Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 22 Ιουλίου 2007.

  1. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    .............υπαρχουν..κυνηγοι ...αραγε? σπανιο ειδος...προς εξαφανιση..!!!!
     
    Last edited by a moderator: 23 Ιουλίου 2007
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    κ αυτό μου άρεσε..
     
  3. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    αφεντη επιθυμιων δεν διαφωνω ουτε μια στο εκατομμυριοστο πως τα πραματα δεν ειναι ετσι οπως τα λες αλλα ρε παιδι μου δεν χρειαζεται τοσο αγριαδα-δεν θα σου λεγε να σε γαμ*σει η κυρια θα σου ζητουσε να την γ*μησεις-οπως και να εχει η ενεργητικη φωνη διαφερει απο την παθητικη οπως εγραφε και ο μεγας ο Τριανταφυλλιδης η ποιος αλλος τελοσπαντων εγραψε την νεοελληνικη γραμματικη. Δεν νομιζω οτι στοιχειοθετει ασεβεια προς το σεπτο σου προσωπο κατι τετοιο. (Αν και εδω που τα λεμε προτιμω λιγοτερο μπρουταλ εκφρασεις εγω προσωπικα προτιμω το ελα για ζουζουνιες, ελα να δουμε τα αστρα στο Ζουμπερι κλπ κλπ). επομενως αγαπητοι μου να και καποιος ευτυχης με την υπαρχουσα κατασταση-δεν κουραζεται κιολας να τρεχει. Ισως οντως τελικα τα πραγματα να μην ειναι τοσο δυσαρεστα. αν και μαλλον ο εν λογω κυριος ισως να ζει στο αντιστοιχο Καλιφορνια οπου ολοι ειναι στυλακι μπειγουοτς και εμεις οι υπολοιποι στο αντιστοιχο Αλαμπαμα-ξερετε-να βλεπεις καθε μερα χοντρους λευκους αμερικανους να τρωνε φυστικοβουτυρο-ενα δραμα...
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Tι κυνηγοί και θηράματα και τρίχες κατσαρές...επί το πλείστον, η γυναίκα επέλεγε τον ''κυνηγό'' της κι ας νόμιζε ο έρμος πως χτύπησε λαυράκι. Μόνο που αυτό το παιχνίδι γινόταν με πλάγιες μεθόδους και καθυστερούσε τεχνιέντως για να δωσει την ικανοποίηση στον αρσενικό πως ίδρωσε για να κατακτήσει το απόρθητο φρούριο και για να μη φανεί το θηλυκό ελαφρών ηθών.
    Σήμερα, η γυναίκα διεκδικεί άμεσα τη σεξουαλική ηδονή κι ας μην ξέρει την τύφλα της και δεν τρομάζει μήπως την θεωρήσουν τσούλα. Μπορεί τα υποτιθέμενα θηράματα να τρέχουν τριγύρω απ' το αρσενικό, αλλά τι σημασία έχει τελικά; Το θέμα είναι να πετύχεις στο σημάδι τον εκλεκτό ''μεζέ'', όχι μόνο να κορεστεί η πείνα αλλά να νιώσεις βαθιά ικανοποίηση, απόλαυση ψυχής τε και σώματι. Κι εκεί ακριβώς είναι που πάσχουμε όλοι μας.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    «Μην προχωράς τόσο γρήγορα, να γνωριστούμε καλύτερα, γιατί βιάζεσαι;»
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Αυτό που περιγράφεις Α.Ε. ( σαν εταιρεια ακουγεται ετσι αλλα ενιγουει) ειναι ο κατ εξοχην θηλυκός τρόπος αντίδρασης .. όταν αι αντραι ησαν κυνηγοι..   κ ουχί κυνηγημένοι..
    (δικαίωμα μη δίνεις.. για να έχεις..) 

    Α!.. εδώ θα συμφωνήσω πλήρως με την φίλτατη llazoyli ...

    Βεβαια για τους προλαλησαντες.. να υπενθυμήσω ότι το θέμα ειναι το πλεόν βανιλίστικο.. γιατι εν τη BDSM ζωή.. δεν έχει τετοια.. έχει??

    γρήγορα??? μ αυτή την ζέστη??
    τιποτα γρηγορο δεν κάνω πάνω απο τους 38 κελσιου.. σαν το φιδι λιάζομαι ακίνητη..
     
    Last edited: 23 Ιουλίου 2007
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Γεια σας.
    Είμαι ο Γρηγόρης.
    Όχι ο Γρηγόρης που θα θέλατε ή δε θα θέλατε να είμαι , ή που νομίζετε ή δε νομίζετε ότι είμαι.
    Απλά ο Γρηγόρης....και σας χαιρετώ από τα βάθη της ψυχής μου

    Συγνώμη αν ενοχλώ...
     
  8. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόση φασαρία.Αντί να κυνηγάς άσκοπα χάνοντας χρόνο και χρήμα με αμφίβολα αποτελέσματα τώρα έχεται το θήραμα μόνο του και σου λέει γάμα με.Αν είναι καλό το γαμάς αν είναι μπάζο το πασάρεις σε ένα κολλητό σου.Το ζητούμενο για ένα άντρα είναι να γαμήσει και όχι να τρέχει στα "όρη και στα βουνά".
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    Μια γυναικα θα συγχωρεσει καποτε τον αντρα που εκμεταλλευτηκε μια αδυναμη στιγμη της, αλλα ποτε τον αντρα που δεν την εκμεταλλευτηκε.Ας προσπαθησουμε κι εμεις οι ανδρες να ειμαστε το ιδιο μεγαλοψυχοι οσο εκεινες  
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Συμφωνώ - αλλά τωρα τελευταία εχουν χασει το στυλ τους. Δε νομιζεις; Δεν είναι κριμα να τρωνε χυλοπιτες; Εμενα παντως μ' αρέσει. Ελαχιστος ανταγωνισμός από άντρες. Πρόθυμες γυναίκες. Μια χαρά το βρίσκω.
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Ναι, το χάσαμε το στυλ, η επίθεση ''κατά μέτωπον'' δεν νομίζω πως ταιριάζει στη γυναίκα
    κακή απομίμηση του δήθεν κυριαρχικού ανδρικού πρότυπου.
    Το φλερτ θέλει μεθόδευση, υπομονή, αισθησιασμό, εκεί φαίνεται η αισθητική του καθενός μας
    και καλά κάνει τη σήμερον που δεν είναι προνόμιο κανενός φύλου αλλά ανήκει σε όποιον/α
    θέλει και μπορεί να παίξει το παιχνίδι.

    Πολύ χαίρομαι που σε ''ξαναδιαβάζω'', φίλτατε  ))) μας έλειψες...
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Ναι ενα βανιλα θεμα οπως το λες, που τροφοδοτει με σκλαβους και Μιστρες τον bdsm χωρο.......
    Ναι ενα βανιλα θεμα για την αιτια της εκτροπης των Αρσενικων και θηλυκων απο την φυσικη τους θεση.......
    Ναι ενα βανιλα θεμα για την γενια των γιουνησεξ ατομων.........
    Ναι ενα βανιλα θεμα για το που παμε.......
    Και τελος ναι ενα βανιλα θεμα που ειναι η αιτια που δημιουργηθηκε ο χωρος του bdsm γιατι αμα σου λενε απο τις δεκα βανιλα γυναικες οι 9 οτι <<γαμανε>>το Αρσενικο της παλαιας σχολης θα ψαξει αυτην που γαμιετε στον χωρο των σουμπ του bdsm, φυσικα εκει θα παει και το μεταλαγμενο θηλυκο και αρσενικο να νιωσει την ψευδεσθηση του Κυριαρχου θηλυκου και του υποταγμενου Αρσενικου αφου ο χωρος αυτος το επιτρεπει σαν κατι το νορμαλ.
    Αυτες ειναι οι αποψεις μου επι του θεματος, και μετα την απομακρηνση απο τον bdsm χωρο των Κυριαρχων κορασιδων και υποτακτικων αρσενικων ουδεμιαν ευθυνη φερομεν..........  
    Χωρις παρεξηγηση υπο Αρσενικα και Κυριαρχα θηλυκα του χωρου νταξει....? 
    Και κατι τελευταιο Εμας της παλαιας σχολης τα Αρσενικα μας βολευει αυτη η κατασταση γιατι οταν κυνηγαμε δεν χρειαζετε καν ουτε να σημαδεψουμε......, ειναι τοσα πολλα τα θυραματα που και στα τυφλα να βαρεσεις θα φερεις κατω 3-4......