Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος vaggelisp, στις 17 Νοεμβρίου 2008.

  1. jael

    jael Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more@

    μάλλον public relations εννοεί
     
  2. vaggelisp

    vaggelisp New Member

    re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

    public relations=δημοσιες σχέσεις
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more@skul

    Κατι τετοιο σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν εβλεπα που κολανε οι δημοσιοσχετιστες.
    Thanks
     
  4. vaggelisp

    vaggelisp New Member

    re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

    εχουν αναλαβει το προμο του event οπότε ουσιαστικά ειναι οι υπεύθυνοι της βραδιάς!!!
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more@skul

    Οκ. Ευχαριστω.
    Η αληθεια ειναι οτι κι εδω χρειαζονται μερικοι επαγγελματιες δημοσιοσχετιστες να μας οργανωσουν σωστα.
     
  6. vaggelisp

    vaggelisp New Member

    re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

    για οτι θελετε μπορω να βοηθήσω εγω ή κάποια από το team μας

    γενικά καλο είναι ατομά του fetish να αλληλουποστιρίζονται
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more@skullbar

    Επτα ευρω ειναι μονο η εισοδος η εχει και ποτο?
     
  8. vaggelisp

    vaggelisp New Member

    re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

    περιλαμβάνει το 1ο ποτο!
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2008
  9. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more@skullbar

    Τί έγινε? ατόνισε αυτό το meeting???
     
  10. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    re: ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝOEΜΒΡΙΟΥ - Fetish Fashion show/BDSM demonstration&more skullbar

    θα ειμαι κι εγω εκει. δεν ξαναχανω event.
    ελπιζω να περασουμε καλα.
    καλη μας διασκεδαση λοιπον.
    toilet4f