια ταμπελα η σε ενα συγκεκριμενο καλουπι? οτι δεν εχουν την ιδια διαθεση και τις ιδιες ορεξεις ολη την ωρα? οτι το πολυ το κυρ ελεισον το βαριεται και ο παπα-τσακαλος? εεεεε????  
     
  3. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    ε, ναι... και μια από τις διαστάσεις που δίνει το status perv (ή μήπως να πω ταμπέλα? γιατί περί ταμπέλας δεν πρόκειται? ή μήπως κάνω λάθος?) είναι το άλλοθι να παίζουν με τους άλλους και μετά να λένε: "α, εγώ δε ξέρω τίποτα, perv δήλωσα"
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Λοιπόν εγώ κατάλαβα πως οι perv είστε λίγο από όλα, όλα τα κάνετε όλα τα σφάζετε όλα τα μαχαιρώνετε. 
    Δεν φταίω εγώ η ταμπέλα φταίει που παραπέμπει εκεί. 
     
  5. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Ισως perv να σημαινει και ειμαι οτι με βολευει....
     
  6. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    προτείνω λοιπον να καταγράψουμε την ερωτική ζωή όλων των perv του φορουμ για τα επομενα δυο χρόνια και μετά μια αδέκαστη κριτική επιτροπή να δει τα βίντεο, να καταγράψει τις συνήθειες και να κατηγοριοποιησει τα υπο-ειδη σαν τον δαρβινο στα νησια γκαλαπαγκος     

    Οι perv είναι perv. Όποιον τον τρώει ο κώλος του να γνωρίσει κάποιον/α/ους ας το κανει να έχει προσωπική άποψη για το υπο-ειδος του είδους. ωωωωω πρωινιατικα με συγχίσατε πάλι lol lol lol
     
  7. SinnerMan

    SinnerMan New Member

    Εμένα το περβ μου φέρνει στο νου την "σκανταλιά". Δεν θέλω στο σεξ να κάνω τίποτα που να βασίζεται στην πεπατιμένη. Καμμιά φορά σκέφτομαι ότι αν όλοι κάνανε σκανταλιές εγώ θα το έκανα όσο πιο απλά γίνεται. Αλλά μάλλον αυτό θα αργήσει 
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Αν το παρουμε σε βολεμα,ο καθενας ειναι οτι τον βολευει η οπως τον βολευει.

    Λιγοι διαφερουν....ελαχιστοι...
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Σ'οποιον αρεσουμε για τους αλλους δε θα μπορεσουμε..          
     
  10. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    ειδου και η μαχητική φράξια των perv,
    (της δώσαμε και το "γνωστό" 45αρι)
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Παντα στις αναζητησεις στα σκοτεινα μου μονοπατια ημουν μοναχικος λυκος.
    Στην πορεια αυτη λοιπον συναντησα κ αυτο το φορουμ.. εδω ανακαλυψα.. οτι το μιστρεες οπως εγω το αντιλαμβανόμουν δεν ταιριαζε με τους εδω κανονες, (στους δικους μου μια χαρα ταιριαζει οπως κ στους υπο που ειχα) γιατι εγω κ σεξ θα κανω με τους υπο, και δεν πρεσβευω την θεοτητα κανενος φυλου ουτε γυναικειου ουτε αντρικου, ουτε σαδιστρια ειμαι -οσο θα επρεπε- ως μιστρεες-.
    Πριν μπω επισης δεν γνωριζα καν οτι υπαρχει το στατους περβ, το οποιο βρισκω -κ αν θελω να ειμαι ειλικρινης ως προς το σεξιστικο μου ποιον - περισοτερο κοντα στο τι ειμαι.

    Ζω κ απολαμβανω μονοπατια ηδονης στα οποια αρνουμαι να βαλω πρεπει, γιατι οπως ειπα παλιοτερα τα τελευταια χρονια ειμαι ετσι τα επομενα μπορει να συνεχισω να ειμαι ετσι μπορει οχι.. την λεξη "ποτε" επαψα χρονια να τη χρησιμοποιω, γιατι καθε μερα ανακαλυπτω κ αλλα θέλω κ σαφως δεν εχω σκοπο να σταματησω την γεννηση των θελω μου.
    Ασε που λατρευω τοσο τους αντρες που δεν θα αντεχα να τους εχω μονο για να τους δερνω κ να τους στραπονιζω.. κ δεν ειναι ολοι οι αντρες γι αυτο.. ετσι θα επρεπε να αφησω εκτος πεδιου ενα τεραστιο ποσοστο toys (ε οχι)
    Ως φορεμα το περβ λοιπον, το βρισκω πιο ανετο πανω μου εν ολιγοις. 
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2007
  12. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Re: Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Για τα παραπάνω ενίσταμαι που δεν διαθέτει τη λειτουργία 'rate it' το forum.
    Θαν ήντο ο λακωνικότερος τρόπος να εκφράσω την ικανοποίησή μου.