Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 22 Ιουλίου 2007.

  1. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    ναι βρέ το κατάλαβα τι ενοούσες (άλλο αν σε πείραξα ) απλά το είπα επειδή είναι κάτι που ακούω συνέχεια και δεν πιστεύω ότι υσχίει.

    Για το τελευταίο, επέτρεψε μου να αμφιβάλω αν οι άντρες το ξάρενε ποτέ γενικά. Απλά έχουν περάσει χρόοονια και τα έχουμε πια όλα της παλιότερης εποχής στο μυαλό μας ως πολύ όμορφα και υπερβολικά ρομαντικά δομημένα για το πώς ήταν τότε.

    @lostboy: πάντα αν δεν κάνω λάθος υπήρχαν περρισσότερες γυναίκες, άλλωστε το φύλο μας είχε τη συνήθεια να βλέπει τα μέλη του να αλλησκοτώνονται μετά μανίας:nod:Οπότε δεν νομίζω ότι μετράει το παράδειγμα
     
  2. llazouli

    llazouli Contributor

    Κατά συνέπεια, ο πάλαι ποτέ κυνηγός χάνει σε σβελτάδα και σφρίγος, γίνεται μαλθακό και δυσκίνητο πλάσμα, τρυφερή σάρκα και νόστιμη λεία στο μενού κάθε ακόρεστου, αχόρταγου θηλυκού.

    Είναι γεγονός, πως οδεύομεν ολοταχώς προς την εκθηλυκοποίηση του περιβάλλοντος.

    Ω, Μητέρα Φύση, τα πάντα εν σοφία, εποίησες και ποιείς!
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    πολυ μου αρεσαν τα παραπανω....
    το γελοιο ειναι οτι ο κυνηγος αδρανοποιηθηκε γιατι η λεια πληθαινει....ελεος....
    παω για να κυνηγησω λαγους και αν ειναι 2 μπροστα μου οκ αλλιως αδρανοποιουμαι αν ειναι 20... 
    η Φυση παντα ξερει τι κανει!!
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

      μια χαρά μου ακούγεται το παραπάνω.
    Αν λοιπόν είναι θέμα εξέλιξης, ας απολαύσουμε ως αρσενικά αυτά που η παρακμή θα φέρει.
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Προσεχε τι λες γιατι μπορει να χρησιμοποιηθει εναντιον σου.. και ξερεις πως δεν αστειευομαι:evil:
     
  6. Constan

    Constan Regular Member

    Δεν ειναι μονο η TV το προβλημα, η κοινωνια η οποια αποδεχεται τον ρολο του καλου παιδιου, χαμηλου προφιλ, τι θα πει ο κοσμος, η παρεα, οποτε αδρανοποιουντε σιγα σιγα οι αντρες
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....



    Το Αρσενικο μαλλον ξεχασε οτι ηταν...,ειναι........., (ειναι αραγε?)......, και θα ειναι....., (το αλλο με τον τοτο το ξερετε....?)....Κυνηγος.....,γιατι απλα διαθετει ντουφεκι...,(διαθετει αραγε τωρα....?), και το θηλυκο ηταν παντα ο στοχος του.....,(αλλωστε διαθετει και τρυπα....ο στοχος....) .

    Τωρα το (Α...)αρσενικο δυστυχως μιμητε το θηλυκο σε πολλα πραγματα, (ντυσιμο,βαψιμο μαλλιων, τα νυχια αργοτερα....,τσιφτεντελι....,πισωγλεντισμα....κ.λ.π.).


    Και οπως λεει η llazoyli το (Α)αρσενικο γινετε ενα μαλθακο πλασμα, ευκολη λεια για τα θηλυκα, ομως δεν ξερω σε ποσα θηλυκα αρεσει κατι μαλθακο..... και οχι κατι πολυ σκληρο....   
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2008
  8. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....




    H llazouli, αγαπητέ MasterPerris. Πρόκειται περί εξαιρετικής συνομιλήτριας (και ου μόνον) θήλεως. Γυναίκα!  


     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Ευχαριστω ομορφια μου, ειδες τι κανει η κεκτημενη ταχυτητα...? Το διορθωσα.
     
  10. loreato

    loreato Regular Member

    Απάντηση: ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

    Όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν. Αγοράκια και κοριτσάκια είναι μια χαρά, όταν τολμούν να την πέφτουν, ίσως με τρόπο που παλιότεροι δεν συνήθιζαν. Δεν αντιστρέφονται οι όροι. Απλώς εξισορροπούνται οι σχέσεις. Το κοχυλάκι υγραίνεται και τα χείλη το εκφράζουν. Τι το κακό; Άνοιξη!
     
  11. tlg

    tlg New Member

    μπορεί να φαίνεται εκ πρώτης όψεως ωραίο και βολικό να κάνουν καμάκι τα κοριτσάκια, αλλά για κάποιους άντρες αυτό είναι εντελώς ντεκαβλέ και αντιερωτικό
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames



    Ότι να ναι έτσι?
    Λίγο Άκυρος αλλά οκ όπως την βρίσκει κανείς  



    Χάσαμε την μπάλα οεο! Συμφωνώ ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα αλλά εδώ που τα λέμε έχουμε ξεφύγει άντρες γυναίκες μαζί. Από την μια οι γυναίκες παραπονιούνται ότι ΔΕΝ υπάρχουν πλέον άντρες που να ξέρουν να φλερτάρουν σωστά χωρίς προστυχιά. Έλα όμως που όταν κάποιοι που το κατέχουν πάνε να φλερτάρουν, οι γυναίκες λένε « μα τι ξενέρα! ή Μπες στο ψητό βρε φίλε» Από την άλλη οι Άντρες έχουν χάσει την μπάλα και δεν ξέρουν πώς να προσελκύσουν μια γυναίκα.. «Να είμαι χύμα η να το παίξω κύριος?» και τρεχαγυρευόπουλος! Το άλλο επίσης που λένε οι γυναίκες όπως προαναφέρατε «Αυτόν σήμερα θα τον γαμίσω» τς τς τς μπλέξαμε τους ρόλους κατά πολύ θα έλεγα.. Χάθηκε η ουσία του κυνηγιού πλέον. Ναι οκ είμαστε ισότιμα φύλα πλέον αλλά είπαμε μη τα γαμήσουμε όλα . Πέραν τούτου έχει χαθεί και η μαγεία, κανείς δεν μπορεί να πιάσει τον άλλον. Τι μπορεί ναι φταίει τώρα σε όλο αυτό? Χμμ προσωπική ταπεινή άποψη «Άντρες ξανά αρχίστε το κυνήγι με τα σωστά αξεσουάρ! Ενωθείτε και κυριαρχείστε πριν μείνετε μόνοι με τα τουφέκια σας!

    Πριν μια εβδομάδα μου περιέγραφε μια φίλη μου, πως ένας άντρας προσπάθησε να την φλερτάρει (και φυσικά να τιν τουμπάρει για sex)! Δείτε ένα μέρος του διαλόγου :

    Άντρας : Τελικά είσαι πολύ καλός άνθρωπος και σπανίζει!
    Γυναίκα : Σε ευχαριστώ πολύ..

    Άντρας : Είσαι μόνη σου αυτό τον καιρό???
    Γυναίκα : Ναι..

    Άντρας : αχα ενδιαφέρον. Μια τόσο sexy και όμορφη κοπέλα κρίμα να είναι μόνη τις!
    Γυναίκα : Εδώ που τα λέμε δεν έχει βρεθεί αυτός που θα μου κάνει το κλικ και που θα φροντίσει να με κερδίσει χωρίς πρώτο σκοπό να με πηδήξει..

    Άντρας : Ναι συμφωνώ σε αυτό όλοι το sex κοιτάνε πλέον.. Κοίτα να δεις νιώθω πολύ ελεύθερος μαζί σου για κάποιο λόγο!
    Γυναίκα :Χαίρομαι για αυτό, φαίνεσαι καλό παιδί..

    Άντρας : (χαμογελάει) Μαζί σου νιώθω σαν να μιλάω στον κολλητό μου!
    Γυναίκα : (άργησε αλλά την πέταξε την ξενέρα) Μάλιστα…


    Μετά από πολλά άκυρα τις πρότεινε να πάνε σπίτι του.. Ε άντε μετά η κοπέλα να πάει! Άκου εκεί «Μαζί σου νιώθω σαν να μιλάω στον κολλητό μου!» (Ένα απλό παράδειγμα.)