Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαβουρογαμία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 8 Αυγούστου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σαβουρογαμία

    Όσες φορές και να "το πάμε πάλι", δεν πρόκειται να με πείσεις γιά το ότι επειδή εσύ βαριέσαι να κάτσεις να εκφρασθείς σωστά, έτσι που να μου δώσεις να καταλάβω τι εννοείς, εγώ θα πρέπει να είμαι πάντα στην τσίλια μήπως και δεν κατάλαβα, και να σε ρωτάω διευκρινιστικά εάν εννοούσες αυτό που έγραψες, πριν το σχολιάσω. Φρόντιζε να γράφεις με σαφήνεια, γιά να μην αψιμαχούμε τσάμπα...
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σαβουρογαμία

    Να, αυτό ακριβώς είναι που έλεγα:

    Εδώ τώρα, προφανώς, κάτι θέλεις να μου πεις... Έλα όμως που δεν καταλαβαίνω γρυ, έτσι που το έγραψες... ( Γιά κάνε μιά ερώτηση αλήθεια στους υπόλοιπους, τι καταλαβαίνουν; )
    Δεν θα επρεπε να έχεις φροντίσει να το γράψεις έτσι που να είναι κατανοητό;
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Δεν κατάλαβα λέξη   Μήπως θα μπορουσατε να βρειτε εναν τροπο να μου εξηγησετε; 

    ωχ τα ιδια λεμε MindMaster   Πιάστε κόκκινο
     
    Last edited: 10 Αυγούστου 2008
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Σαβουρογαμία

    Δηλαδή τώρα πρέπει να στείλω πμ για να καταλάβω τι εννοεί ο Revenant;
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ο ποιητής θέλει να πει πως αδυνατεί να καταλάβει τη σχέση ανάμεσα στο να γράφει σωστά και το να γράφει αναλυτικά. Κρίμα... Αδικεί τον εαυτό του. Το μανιφέστο του σαβουρογάμη που έγραψε λίγα ποστ πιο πάνω ήταν τόσο καλογραμμένο και τόσο ειλικρινές που μέχρι και ο ίδιος αναγκάστηκε να το αναιρέσει...  
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    χαχαχαχαχα Ντυρσε.. αργεις να μιλησεις αλλά.... 
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Σαβουρογαμία

    Εσύ λοιπόν, γράφεις ωραία πραγματάκια ώρες-ώρες... Το έχω ξαναπροσέξει...

    Άσε που τα καταλαβαίνω κιόλας...

     


    ( zinnia, και πάλι "κόκκινο"...   )...
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Σαβουρογαμία

    Η ουσια των οσων είπε αρχικά ο Revenant δεν αναιρείται, ακόμα κι αν εχουμε ενοχές γι' αυτά. Και είμαι σίγουρος πως και τα "θυματα" την καταβρήκαν.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Σαβουρογαμία

    Καλά λοιπόν, κι εσύ μου φέρνεις ναυτία...

     
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Σαβουρογαμία

    Έχεις κι ένα δίκιο, αλλά ελπίζω ότι ο cider θα δείξει κατανόηση...

    Πάντως, αν και το τι ήθελες να πεις στο προηγούμενο post δεν καταφέραμε να το καταλάβουμε,
    το πώς και αποφάσισες ξαφνικά να θυμηθείς τη φωνή της σύνεσης, δεν δυσκολευτήκαμε καθόλου να το αντιληφθούμε...

     
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Σαβουρογαμία

    Με τρια ποτα σ ενα κωλαδικο συνερχεσαι. Το λέει κι η Παγκοσμια Οργανωση Υγειας
     
    Last edited by a moderator: 11 Αυγούστου 2008
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Σαβουρογαμία

    Δεν είμαι καθόλου σίγουρος, αλλά αν κερνάς, είμαι πρόθυμος να το δοκιμάσουμε...
    Και μάλιστα, όσες φορές χρειαστεί, μέχρι που να πιάσει...

    Παραι με λιπών τhλεφονω, όπως σου είπα και χθες.