Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς τη βρίσκουν οι perv;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος μελίνα, στις 22 Μαρτίου 2007.

  1. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Ναι, αλλά τελικά, πώς τη βρίσκουν πραγματικά οι pervs; Τί αρέσκονται να κάνουν περισσότερο; Δεν είναι απλά switch, αλλά τί είναι; Πράγματι, μια καταγραφή των φαντασιώσεων και της ζωής τους θα είχε (και επιστημονικό) ενδιαφέρον. Το οτι τα θέλουν όλα το βρίσκω ασαφές. Η ουρολαγνεία που αναφέρθηκε είναι μία διάσταση. Τί άλλο; Ζώα μήπως; Μπανιστίρι; Επίδειξη;
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Τα 2 τελευταια μια χαρα μου κάνουν.. και τα 2.
     
  3. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    ΑΛΛΟ; Καλά το πάτε, για πέστε, άλλο; 
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Σοκαρίστηκες απο κάτι κ γουρλωσες τα μάτια?
     
  5. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

      Όχι, γουστάρω ανωμαλίες!  
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    ε οχι κ ανωμαλια λιγο ματι.. !!!
     
  7. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Σωστό, αλλά δέ λέτε και τίποτ' άλλο, με το τσιγκέλι σας τα βγάζουμε. Πετάτε ένα "λίγο απ'όλα", ένα "πολυδιάστατο", ένα "ακραίο", ένα "σκανταλιάρικο" και νομίζετε πως καθαρίσατε. Πείτε καλέ, μή ντρέπεστε...  
     
  8. savra

    savra Guest

    Το role playing μπορεί να θεωρηθεί perv?
     
  9. prinz

    prinz New Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    πριν απο λιγο καιρο σενα club μου συστισαν μια κοπελα σαν την καλιτερη πιπα κ αυτη χαρικε πολυ με τον χαρακτιρισμο.. μετα απο λιγο αρχισε να χουφτωνει χοντρα ο ενας τον αλλο κ απο την πολυ καυλα φυγαμε αμεσος για το σπιτι μου . πιπα σε ολη την διαδρομη κ εγω να της τραβαω τα μαλια κ να την φτινω στο στομα.. στο σπιτι αρχισε να μου γλιφει τον κολο κολοδαχτηλο κ σιγα σιγα εβαλε ολο το χερι (ηξερε να το κανει τελεια) μετα big toys , μια σε μενα, μια σε αυτη . της αρεσε πολυ το ξυλο σε ολο το σωμα κ πιο πολυ τα χαστουκια στο στηθος . εγλυφε με παθος τους βρομικους δονητες κ καταπιε σαλια , ουρα . εχυσε με ουρλιαχτα.. εγω πνιγοντας με.. αυτο κ ποlλα ακομα ειναι για μενα το pervert sex . βοηθισα καθολου ?
    ps. αληθινη ιστορια
     
  10. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

      Και νόμιζα πως εγώ ήμουν διεστραμμένος.   Θα το αλλάξω το Μάστερ σε βανιλλα.   Συνεχίστε παρακαλώ...
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    respect

    +1
     
  12. Lady Luck

    Lady Luck New Member