Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ρομαντισμος, Ερωτας και BDSM...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 19 Αυγούστου 2007.

Tags:
  1. Kits

    Kits Contributor

    Πιστευω πως ο Ερωτας ειναι στο μυαλο μας.. οπως μπαινει ετσι βγαινει!
    Αν βλεπεις τα πραματα ωμα και ψυχρα θα καταλαβεις πως δεν αξιζει να το αφησεις να μπει στο μυαλο σου ουτε λεπτο.

    Ισως να νιωσεις το παθος, την ενταση, την καυλα αλλα οχι τον ερωτα. Αν υπηρχε ο ερωτας σιγουρα ο κοσμος θα ηταν ευτυχισμενος

    Ο μονος που μπορει να σου κανει το εμβολιο αυτο ειναι ο ιδιος σου ο εαυτος.. οχι μονο σε σενα αλλα ο ''εαυτος'' του καθενος.
     
  2. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

      Ένοιωσα έναν ψυχρό αέρα να μου παγώνει την ψυχή διαβάζοντας αυτό. Είναι η άποψή σου και την σέβομαι αλλά δεν μπορώ να μην πω, το βρίσκω πολύ κυνικό και με λυπεί να διαβάζω κάτι τέτοιο ειδικά απο έναν νέο άνθρωπο αυτής της ηλικίας, αν και τα έχω ακούσει κατά καιρούς και απο πολύ νεότερους. Με στεναχωρεί ιδιαίτερα γιατί έτσι φοβάμαι πως οι πιθανότητες να ζήσει κανείς μια σχέση ουσίας σχεδόν εκμηδενίζονται.
     
    Last edited: 22 Αυγούστου 2007
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Όλα είναι στο μυαλό μας. Στο κορμί μας μόνο σημάδια. Στο μυαλό ο απόηχος της ουλής.

    Ποτέ δεν ένιωσα ευτυχισμένη όντας ερωτευμένη. Μαγεία. Η μαγεία της ψευδαίσθησης. (Το άκρον άωτον του ψεύτικου μαζοχισμού).

    Αν πιστεύεις ότι μπορείς να προφυλάξεις τον εαυτό σου από την τρέλα του έρωτα, είσαι ήδη τρελός. Δηλαδή άνθρωπος. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να σκαλίζεις τον πόνο μπας και μουδιάσει λίγο μέχρι να χαθεί. Το μόνο καλό είναι ότι θα χαθεί. (Αληθινός μαζοχισμός, εδραιωμένος στην πραγματικότητα).

    Όλα είναι προσεγγίσεις της απώλειας. (Καλά τα πας για κάποιον που έχει απωλέσει λίγα).
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τοτε γιατι γραφετε εδω ? ..... γιατι δεν αδιαφορειτε οπως το υπολοιπο φορουμ ? .....
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Εγώ προσωπικά το κάνω για να δίνω σε σένα την πολυτέλεια της αμφιβολίας ως δώρο.

    Δεν το αξίζεις;

    Ο Κιτς θα έχει τους δικούς του λόγους φαντάζομαι - μάλλον άσχετοι με σένα.

       
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    χα χα χα .... .... πολυ καλο ..... πως να σου το ανταποδωσω τετοιο δωρο ?   .....
    Ο Κιτς ειναι 26 και μπορει να εχει οτι επιθυμει στον δρομο του ..... η πολυτελεια του να εισαι 26 ειναι αμυθητης αξιας .....  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Οπως λεει και ενα καλος Μου φιλος :

    Ο,τι μαλακια και να κανεις για τα επομενα 5 χρονια , εχεις τον χρονο μπροστα σου να την διορθώσεις!!!
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ενώ εγώ έχω ήδη κάνει τόσες πολλές μαλακίες που δεν μου φτάνουν ούτε τα επόμενα 20χρόνια για να συγχωρήσω τον εαυτό μου.
     
  9. Kits

    Kits Contributor


    χρειάζεσαι να συμβει αυτο?

     
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ομολογω πως και οταν τρωει εκεινο το υπεροχο χαστουκι και το κεφαλι του γυριζει ξαφνικα προς την μια η την αλλη πλευρα, ρομαντικο το βρισκω!!!!

    Εμενα μου φτανουν!!!!! Θα μεινω αιωνιως μπεμπα!!!
     
    Last edited: 23 Αυγούστου 2007
  11. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Re: Ρομαντισμος, Ερωτας και BDSM...

    .....my kinky..boy 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το να την φιλας ή να της κανεις μασαζ δεν χαρακτηριζει τον ρομαντισμο .... το νοημα του ρομαντισμου ειναι αλλου ... καποτε με μια φιλη σε εστιατοριο , της ξεφυγε ενα μικρο ρεψιματακι .. βρηκα τοσο χαριτωμενη την συμπεριφορα της με αυτο που της συνεβει καθως εκεινη ντραπηκε και κοκκινησε .... αυτο ηταν ρομαντικο ... μια αλλη φορα λερωθηκε το παπουτσι της απο νερολακουβα που πατησε η ροδα της μοτοσυκλετας ... σταματησα στην ακρη την αφησα πανω στην σελα της μηχανης και πηρα το ποδι της και καθαρισα το παπουτσι της ... και αυτο ηταν ρομαντικο