Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ραντεβού την Δευτέρα (ημέρες καυσωνα πριν 2 χρόνια)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος herculess, στις 2 Αυγούστου 2021.

  1. herculess

    herculess Regular Member

    Εκείνη χωρισμένη με ένα παιδί και εκανε διακοπές στην Κασσανδρα.Εγω στη Σιθωνία

    (Και οι δυο από Θεσσαλονίκη τα σπίτια μας 10 λεπτά απόσταση με τα πόδια)

    Αφου ανταλλάξαμε μηνυματα φωτογραφίες και viber αρχίσαμε τις βιντεοκλήσεις και

    κάποια στιγμή έκανε μια νύξη να ερθει από το σπίτι μου στη θεσσαλονίκη την Δευτερα



    Το Σαββατο το βραδυ εκανε κάποιες νυξεις για την Κυριακή να ερθει στη Σιθωνία

    Μετα αρχισαν οι διακαιολογίες στο viber την Κυριακή το πρωί



    Δώσε μου κανένα 20λεπτο να πιω λίγο καφέ, έρχεται και ο μπαμπάς του να τον πάρει για θάλασσα και μιλάμε



    Eίμαι με τον μικρό και τον πατερα του στη θαλασσα
    Ούτε κι εγώ ενθουσιάστηκα με την τροπή των πραγμάτων, αλλά την ώρα που πηγαίνανε θάλασσα, με ζήτησε έντονα ο μικρός


    Πηγαίνω τώρα να βολιδοσκοπήσω την κατάσταση, αλλά δε θέλω να σε έχω σε αναμονή, να κάνεις κι εσύ το πρόγραμμά σου

    Που θα περάσεις καλυτερα? Μαζί μου ή με τον πρωην σου της πληκτρολογησα
    Ξερεις την απάντηση ηταν το μηνυμα της




    Ο μικρός θα φύγει με τον.μπαμπά του.Ήρθε όμως ο κολλητός μου από Θεσσαλονίκη εδώ και θα είμαστε θάλασσα.



    Την Κυριακή το βραδυ μου εστειλε άλλο ένα μήνυμα




    Αρχικά θα πρέπει να σας τονίσω τον φόβο της συνάντησής μας.

    Εάν ξεπεράσω, λοιπόν, το φόβο μου στο πρόσωπό Σας καθώς και ό,τι θα βρεθώ σε έναν χώρο που δεν γνωρίζω, εάν, λοιπόν, δεν αισθανθώ την επιτακτική ανάγκη να φύγω, τότε θα βρίσκομαι σε καλό δρόμο.

    Από την μια ανυπομονώ να βιώσω μια τέτοιου είδους εμπειρία, βάζοντας στην άκρη τις οποιεσδήποτε αναστολές, ντροπές και ηθικές μου δεσμεύσεις.

    Από την άλλη, νιώθω ευγνώμων γι αυτή την ευκαιρία που μου δίνετε να είμαι ο εαυτός μου, χωρίς να φοβάμαι να υποκριθώ, αλλά και χωρίς να ξέρω αν θα σταθώ αντάξια των προσδοκιών Σας.

    - Θα ήθελα να Σας εξομολογηθώ όμως, ότι ακόμη και ο φόβος που νιώθω είναι ιδιαίτερα ερεθιστικός στο μυαλό μου.

    Θέλω να μου δώσετε την υπομονή και την κατανόηση Σας, εάν την πρώτη φορά δυσκολευτώ σε κάποιες απαιτήσεις σας.

    μου αρέσει να Σας προκαλώ, ίσως για να με υποτάξετε λιγάκι πιο βίαια.




    Τι να σου φέρω αυριο από το χτήμα μου ? ελιές καρύδια ή σύκα ? .Ολα παραγωγής από τα δεντρα μου

    Καρύδια κράτησε μου.


    Και ηρθε η Δευτέρα .....ηρθε σπιτι μου μισή ωρα πιο πριν


    Σου αρεσει να προκαλείς……ηταν δεμένη και εβαλα να παιζει το ομόνυμο τραγούδι του Μιχάλη Ρακιντζή……Εβγαλα τη βεργα από το κλαδί της καρυδιάς που είχα στην καταψυξη και αρχισα να παιζω μαζί της…..Ηθελες καρύδια…..της είπα…..Εκείνη χαμογέλασε προκλητικά….. και αρχίσαμε το παιχνίδι………

     
  2. her-ald

    her-ald Regular Member

  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ποιος κέρδισε;  
     
  4. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Αχου τα μωρέ..   

    Like.