Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ρ20

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 19 Αυγούστου 2008.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ρ20

    Οταν οι αντρες που διαμαρτυρονται οτι δεν βρισκουν γυναικα, πεταξουν απο πανω τους την μιζερια και την γκρινια που κουβαλανε, τα πραγματα θα ειναι καλυτερα και γι'αυτους.
     
  2. Eri

    Eri

    Οντως η γκρινια ειναι ισχυρο αντιαφροδισιακο κ για αντρες κ για γυναικες......
     
  3. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Κάποια πουλιά τραγουδούν για λευτεριά, κάποια φεύγουν και πετούν ψηλά....και κάποια γαμάνε Ρώσικα μουνιά!
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    Τωρα γι αυτο, θα σου αξιζε ενα infraction.

    Η και ακομα καλυτερα ενα ιγκνορ.
     
  5. Eri

    Eri


    Μου το χα πει μα δε με ακουγα πως τα ρωσικα μουνια ειναι πιο φτηνα μα δεν μου χε μεινει μια εκει στην Γκατζολία.......
     
  6. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Για ποιο από όλα?
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Αν και κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.. γι αυτό:


     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Έλεος πια με τα infraction και τα ignore... Στο κάτω κάτω ο καθένας κρίνεται από τα λεγόμενα, και στη συγκεκριμένη περίπτωση από τα γραπτά του  
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ρ20

    Πιστεύω πως το "ignore" είναι έτσι κι αλλοιώς δεδομένο... Και μάλιστα, από εκεί που μετράει...
    Από όσες δηλαδή δεν προσφέρουν τις υπηρεσίες τους με χρήματα, από εδώ κι ίσαμε το Νοβοσιμπίρσκ...
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Ειδικά γι αυτο το "ιγκνορ" μιλαω κι εγω.. Ελληνιστί φ τ ύ σ ι μ ο για όσους δεν κατάλαβαν.
     
  11. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Έλα ντε!
    Μου την πέσανε όλοι επειδή μου βγήκε ποιητική διάθεση... ταίριαζε και η ομοιοκαταληξία...ήμουνα και εντός του θέματος...
    καταλαβαίνεις!

    Isnogood sorry που αποπροσανατόλισα για λίγο το νήμα.
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    δεν το αποπροσανατόλισες... το γάμησες και μάλιστα χυδαία..


    αλλά ξερω πλακιτσα εκανες..


    δεν γελάσαμε όμως.