Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ρομαντισμός, ρε μούτρα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Ιουλίου 2009.

  1. Απάντηση: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.







     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Απάντηση: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.

    Cap.......?​











    .......ou pas cap?​
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Mimie

    Mimie Regular Member

    Δεν ξέρω πώς να το ανεβάσω  , αλλά βρήκα πολύ ρομαντική την ερωτική σκηνή από τους "300"....

    παρ' ότι είναι συνδυασμός σεξ και πάλης, αν σκεφτείς ότι και οι δύο ξέρουν ότι είναι η τελευταία φορά.....  
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.

    Υπάρχουν στιγμές που το youtube δεν έχει αρκετά video clips απο τραγούδια ή ταινίες.

    Οι ποιητές που αγαπώ φαίνεται να έχουν στερέψει από έμπνευση. Ο Ted Hughes παρουσιάζεται νωθρός και άρρυθμος, η Emily Dickinson έχει ξεχάσει τί θα πει να λείπει από κοντά σου ο άνθρωπός σου.

    Υπάρχουν στιγμές που κι εγώ στερεύω, μου τελειώνουν οι σκέψεις και τα λόγια, το μόνο που μένει είναι η απώλειά σου. Δεν είσαι εδώ, κι όλα τ'άλλα είναι ασήμαντα.

    Και τα βράδια, όταν κοιμάμαι μόνος μου, με κλειστά μάτια εξερευνώ το κρεβάτι μου για το στήθος σου, σαν ερωτευμένος σκύλος του Παβλόφ, σα ρομπότ προγραμματισμένο να αναζητά το δέρμα σου.

    Και αυτό ειν'όλο. Χωρίς τυμπανοκρουσίες και εντυπωσιακές εισόδους, χωρίς γιρλάντες και πυροτεχνήματα, απλά μου λείπεις, και σ'αγαπώ.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Miss_kitten

    Miss_kitten Guest



    I'd give my all to have
    Just one more night with you
    I'd risk my life to feel
    Your body next to mine
    'Cause I can't go on
    Living in the memory of our song
    I'd give my all for your love tonight...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.


    Τί "ρομαντισμός", ρε Georgia; Το χαστούκι που πάει να του αστράψει, δεν το βλέπεις;  


     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.

    Πρόκειται για πράξη τρυφερότητας αγαπητέ, καθώς ,και λάθος μου που δεν το σημείωσα, πρόκειται για Αφέντρα και σκλάβο.  Τι πιο ρομαντικό απο το να χορεύουν ερεθιστικά και αυτή να του ρίχνει κανα χαστουκάκι που και που 
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ρομαντισμός, ρε μούτρα.


    Θα σού 'λεγα τώρα διάφορα, αλλά μετά θα είχα ν' αντιμετωπίσω το Γιατρό, γιά μίανση του νήματός του.

    Θα κοιτάξω καλύτερα, μήπως σου βρω κανένα κατάλληλο ποιηματάκι...