Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ρ20

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 19 Αυγούστου 2008.

  1. Eri

    Eri

    Ε αμα φτασαμε στο σημειο να αγοραζουμε κ τα συναισθηματα μονο κ μονο για να κανουμε το κομματι μας στο χωριο.......Τι να πω.....Αληθεια ποιο κομματι ομως εφοσον ολοι ξερουν τι συμβαινει????εγω τους λυπαμαι δεν τους θαυμαζω............
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Με το συμπάθειο isnogood, αλλά το συναίσθημα, η αγάπη, η τρυφερότητα κλπ δεν συμβαδίζουν με τιμοκατάλογο (κάτι που καταλύει την έννοια του αλτρουισμού). Αν μέσα σε όλα παρεμβαίνει το πορτοφόλι, τότε μιλάμε για (καλά αμοιβόμενη) παροχή υπηρεσιών. Με άλλα λόγια "εγκώ κάνει πως αγκαπάει εσένα, εσύ γκράψει εμένα σπίτι, λογκαριασμό τραπέζης" κλπ. Όπως το βλέπω, είναι καθαρό δείγμα εμπορικής συναλλαγής και στο εμπόριο δεν χωράει συναίσθημα.

    Πόσοι όμως πείθουν τον εαυτό τους ότι "τους ποθούν" οι Ρ20, επειδή ακριβώς αυτό θέλουν να αισθανθούν; Πόσοι δεν πείθουν τελικά (μάταια) τον εαυτό τους ότι "το πορτοφόλι μας έφερε κοντά, αλλά τώρα που είδε τι άνθρωπος είμαι, μένει δίπλα μου για μένα και όχι για την περιουσία μου"; Μόλις καλυφθεί το κενό της μοναξιάς, σχεδόν αυτόματα προσπαθεί να καλύψει το κενό που του προκαλούσε την μοναξιά: αυτό της μη αποδοχής.

    Αν είναι για να κάνει απλώς "το κομμάτι του" δεν θα τον ενοχλούσε αν άκουγε να λένε "κοίτα, περνά ο Μητσάρας με την πουτάνα του" (αφού αυτή την χρηστικότητα της δίνει και ο ίδιος από "Δημητράκης" γίνεται "Μητσάρας").
    Αν πάλι είναι η λογική τύπου "γιατί ο άλλος και όχι εγώ", τότε λάθος σκεπτικό είχε από την αρχή. Δεν θέλει σύντροφο, θέλει απλώς την καλύτερη γκόμενα του χωριού για λεζάντα και (δυστυχώς γι' αυτόν) στραβός δεν είναι ο γιαλός, στραβά αρμενίζει ο ίδιος εξ' αρχής.
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2008
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ρ20

    Το τελικο συμπερασμα ειναι οτι.. δεν λειπουν οι ελληνιδες.. αλλα οι διμετρες ξανθες ελληνιδες που να αγαπανε τους φτωχους πλην τιμιους βιοπαλαιστες ελληνες,(κ όχι μόνο) οι οποιοι ως επι τω πλειστω τις θέλουν καταρχην για να τις περιφερουν στην πλατεια του χωριου και κατα δευτερο λόγο για να εισπράτουν τρυφεροτητα, αγαπη, αλτρουισμο, παρηγορια κλπ σχετικα συναισθήματα.. πάντα όμως εφόσον αυτές πληρρουν τις παραπανω εμφανισιακες προδιαγραφές..
     
  4. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    +1
     
  5. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Re: Απάντηση: Ρ20

    Πάνε να ζήσεις κάνα μήνα στα Πετρωτά Έβρου και θα καταλάβεις το πόσο εκτός πραγματικότητας βρίσκεσαι!
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Συζήτηση μέσω net, ενημέρωση μέσω net, ψυχαγωγία μέσω net, ψώνια μέσω net, εργασία μέσω net, γυναίκα μέσω net, sex μέσω net…

    Ποιος το περίμενε πως κάποτε το Internet θα μας έφερνε και Ρωσίδες κατά παραγγελία;;;

    Technology Rulessss…..  


    Υ.Γ. Αν τελικά φθάσει το γρήγορο Internet και στα πιο απομακρυσμένα χωριά της Ελλάδας, τρέμε Putin.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Θα συμφωνησω απολυτα!
     
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    ...η πλήξη και η μοναξιά της επαρχίας...
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Ζώντας στην επαρχία εδώ και έξι χρόνια (σε κανονική "επαρχία" όχι σε μεγάλη πόλη εκτός Αθήνας) νομίζω ότι η απάντηση στο ερώτημα "πού είναι οι Ελληνίδες" είναι προφανής.

    ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ, για να έχουν την ελευθερία τους και την ησυχία τους κι ας κάνουν δυο και τρεις δουλειές!

    (Όταν σε κουτσομπολεύουν επειδή ανακάτεψες ξύλινα με πλαστικά μανταλάκια στο άπλωμα της μπουγάδας...)
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Το θέμα δηλαδή είναι να βρεις δίμμετρη ξανθια καλλονή που θα πάει σ ενα απόμακρο χωριό στον Εβρο (παραδειγμα είναι Αιολε, μην τσιμπήσεις), που θα είναι το σύνολο των καταπιεσμένων σου φαντασιώσεων, που θα σε βολέψει σεξουαλικά, κοινωνικά και στις δουλειες, που θα την δείχνεις με καμάρι στην περατζάδα "κοίτα ρε, τι γαμάω εγώ κάθε βράδυ" "ζηλεύετε αχαίρευτοι" ετσι , σαν αυτο το δίμμετρο πλάσμα (άλλη δουλειά δεν είχε απο το να βρεθεί στο πουθενά, μόνη από συγγενεις και φίλους) να μην έχει ψυχή, καρδιά , συναισθήματα. Σαν να είναι η γυαλιστερη κούκλα που καψουρευτήκατε σ' ενα παιχνιδάδικο..

    Εσείς, άλήθεια πόσο αξίζετε για να έχετε μιά τέτοια γυναίκα; (αφού οι συγχωριανές σας σας βρωμανε) το αναρωτηθήκατε ποτέ;


    ΥΓ. Το "εσείς" δεν φωτογραφίζει καθέναν. Αφορά όλους όσους δεν μπορούν να καταλάβουν πως οι ανθρώπινες σχέσεις και δη οι ερωτικές δεν είναι προιον συναλλαγης.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ρ20


    Oτι πεις..

    σιγα μη σου χαλασω εγω την ησυχια...  



    Τι ειπες τώρααααααααα?????


    +100
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2008
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    βλεπω τελικα οτι και οι γυναικες γνωριζουν ελαχιστα για τους αντρες .....
    zinnia δεν χρειαζεται να πας στα ακρα , ουτε να προσπαθησεις να εξευτελισεις μια πραγματικοτητα υποβιβαζοντας την με υπερβολες ... και εσυ Mikra Psemata μην κολλας στις "διμετρες" διοτι ουτε διμετρες ειναι οι περισσοτερες ουτε καν πολυ ομορφες ...

    κακα τα ψεματα αλλα πολλοι αντρες ειναι μονοι .. η γυναικα δεν χανεται ... θα το βρει αυτο που θελει αργα η γρηγορα ... και αν δεν το βρει θα κανει σκοντο ... η θα τραβηξει λιγο ποιο ψηλα την φουστα ...
    αυτη ειναι η διαφορα του να εχεις και το μαχαιρι και το καρπουζι ...
    και μην μου πειτε το κλισε .. "μα τι να το κανω μονο σεξ ... θελω και αλλα πραγματα" .. γιατι ας ειχα και εγω το σεξ σε καθε λεπτο της ημερας αν το ηθελα , και θα εβρισκα μια χαρα τα αλλα πραγματα ....

    και οσο η Ελληνιδα κανει μαγκα τον καθε αλητη , πρεζεμπορα , αερολογο στοχαστη και τους 25αριδες με τους κοιλιακους .... η Ρωσσιδα της παιρνει μεσα απο τα χερια τον αντρα που θα ειχε πολλα να της δωσει .. εκτος απο καλες ατακες στο καμακι .....