Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Νοεμβρίου 2010.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Όταν καλούμαι να επιλέξω ανάμεσα σε μία μέτρια απόλαυση και σε μία μεγάλη απόλαυση, επιλέγω πάντα την μεγαλύτερη.

    ΥΓ. Για να μην πω και για τις ψωλές...
     
  2. Απάντηση: Re: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας


    Νομίζω ότι ο Durcet αναφέρεται στην ικανοποίηση που προσφέρει η βεβήλωση των ιερών και οσίων της κοινωνίας, στην ικανοποίηση που παρέχει η κατακρήμνιση πεποιθήσεων.
     
  3. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Βλέποντας τα διάφορα σχόλια βάζω εδώ το ημι-χιουμοριστικό μου σχόλιο για να μην παρενοχλήσω το σχετικό αναλυτικό νήμα του The King που βρίσκεται στα Fetish:

    Είδα έναν εφιάλτη: ότι βρίσκομαι, λέει, σε ένα BDSM φόρουμ που προκρίνει για τις υποτακτικές την μουνεγκράτεια και την λογοδιάρροια, ενώ εγώ πάντα επιθυμούσα το ακριβώς αντίθετο...

    Dream
     
  4. iC

    iC Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Γι’ αυτό Dream έχει περισσότερο ενδιαφέρον η ραφή στα πάνω χείλη και ειδικά αν την βασανίζουν..  
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Και μετά ξυπνήσατε ελπίζω. Γιατί εδώ όπου είμαι εγώ, γίνεται το έλα να δεις...Αναγκάζονται να μας ράψουν το μουνί για να καθίσουμε λίγο φρόνιμα... 
     
  6. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Ματαιος κοπος..οπως τα παλικαρια,ουτωπως και τα καλα κορασια ξερουν(και εχουν) κι αλλα μονοπατια..αμ πως!(που ελεγε κι ο Χατζηχρηστος)..
     
  7. Εχω να πω κατι πολύ σημαντικό. Το ράψιμο αιδοίου σκλάβας δε μ΄αρέσει και ούτε το ράψιμο αιδοίου μη σκλάβας.
     
    Last edited: 6 Δεκεμβρίου 2010
  8. gallant

    gallant Regular Member



    Σκάσε και ράβε. Μια καλή μια ανάποδη. Θα σου μάθω να κάνεις και σχεδιάκια  
     
  9. m694f

    m694f New Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Αλοίμονο. Το να κανεισ ράψιμο αιδίου είναι πολύ συνιθισμένο. Λοιπόν ; Τι λες θεσ να γνωριστουμε οι δύο μας και αν σε υποτάξω, να σε ράψω;
     
  10. Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    lol

    θα σε απογοητεύσω αλλά ανήκω αλλού... 
     
  11. Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

    Η πιο μεγαλη καβλα δεν ειναι το συμβολικο ραψιμο.

    Το να κανεις κατι συμβολικα σε μια πρακτικη που μονο συμβολικη δεν ειναι ( τουλαχιστον στα δικα μου ματια ) ειναι ακυρο εντελως.

    Το καλυτερο και το πιο ερεθιστικο θα ηταν να γινοταν η ραφη ειτε στο μουνι ειτε στον κωλο επειδη χρειαζεται και ειναι επιβεβλημενη, απο την πολλη η/και βιαιη χρηση.

    Σε γιατρο προφανως.
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδοίου σκλάβας



    Μάλιστα... Ήρθαν τα πιό άγρια, να διώξουν τα άγρια...