Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. King^Style

    King^Style Regular Member

    παρατηρησα οτι αρκετοι λενε "οταν ημουν 19, 25 κτλ" σαν να δηλωνουν πως πλεον δεν κανουν καφριλες...νιωθω λιγο μονος   ...
    τεσπα
    εγω θα πω κατι που εγινε πολυ προσφατα ... ειμαι λοιπον σε μια τυπισσα και πηδιομαστε ωσαν σκυλια. καλη δεν λεω αλλα μικρη στο μυαλο [την καταδικη μου μεσα]. τελειωνουμε και γυμνος παω προς την κουζινα να φαω ενα παγωτακι maxibon και να απολαυσω την θεα απο το τεραστιο παραθυρο - τζαμαρια της κουζινας της. εκεινη ερχεται και καθεται πανω στο πασο, στημενη και με τα ποδια ανοιχτα [ρε κοπελια ασε με λεμε να απολαυσω την θεα] και αρχιζει να τρωει και αυτη ενα nirvana. ξαφνικα ακουω ενα αχ..γυρναω ...τι επαθες της λεω? "λερωθηκα" μου λεει και μου δειχνει προς τα κατω που ειχε πεσει το παγωτο [και καλα]. εγω ηδη ημουν να πηδαω απο τα παραθυρα γιατι μου ειχε πει να κοιμηθω εκει και λοιπες αηδιες και επεμενε κιολας, αφου της ειχα εξηγησει πως απλα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ...οχι να ξεκινησω 2ο γυρο....οποτε γυρναω με μια απαθεια, κοβω χαρτι κουζινας που ηταν ακριβως διπλα μου, την σκουπιζω και της λεω παραλληλα..."δεν θελουμε να παθεις και κανενα μητρικο ε? μην αρπαξεις καμια πουντα" και συνεχιζω να απολαμβανω παγωτο και θεα  
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2008
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα εξιστορησω αυτο!
    Προπαραμονη Χριστουγεννων του 2005.
    Χουχουλιαζω στο σπιτι μου οταν το τηλεφωνο χτυπα. Στην αλλη ακρη του συρματος ενα pervert αρσενικο που ετσι δηλωνε αλλα ουτε κι αυτος δεν ηξερε τι ηταν.
    Κλεισαμε ραντεβου στο σπιτι του, ηθελε λεει να με δει και να κανουμε πολλα extreme μαζι.
    Παρ' οτι βαριομουν ντυθηκα, εκανα μπανιο, εδωσα κυριολεκτικα μια μαχη για να βρω ραδιο ταξι, ξεκινησα για το σπιτι του καπου στο Παγκρατι.
    Εφτασα στην διευθυνση που μου ειχε δωσει, εδειξε ενθουσιασμενος απο την συναντηση μας, και οσην ωρα πιναμε την παραδοσιακη για εμενα βοτκα, μου την επεφτε με ποικιλους τροπους.
    Ομολογω πως ηταν ενας πολυ ομορφος αντρας με ενα παρουσιαστικο που σε εκανε να σκεφτεσαι, "αν δεν χυσω σαν βρυση με αυτον φωναξτε με ανοργασμικη".
    Ολα αυτα μεχρι που καταληξαμε στην κρεββατοκαμαρα μονον για λιγο.
    Τα ενδιαφεροντα του ηταν στο.....μπανιο και μαλιστα μεσα στην μπανιερα.
    Γδυθηκε εντελως μπηκε στην μπανιερα ορθιος και αρχισε να μαλακιζεται.
    Μου ζητησε να γδυθω αλλα να μην μπω κι εγω στην μπανιερα γιατι ειχε λογο. Ετσι και εγινε.
    Και ενω εκεινος συνεχισε να μαλακιζεται κι εγω ημουν ορθια με τις στιλλετο γοβες και τις ζαρτιερες μου ζητησε να τον κατουρησω πανω στο καβλι του.
    Με το που ξεκινησα να το κανω εκεινος τελειωσε μεσα σε σπασμους και........αυτο ηταν ολο.
    Δεν μιλησα, βγηκαμε απο το μπανιο, ντυθηκαμε, και ενω πηγαιναμε και παλι προς το σαλονι, αρπαξα την τσαντα μου και του ειπα αγριεμενη, "καλεσε μου ραδιο ταξι τωρα!".
    "Μα τι εγινε Μιρελλα μου?" απαντησε.
    "Δηλαδη, εγω εφυγα απο το σπιτι μου, εκανα τοσο δρομο, για να παιξεις εσυ μια μαλακια"?????????????
    "Μα, ναι, εχεις δικιο" αποκριθηκε.
    "Αλλη φορα, αμα θες να χυσεις και εισαι μονος, χωσε τον αναμεσα στις φετες του καλοριφερ που ειναι και ζεστες, χυσε και που ξερεις?, μπορει να τον κανεις και χαμπουργκερ με σως για να τον φας μετα", απαντησα.
    Εφυγα αγανακτησμενη, εκεινος φυσικα ξανατηλεφωνησε με τις 1002 αηδιες του στυλ, "δεν μπορω να συγχωρεσω τον εαυτο μου, ειμαι αχαρακτηριστος, ειμαι αγενης".
    "Και μαλακας" συμπληρωσα και τον "εστειλα" ανεπιστρεπτι.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!


    ... και το χειροτερο ειναι πως δεν του εριξες ουτε ενα χαστουκι!
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Χαστουκι??????????????????????
    Ατομικη βομβα επρεπε να του ριξω!
    Γεματη με μικροτερες χαστουκοβομβες! 
     
  5. amarilis

    amarilis Guest

    μια καφριλα που μου εχει μεινει αξέχαστη ήταν όταν εκανα σεξ με καποιον και τον ρωτησα απορημενη καποια στιγμη 'που τον εχεις?μπροστα η πισω?' δεν ειχα καταλαβει που ειχε διεισδυση στον πρωκτο μου !!!!ηταν τοσο 'μικρουλης!!!!!!τη ντροπη τον καημενο!!!!!!!!!! 
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    χαχα . εδω παιζει και το αλλο σεναριο. να ηταν ψωλαρας και να σε ειχε ξεχειλωσει τοσο απο μπροστα οσο και απο πισω, γι αυτο να μην μπορεσες να προσδιορισεις ποια ητανε η τρυπα.  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε καλα Μιρελλα ... δεν μπορεσατε να βρειτε εναν τροπο να ικανοποιηθεις και εσυ ;;;;; ... τι ποιο απλο ...

    λοιπον εγω εχω πολλα ....... σιγα μην δεν ειχα ... ακομα εχω ... τα ποιο αστεια ειναι απο τις προ ετων προσπαθειες να πηδηξω κωλο διχως φυσικα να το θελω επειδη επιμεναν φιλοι και γνωστοι ... ααλ ας αρχισω απο την αρχη ...

    πρωτη πηδημα του ισνογκουντ ...
    σε μπουρδελο φυσικα ... (Tropical βαθειες ανασες .. ω ναι αμαρτησα ..  ) δεν ηξερα τι ακριβως επρεπε να κανω και ρωτησα ενα παιδι ποση ωρα καθονται στα μπουρδελλα .. μου ειπε κανενα 10-15λεπτο ... πηρα την χειροτερη περιπτωση (του 10λεπτου) και εκανα την λιστα μου ... (ειπαμε δεν ηξερα .. με σκυλια μεγαλωσα) ...
    2 λεπτα ζουλιγμα/παιξιμο με τα βυζια της
    1 λεπτο χαιδευμα γενικο
    1 λεπτο χαιδεμα αναμεσα στα μπουτια
    1 λεπτα να τριφτω γυμνος πανω της
    2 λεπτα να την φιλαω στο στομα
    1 λεπτο να μου κρατησει στα χερια της το πουλι
    2 λεπτα να περιεργαστω το δικο της πιπι
    επισης ειχα βαλει και υποερωτημα αν θα με αφηνε να την γλυψω στο προσωπο επειδη μου ειπαν οτι οι γυναικες ειναι γλυκες ... αυτο θα το αφαιρουσα χρονικα απο τα βυζια ...
    καπου εκει (σε εκεινη την ηλικα των 14χρ) και χαρη στην Βινα Ασικι τραβηξα την πρωτη μαλακια οποτε 3 μηνες μετα ηξερα τι επρεπε να κανω .... επρεπε ομως να ειχα κρατησει εκεινη την περιεργη σεξουαλικη λιστα ....ηξερα οτι ηθελα γυναικα αλλα δεν ηξερα σε τι ακριβως μας χρησιμευει ...

    ηλικια 18-19 ... τα πρωτα power πηδηματα ... και εκει που τα εδινα ολα νιωθω οτι η υγρασια ειχε γινει πλυμηρα .. σκεφτηκα οτι σπρωχνε σπρωχνε , θα κατουρηθηκε η κοπελα .. αλωστε το θηλυκο ηταν ακομα νεο ειδος στην ζωη μου ... αλλα και παλι ... για κατουρημα δεν μου εκανε ... κοιτα λοιπον και τι να δω ; ... πλυμηρα αιματος ... τραβιεμαι αποτομα και τα πιπι και των δυο μας να βγαζουν αιμα με το κιλο ....
    ... ατακες κατοπιν της θεας του αιματος : ....
    εγω : ωχ κατι επαθα ...
    εκεινη : κοιτα μια σιγουρια οτι το αιμα ειναι δικο του
    εγω : ... ε δεν σε ειχα για παρθενα
    εκεινη : μπααα; ... γιατι ποτε το ειπαμε αυτο ...
    εγω : μα ησουν πολυ ανετη .. γενικα ...
    δεν θυμαμαι τον υπολοιπο διαλογο ... θυμαμαι παντως οτι ειχε σχιστει κατι πανω στο πουλι μου (καποια μεμβρανη εσωτερικα) και σταματησε το αιμα γρηγορα μεν αλλα εχει τρεξει παρα πολυ , διχως ομως να ποναει ...
    ηλικια περιπου 20 .. ημουν πολυ καλο και ευγενικο παιδι και οι γονεις της ωραιοτερης κοπελας της πολης την αφηναν να βγαινει μονο μαζι μου .. φυσικα εγω της εκανα τον ταξιτζη στους φυλακοβιους αλητες που ειχε για γκομενους ... αλλα η Μαρια μεσα στο αυτοκινητο τραβουσε λιγακι την φουστα πανω , μεχρι που εβλεπα βρακακι και μετα τραβουσα τις πιο ωραιες μαλακιες της ζωης μου ... για ενα χρονο δεν ειχα ματια και ενδιαφερον για καμια αλλη κοπελα .. ουτε καν για την ιδια την Μαρια παρα μονο για εκεινο το υπεροχο βαβμακιερο τριγωνακι ανμεσα στα υπεροχα 20χρονα μπουτακια της .....
    καποτε μαλιστα της ειπα .. Ρε Μαρακι τοτσες μαλακιες εχω φχαριστηθει χαρις σε σενα .. να σε γλυψω και εγω καμια φορα να πατσισουμε .. νιωθω οτι σε χρησιμοποιω ...
    μπαμιας εντελως σας λεω ....
    η συνεχεια σε επομενο ... τα του κωλου εχουν σειρα ...
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Aρκετά χρόνια πριν, είχα σχέση με έναν Κυρίαρχο.
    Μεγάλος έρωτας και πολυετής.
    Κάποια φορά στα γενέθλια του, θέλοντας να του κάνω έκπληξη, σκέφτηκα ότι μια μεγάλη του επιθυμία θα ήταν, να με δέσει στο κρεβάτι και να μου κάνει έρωτα.
    Δημιούργησα λοιπόν το κατάλληλο περιβάλλον με κεριά και λουλούδια, αρωματικά sticks κλπ και ήμουν καθόλα έτοιμη να κάνω το μεγάλο «βήμα» στην ζωή μου προς χάρη του και προς χάρη της βραδιάς των γενεθλίων του. Παρόλο που είχαμε πιει καλό κρασί και έπρεπε να είμαι κάπως χαλαρή, ομολογώ ότι είχα φοβερό άγχος στην σκέψη αυτή.

    Άρχισε να μου δένει αργά και με μαεστρία, με μαντήλια τα χέρια και τα πόδια στις μπάρες του κρεβατιού. Όσο η χαρά του μεγάλωνε, τόσο το άγχος με έτρωγε. Η τελευταία κίνηση του, να μου δέσει τα μάτια έτσι ώστε να μην βλέπω τίποτε με ένα άλλο μαντήλι, με έφερε στα όρια μου. Άρχισα να φωνάζω ουρλιάζοντας, να με λύσει. Τον ικέτευα και η καρδιά μου πήγαινε να σπάσει από την αγωνία.

    Έπαθα πανικό και κρύος ιδρώτας με είχε λούσει, αν και τον εμπιστευόμουν απόλυτα. Κτυπιόμουνα και τραβιόμουν από την μια και από την άλλη. Όσο το έκανα αυτό τόσο τα χέρια και τα πόδια μου πονούσαν από το σφίξιμο που έκαναν τα μαντίλια. Δεν ηρέμησα, ούτε όταν άρχισε να μου ψιθυρίζει όμορφα λόγια στο αυτί, χαϊδεύοντας με. Κόντευα να χάσω τις αισθήσεις μου από την φρίκη.
    Αυτός τότε με έλυσε και είδα την λύπη ζωγραφισμένη στο πρόσωπο του.
    Του ζήτησα χίλια συγγνώμη και του εξήγησα ότι δεν ένοιωθα καλά ψυχολογικά, παρόλο που εγώ είχα σχεδιάσει όλο αυτό το σκηνικό γι αυτόν και ήθελα να τον ικανοποιήσω.
    Μου είπε ως Κύριος που ήταν, ότι είχε μεγάλη σημασία γι αυτόν η κίνηση Μου και η πρόθεση Μου να τον ευχαριστήσω!!
    Ευτυχώς δηλαδή, που το πήρε έτσι ακριβώς όπως ήταν!

    Από τότε, δεν τόλμησα ποτέ ούτε να σκεφτώ, να ξανακάνω τέτοιου είδους χάρες και για κανένα λόγο.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο δικος μου τροπος υποβαλει το να τον δεσω στο κρεββατι να τον αρχισω στα χαστουκια και τα μπινελικα, να του κανω τα μπουτια τιγρέ με την ζωνη η το μαστιγιο, κλπ, κλπ.
    Δεν......τον ειδα διατεθειμενο για κατι τετοιο.
    Ευτυχως η δυστυχως ετσι εκφραζεται ο ερωτισμος για εμενα.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Τι ρομαντικο...     
     
  11. amarilis

    amarilis Guest

    oxi κωσταντινε δεν παιζει κατι τετοιο!!!!!!!ηταν αδικημενος απο τη φυση και αν το ηξερα απο πριν δεν θα πηγαινα μαζι του!!!!!!!! 
     
  12. dominastella

    dominastella Regular Member

    εμενα αμαριλλισ μου εχει τιχη το αντιθετο να τον εχει χοντρο και μακρι και να με γαμαει ολη νυχτα να βογκαω να μου εχει κλεισει πολι καλα ολεσ τισ τριπεσ και ενιοθα εναν σεβασμο μεγαλο για αυτο το εργαλειο το πρωι ξηπνουσε και ο τιποσ τον ειχε τσιτα να απειλει να μου τον βαλει με καρφονε καθε προι πριν τη δουλεια καθοτανε πανο μου και αδιαζε στη μουρη μου εγο του το ζηταγα δηλαδη σερνομουνα στην κριολεξια μπροστα στο παντελονι του