Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 31 Μαρτίου 2007.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Εύα τι λές, θα μου βρείς καμιά όμορφη ψυχαναλύτρια; (Ξες εσύ, ψηλή, κανονική με έξτρα αναλογίες στο στήθος, κλπ κλπ  ) Όχι τίποτα, αλλά να το ψυχαναλύσω και να το αναλύσω ακόμα παραπάνω με μια πολύ καλή δόση άγριου και αχαλίνωτου σεξ  

    Τελικά είμαι ένας διεστραμένος    
     
  2. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    Επειδη καθεσαι και βλεπεις την υποθεση γλυκε μου blindfold!   Tο fast forward ειναι απαραιτητο στο πορνο. Εγω που τη βρισκω με τσοντες και καυλωνω με παλινδρομικες κινησεις σε κοντινο πλανο μεσα εξω, πανω κατω να αλλαξω το status μου σε vanilla? Οπως εχω πει πολλες φορες σε σημειο να γινω κουραστικη μου τη σπανε οι ταμπελες. Το sex ειτε σκετο ειτε με αλατοπιπερο η ξερω γω τι ποικιλει αναλογα τη στιγμη, την ορεξη και το ατομο που εχω απεναντι μου, με αλλον μου βγαινει η top , με αλλον η sub, αλλες φορες μου αρεσει να παιζω, να ανακαλυπτω τις διαστροφες μου, να δοκιμαζω πραγματα.. και αλλες να πηδιεμαι σαν το κουνελι και να καυλωνω τερμα με σκετο sex, sex για το sex.. kαι οταν λεω σκετο, δεν εννοω ρομαντικος ερωτας με κερια και πιπες, ουτε ιεραποστολικο κατω απο το σεντονι! αλλα ναι μπορω να καυλωσω και την ωρα που ειμαι στο σουπερμαρκετ την ωρα που διαλεγω αγγουρια (lol), χωρις μανταλακια στα βυζια! χα... γιατι να κανουμε τη ζωη μας δυσκολη με status και ταμπελες? το θεμα ειναι να περναμε καλα 
     
  3. folha

    folha deja vu

    "παλινδρομικές κινήσεις" Πολύ πετυχημένη έκφραση. Εμένα το σκέτο σεξ μου θυμίζει γυμναστική  
     
  4. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    Σεξ αχαλίνωτο, σέξ βίαιο, σεξ παθιασμένο, σεχ με χιούμορ, σεξ χωρίς δεσμέυσεις, σεξ διαστροφικό, ζωώδες σεξ.

    Το σέξ πάντα είναι καλύτερο ακόμα και όταν είναι κακό.

    Το καλύτερο βέβαια γίνεται μέσω σχέσης, αλλά δεν λέμε ποτέ όχι και στο τυχαίο.

    ___________________________________________________________________

    "Come on babe, we 're nothing but mamals,
    so let's do it like they do on the discovery channel"

    (Όποιος θυμάται όνομα τραγουδιού και συγκρότημα ας μου το γράψει)
     
  5. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Προσωπικά, συμμετείχα σε ομάδικα σεξουαλικά παιχνίδια-και μάλιστα με άτομα από εδω μέσα-μετά από μια όμορφη συνάντηση.Ούτε προγραμματισμένο ήταν ούτε τίποτε.Περάσαμε όμορφα.Σε τριαδικές συνθέσεις συμμετείχα κ πάλι αρκετές φορές.Δεν υπάρχει κάτι κακό στο απλό σεξ ,δίχως συναίσθημα-όταν γίνεται με μέτρο.Για παράδειγμα εγώ, δοκιμάζω κάτι τέτοιο το πολύ 2 φορές το χρόνο,απλά για την αλλαγή.
    Σεξ μεταξύ 2 ανθρώπων στυλ one night stand δεν το εγκρίνω και δεν το δοκιμάζω. Όχι ότι η παρτούζα είναι καλή κ το σεξ μεταξύ 2 ανθρώπων αμαρτωλό,απλά εμένα δεν μου αρέσει.Μόνο έρωτα μπορώ κ θέλω να κάνω όταν περιορίζομαι στην επαφή 2 ατόμων.

    Εν κατακλείδι, ο,τι ευχαριστεί τον καθένα , αλλά υπάρχει η μαγική λέξη '' ΜΕΤΡΟ'' στα πάντα..
     
  6. sclavos

    sclavos New Member

    Απάντηση: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    '' ΛΑΜΠΕΙ μεσα μου εκεινο που αγνοω,μα .....ωστοσο ΛΑΜΠΕΙ.....''
     
  7. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    ποσο δικιο εχεις.γι'αυτο σε παω
     
  8. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    ρε μαν αν με γνώριζες προσοπικα μπορει να με ελεγσ υπολογιστη καφρο ,μαφια αλλητη κλπ,
    και το εχω σηζητησειμε τοσ χειροτερουσ,ελλαδασ και εξωτερικου,
    καταληκση οσο πιο ενδιαφερεσε για τον αλλο τοσο η ηδονή του προστιυετε στην δικα σου

    .
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    και εγώ καύλωνα με τα δερμάτινα γάντια της 60χρονής και την κοίταγα λάγνα στο μέτρο ...
    αλλά από τις λίγες φορές στη ζωή μου που έχω κάνει ολοκληρομένο έρωτα ,μόναχα μια φορά ήταν έτσι παλινδρομικός ,αλλά και εκεί στο μεσοδιάστημα είχαμε ψυχανάληση (την πιάσανε τα κλάματα ,ευελπιστώ ότι δεν ήταν η απόδοσεις μου η ουσία ..! )

    επίσης απεχθάνομε τις ταμπέλες ,αν και έχω πολύ επιφάνεια για να αναρτώ διάφορες ..!

    μχεμεεμχμεμεχμεχμεμεεμμεμε
     
  10. Badfish

    Badfish Regular Member

    εμπασιπεριπτωση, αναλογιστητε (τα αρσενικα) ποσες φορες σκεφτεστε την ξανθια ξεκωλιαρα να σας τσιμπουκωνει στο wc του bar και ποσες φορες σκεφτεστε την γλυκια κοπελα που σας προσεχει/αγκαλιαζει/αγαπαει(η whatevah).
    Η απαντηση ειναι γνωστη, το θεμα ειναι οτι μεχρι να βρεθει αυτη η ΜΙΑ(οχι οτι αμα βρεθει θα πτοηθουμε enough-πριν τον τροχο και το ηλεκτρικο ρευμα υπηρχε το κερατο) , το σκετο σεξ με την ξεκωλιαρα(η τις ξεκωλιαρες) θα ειναι το κυριο ζητουμενο.
    Εγκρινω/αναζητω το σκετο σεξ, ειναι απαραιτητο, τονωνει σωμα και πνευμα, ανεβαζει ψυχολογια,δινει αυτοπεποιθηση,προετοιμαζει,μας αρεσει, το χουμε στ'αρχιδια μας.
    Υ.Γ Οι εκφρασεις μου ειναι αυθορμητες, οχι υβριστικες.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΣΚΕΤΟ ΣΕΞ

    Σκέτο ή με σαντιγί καλό είναι να γίνεται ..
    βοηθάει στην αποφυγή καυγάδων, μιζέριας, κλπ αρνητικών συναισθημάτων που επηρεάζουν όχι μόνο τον ιδιο... αλλά κ πολύ κόσμο γύρω του..
     
  12. faoust

    faoust New Member

    αν ο έρωτας ήταν εγκεφαλικός πιο ωραίος άντρας του κόσμου θα ήταν ο Γούντυ Άλλεν.