Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαβουρογαμία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 8 Αυγούστου 2008.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @Ice and fire

    να σου πω ενα παραδειγμα. Εγω πχ ειμαι και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟΣ, και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ χαζος και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αξεστος, χοντρος, ανοητος κλπ κλπ κλπ.
    Απλα με μπερδεψαν με αλλον, που εχει το ιδιο wolv κατι τις καπου στο ....συμπαν. Η βλακεια ειναι ανικητη.

    anyway

    Για καποιο λογο ερχεσαι εσυ και σου κανει κλικ και κανεις σχεση και την βρισκεις και και και ....

    Και σπαει ο διαολος το ποδαρι του, και επειδη ο ασχημος, χοντρος και αξεστος εχει φραγγα, νασου κατι ταξιδια η ice , να σου κατιδιακοπες η ice, παρε καρτα να ψωνισεις ice....

    Ξερεις τι θα πουν οι φιλες σου οι καλες, οι αδερφες, οι μονιασμενες ????

    ΡΕ ΤΙ ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ !!!!

    Ζηλεια λεγεται καλη μου, ζηλεια.
     
    Last edited by a moderator: 15 Ιουλίου 2015
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    @Ice and fire
    Θεωρητικά όσα αναφέρεις είναι πολύ όμορφα και γεμάτα πανανθρώπινες αξίες, τις οποίες δεν υποτιμώ και καθόλου δεν χλευάζω. Στην πραγματικότητα, καθόλου δεν με ενδιαφέρει πως λειτουργεί ο απέναντι. Ενδιαφέρομαι μόνο για τον δίπλα. Όλοι επιλέγουμε βάσει προσωπικών κριτηρίων κι όλων οι επιλογές έχουν κόστος, χρεωστικό ή πιστωτικό.
    Κανείς δεν είναι καλύτερος κανενός. Απλώς, κανείς δεν είναι όμοιος με κανέναν.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Δημήτρης Άλφα

    Δε πα να' χει ολόκληρο στόλο, άμα είναι χοντρός και άσχημος, ίου!
     
  4. gero

    gero Regular Member

    Oxi deν καταλαβες καλα.Βασικα και οι 2 περιπτωσεις ιδιες ειναι.
    Αυτη την στιγμη μιλαμε για σεξ και σιγουρα δεν προσπαθουμε να να αιτιολογησουμε πως και γιατι καποιο ατομο εχει την Χ εμφανιση.
    Δεν μιλαμε για τους υπολοιπους τομεις της ζωης μας.

    Μπορει καποιο ατομο με μεγαλη μυτη ή με 150kg να ειναι αριστο στον επαγγελματικο του τομεα.Μπορει να εχει αριστες επιδοσεις πχ σε καποιο χομπυ.
     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2015
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Δημήτρης Άλφα ο καθενας οπως τη βρισκει. Εαν τη βρισκει με λεφτα προβλημα του. Εαν τη βρισκει με μεγαλες πουτσες επισης.

    Το να λεω εγω οτι ολοι ειναι σαβουρογαμηδες η σαβουρες επειδη δεν ειναι στα δικα μου στανταρ, αν μη τι αλλο το βρισκω παρανοικο.
    Το νημα θεωρω οτι ειναι καμμενο τελειως......

    Open minded τελικα ειναι ενας bdsmer που κρινει τους βανιλλα ή ενας βανιλλα που δεν κρινει κανεναν οπως μου ειπε καποιος καποτε εδω μεσα;

    Διαβαζουμε αντικειμενικα το τι γραφει ο καθενας ή παταμε like μονο στον κολλητο και ας λεει μαλακιες;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Άσχετο, αλλά πολύ σχετικό με την παρούσα ''φάση'' που διανύει τούτο δω το φόρουμ.
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    να @Ice and fire , αλλο παραδειγμα. πχ η @lexy

    Δεν την εχω συνατησει, δεν ξερω πως ειναι, πως μοιαζει, τιποτα. Εχουμε τσακωθει διαδικτυακα. Γιατι .. ετσι. Καυγας τρικουβερτος.

    Δεν με παει με τιποτα, δεν την παω. Αμα ομως αρχιζα να τη βριζω, σε σχεση με το "σαβουρογαμιζμα", θα σημαινε τι κατι με εχει .. πειραξει και βγαζω κακιουλες....

    Δεν με εχει πειραξει απολυτως τιποτε. Αδιαφορος. Αστην να λεει.

    το΄πιασες ?
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    εχεις σκεφτει πχ, ο ζεραρ ντεπαρντιε ΠΟΣΕΣ εχει... και ποιος/α κοταει να την πει "σαβουρογαμισσα"

    ασε ρε... μας φαγανε οι ειδικοι και ειδικες, δε κοιταν τα χαλια τους σε οτι κομματι καθρεφτη εχει απομεινει....
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εξω απ το σπιτι μου εχει μαζευτει ουρα, πιο μεγαλη κι απ το ΑΤΜ της εθνικης.
    Εχω ταξει 20ευρω σε οποιον.αν πατησει like

     
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Επειδη πραγματικα τις τελευταιες μερες εχω παρατηρησει πραγματα που με λυπησαν ιδιαιτερα, θελω να πω πως bdsm κοινοτητα δεν υπαρχει και πειτε οτι θελετε. Οι παλιοι σταματησαν να μπαινουν για πολλους λογους και ξερετε ολοι για ποιους. Στο ονομα του bdsm και της ανωτεροτητας γινεται ενας πολεμος χωρις λογο και ολοι το παιζουμε εξυπνακηδες και ξερολες.

    Πραγματικα ποτε δεν πιστευα οτι ανηκω εδω, ακομα περισσοτερο τωρα.

    Πατησα, καιροι δυσκολοι, να μου τα στειλεις με κουριερ γιατι χρωσταω στην εφορια και μου εκαναν κατασχεση ολους τους τραπεζικους μου λογαριασμους. Αδειοι ηταν βασικα, λεμε τωρα......
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μαλακιες.ποσες ηταν εξυπνες και κουκλαρες και βρεθηκε καποιος κουασιμοδος που ηταν ομως πολυ μαγκας και τις πηδηξε το μυαλο;ολα εκει ειναι...στο μυαλο!!και στην τελικη το εξυπνο πουλι απο τη μυτη....σαβουρογαμης εχω υπαρξει αλλα οχι λογο εμφανισης οσο για το νιονιο.
     
  12. Προσωπικά πατάω like αν μου αρέσει κάτι, αλλά σε άτομα που θεωρώ "προσφιλή".
    Για να πατήσω like σε άτομα που θεωρώ ανούσια, κατίνες, παραπληροφορητές, διαφωνούντες ή αδιάφορα θα πρέπει να πουν κάτι πολύ πολύ ουσιαστικό.....
    Κι έτσι κάνουν όλοι