Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαβουρογαμία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 8 Αυγούστου 2008.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    αμα σου΄στελνα κουριερ δε θα ημουνα αυτος που ειμαι...

    εδω... ουραααααααααααα

     
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Σωωωωωπα !  
    κι εγω που ηθελα να στηθει εκει, μεσα στον νταλλα ηλιο....
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Σαβουρογαμης για εμενα προσωπικα ειναι αυτος/αυτη που γαμαει/γαμιεται με οποιον να ειναι μονο και μονο για να ικανοποιησει τις σεξουαλικες του ορεξεις
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οκ, μου ΄ρχεται η σκλεναρικοβα ... αρα ειμαι σαβουρογαμης.. οκ.. πασσο
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    μην είσαι σεξ νεγκατιβ! Μπι ποσιτιβ  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπήχτης λέγεται αυτός.  
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πραγματικα δεν θα κρινω το ποιος παταει και σε ποιον. Ετσι νιωθεις, ετσι κανεις και καλα κανεις....

    Εγω αυτη τη στιγμη σκεφτομαι το 20ευρω.....με δανεικα ηρθα στην Αθηνα 
     
  8. conner

    conner Contributor


    @Ice and fire, η δική μου γνώμη είναι ότι απλά ο κόσμος με όλα αυτά που βιώνει, ξεδίνει με τον δικό του τόπο στο site, πολλές φορές εκτός θέματος. Είμαι σίγουρος ότι αν οι συνθήκες ήταν όπως 5 χρόνια πριν, το όλο φορόυμ θα ήταν διαφορετικό. Τώρα από πλευράς μου, και εγώ δεν βρήκα την ανταπόκριση που θα περίμενα στα φετίχ μου (πέρασε λίγο στο χιούμορ αν και έξω θεωρείται καλό φετίχ)... εξαπατήθηκα από το μυαλό μου (δηλαδή έχοντας ασχοληθεί με το θέμα πολλά χρόνια, νόμιζα ότι θα υπήρχε τεράστια ανταπόκριση), αλλά δεν μπορούμε να έχουμε πάντα τις συνθήκες που θέλουμε.

    Σαβουρογαμία: έχω κάνει έρωτα με κοπέλα που δεν φαινότανε απλα γιατι ήμασταν κολλητοί και προχωρήσαμε πιο πέρα... τότε δεν φαινότανε. Τη συνάντησα τυχαία μετά από 6 χρόνια και ήταν σωστό μοντέλο: είχε φτιάξει δόντια, φρυδια τα πάντα...
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    δεν μιλαμε μονο για ανδρες ....
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ελα στην ουρα...

    ο λιγος ηλιος νταλλα δεν πειραζει... μαυριζει υπεροχα !

    ο υπηρετης περναει με εναν κουβα κρυο δροσερο νερο... ουπς, σε δυο ωρες παλι... εχει διαλειμμα

    αλλα μην ανησυχεις..

    θα τον προλαβεις...  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    Αγαπητε φετιχιστη. Διαβασε τα νηματα προ κρισεως και θα βγαλεις τα συμπερασματα σου. Τα ιδια γινοντουσαν ανεκαθεν
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    πχ Εσυ και ο καθενας μας μπορει να θεωρεις την συντροφο μου σαυρα/σαβουρα/ μπαζο και στα δικα μου ματια να ειναιι Θεα
    το θεμα ειναι γιατι ειμαι μαζι της και τι θεωρω εγω οχι εσυ