Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Νοεμβρίου 2010.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    αν ο μαστερ εχει ελευθερο χρονο .... εγω δυο δουλειες κανω ...
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    επίσης άλλο ένα ερώτημα μου γεννήθηκε καθώς έτρωγα....
    Και τί ειναι το μουνί ωρέ για να το ράψεις; Κάλτσα;
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Γεμιστα ετρωγες;
     
  4. Eri

    Eri

    Η μηπως κοτοπουλο γεμιστο?????
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    ουυυυυυυυ 666 ουυυυυυ 666

    μα την παναγία γεμιστά έτρωγα. 
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

     
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εάν τελειώσατε με την έκφραση αμηχανίας, ας τοποθετηθώ κι εγώ. Διότι μία αλεπού δεν λείπει ποτέ από το παζάρι.

    Ας ξεκινήσω με μία φωτό.

    Πρόκειται για ένα ραμμένο μουνί, όπου έχουν χρησιμοποιηθεί 4 ράμματα. Η κυρία της φωτογραφίας επιχειρεί να το ανοίξει για να μπορέσει να αυνανιστεί αλλά ανακαλύπτει ότι αυτό είναι αδύνατον. Τσατίζεται και σταματάει τις προσπάθειες. Δεν ωφελεί. Κι αφού δεν ωφελεί, παύει να το σκέφτεται. Έχει κλείσει ένα θέμα γι αυτήν, έστω και για λίγο. Αυτό, είναι πολύ απολαυστικό για μία veritable Υ. Διότι έχει θέματα, πολλά ανοιχτά θέματα, όλα ταυτόχρονα ανοιχτά και πολύ μπερδεμένα. Και της είναι πολύ ανακουφιστικό να τα κλείνει (εξ ού και η ανάγκη για έναν Αφέντη). Όσο πιο πολλά θέματα θέλει να κλείσει, τόσο πιο πολλές από τις ελευθερίες της παραχωρεί. Αυτό αποτελεί ανάγκη της, όχι επιλογή της (μα πού είναι η Λάρα; )

    Πέραν τούτου όμως, και για να είμαι ειλικρινής όπως πάντα, κάνει τζέρτζελο η φάση, λολ. Σ' αυτούς τους χαλεπούς καιρούς της εικονικής πραγματικότητας, είναι πολύ εποικοδομητικό να δείχνουμε στους νεότερους ότι καμιά φορά το BDSM περιλαμβάνει και λίγο πιο δύσκολες τεχνικές από το "δείξε μου τον κώλο σου σκύλα" στην κάμερα. Το ερώτημα βέβαια πάντα παραμένει: Είναι αυτό BDSM; Εγώ μου έχω απαντήσει και ξέρω πότε κάνω και πότε δεν κάνω BDSM. Δεν θα τοποθετηθώ στην συγκεκριμένη περίπτωση, διότι το αν κάνουμε ή όχι BDSM δεν εξαρτάται από την ίδια την πρακτική αλλά από μία εσωτερική κατάσταση, η οποία δημιουργείται ως απόρροια πολλαπλών παραγόντων. Δεν νομίζω να αφορά κανέναν η εσωτερική κατάσταση εμού και του Κυρίου που έκανε την επέμβαση.

    Το σκέφτηκα πολύ αυτό αλλά ακόμη δεν μπόρεσα να καταλάβω γιατί χρειάστηκε να δεθεί η σκλάβα. Ούτε κατάλαβα γιατί είχε αντιδράσεις. Εγώ παρακάλεσα να μου το κάνουν και σαφώς δεν ήμουν δεμένη. Σε λίγο θα ακούσουμε ότι τις δένουν και για να τις δείρουν... 

    Η λέξη "εξαγνισμός" αναφέρθηκε για πρώτη φορά λίγο μετά την επέμβαση, όταν σηκώθηκα και φόρεσα την φούστα μου. Με ρώτησε η φίλη που βιντεοσκόπησε το όλο συμβάν αν ένιωθα "εξαγνισμένη". Απάντησα το εξής: "Δεν ήμουν βρώμικη πριν".

    Σωστά. Αυτό προϋποθέτει το ότι κάποιος έχει ιερά και όσια. Αμφιβάλλω αν εγώ και η παρέα μου έχουμε... 

    Θα ενημερώσω τις γάτες μου ώστε να αρχίσουν να κλαίνε. 
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2010
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Απαιτείται ένας βαθμός συνειδητοποίησης και εξαιρετικά σοβαρής ενασχόλησης με το θέμα.

    Τα άτομα που ψάχνονται {ακόμα} και δεν είναι κατασταλαγμένα ως προς το τί κάνουν, με ποιον και γιατί, καλύτερα να μην προχωράνε γρήγορα.

    Είναι ωστόσο χρήσιμο να αντιλαμβάνονται ποιος μπορεί να είναι ο εφικτός στόχος. Όχι απαραίτητα το ράψιμο αυτό καθεαυτό, αλλά η συνείδηση και το πνεύμα του. Think big. Think out of the picture.

    Με έμφαση στο "think" ... γιατί εκεί γίνεται το πατιρντί. Αν είναι ακατοίκητος ο πάνω όροφος, γάμησέ τα!  
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Αγαπητή Δώρα, εδώ σε πιάνω αδίαβαστη...  

    Το δέσιμο της σκλάβας δεν έγινε για να μην φύγει... αλλά είχε σκοπό να κάνει την σκλάβα να νιώσει τελείως ανήμπορη και έρμαιο στις ορέξεις μου, πράγμα που όπως ξέρεις είναι πολύ καυλωτικό για μία σκλάβα και οπτικά πολύ καυλωτικό για τον Κ.

    Όσο για τις αντιστάσεις και αντιδράσεις της σκλάβας, ήταν από αυτές που στην ουσία η σκλάβα, τις κάνει για να τσιτάρει περισσότερο τον σαδισμό του Κ και να τον κάνει πιο βιαίο προς αυτήν.
    Με λίγα λόγια, "τραβάτε με και ας κλαίω". 

    Την καλησπέρα μου!

    Φιλικά,
    MasterPerris
     
  10. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    οχι τα καήμενα τα ζωντανά δεν τα λυπάσαι?
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Ωχ, πρέπει να επαναλάβω την τάξη; Με τους προηγούμενους Δασκάλους; 

    Εάν έπρεπε πραγματικά να το κάνω αυτό, θα έκοβα τις φλέβες μου με τα δόντια μου...

    Νομίζω πως είναι καυλωτικό για τις μαζοχίστριες και τους σαδιστές, αλλά όχι για τις σκλάβες και τους Μάστερς. Φυσικά αυτή είναι μόνο η δική μου άποψη, όπως διαμορφώθηκε μέσα από τις δικές μου εμπειρίες και συναναστροφές. Το ότι παρεμβάλλεις την λέξη "οπτικά" όταν αναφέρεσαι στην καύλα του Κ, είναι βεβαίως ενδεικτικό του ότι καταλαβαίνεις ακριβώς τί εννοώ. 
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Δεν νομίζω ότι οι σκλάβες έπαψαν ποτέ να είναι μαζοχίστριες και οι Masters σαδιστές, (τουλάχιστον οι περισσότερες/οι) σέβομαι όμως την άποψή σου.