Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. dominastella

    dominastella Regular Member

    τον εφαγε και τησ αρεσε αυτο εγινε αυτεσ ειναι γιναικεσ οχι σαν κατι αλλεσ που δεν ξερουν τι θελουν μαρια παντωσ σε σεβαστηκε οδικοσ σου μπραβο του σταθηκε σαν αντρασ

    τον εφαγε και τησ αρεσε αυτο εγινε αυτεσ ειναι γιναικεσ οχι σαν κατι αλλεσ που δεν ξερουν τι θελουν μαρια παντωσ σε σεβαστηκε οδικοσ σου μπραβο του σταθηκε σαν αντρασ ελπιζο να του πηρεσ μια καλη πιπα για ανταποδοση πρεπει και εση να γινεσε πουτανακι που και που ο αντρα εχει ορμεσ και δεν πρεπει ποτε να τον αφηνεται ανεραστο γιατι παντα ιπαρχουν πουτανακια επισησ σασ θελουμε καθαρεσ τσουλαρεσ και θηληκεσ προπαντων αυτο να νιοθουμε οτι πηδαμε γηναικα ετσι με ναζι ετσι
     
    Last edited: 27 Ιουλίου 2008
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Κάναμε "παιχνιδιαρικο" μπάνιο με την εξ μου.. Αρχίζω και την αλείφω παντού με "bodylosion"..
    και τι κάνω η ηλίθια????Πάνω στη καύλα δεν είδα τι γευση ήταν και ξεκινάω να γλείφω τις σαπουνάδες από το στήθος της και εκεί παθαίνω το πρώτο σοκ!!!

    Κάηκε η γλωσσίτσα μου. 

    Η γεύση είχε μείνει στο στόμα μου για 2 ολόκληρες ημερες Σοκ!

    Ηθικό δίδαγμα.. Μη κάνετε το λάθος να "γλιψετε" σαπουνάδες αν δεν είστε σίγουροι/es για την γεύση!
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    να αναφέρω πόσες φορές σαδομαζοχιστικό υλικό έχει φθάσει στα όρια του επάνω στο κορμί μου ;

    χειροπέδες να σπάνε
    cane να γίνοντε κομάτια
    από βίτσες να φεύγει το δέρμα
    φίμωτρα να μην εφαρμόζουν στο στόμα μου
    και φυσικά strapon τα οποία ήταν κούφια ,βασικά ήταν για μικροτσουτσούνους άνδρες αλλά εκείνη δεν κρατιότανε ήθελε να γαμίσει τρομάρα της !
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Αυτο, εδω στον πλανητη Γη το λεμε avatar!!!!
    Δεν το γλυφουμε διοτι μετα με ενα ειδικο πανακι και υγρο θα πρεπει να καθαρισουμε την οθονη! 
     
  5. King^Style

    King^Style Regular Member

    χαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχα κοντεψα να χρειαστω εγω αυτο το πανακι μολις διαβασα το σχολιο της μιρελλας. πηγα να φτυσω τον καφε σε ολη την οθονη
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Μερικοι το λενε και ''αβανταζ''... 
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Χμμμμ πολύ ωραία.... ήρθε η ώρα να ξεκινήσει πάλι ο καυγάς.
    Παρόλο που εδώ και κάμποσους μήνες είχα πάρει απόφαση να μην ξανασυμμετάσχω σε καμία συζήτηση για λόγους που κατά καιρούς έχω εξηγήσει, το συγκεκριμένο θέμα με διαολίζει και μπαίνω στον πειρασμό.
    Πρώτα θα πω την καφρίλα μου και μετά θα τα ξαναχώσω.
    Γυρνάμε πίσω στο 1988 με 1989.... 13 μήνες σχέση, η πρώτη "επίσημη" σχέση μου.
    Η κοπέλα άβγαλτη, 18 εγώ 17 εκείνη. Ξεκινήσαμε με χάδια και φιλιά και σύντομα πείστηκε σιγά-σιγά να τον ακουμπήσει λίγο στα χείλη, άντε και λίγο παραμέσα, μέχρι που σε 1,5 μήνα τελείωνα στο στόμα της το πρώτο, συνέχιζα το δεύτερο, και τελείωνα και αυτό και τον έβγαζε στεγνό.
    Μέχρι 2 ώρες και 35 λεπτά είχαμε φτάσει, μέχρι που εγώ έκαιγα πια απο το ρούφηγμα και εκείνη αλλοιθώριζε.
    Αυτό γινόταν μέχρι και την τελευταία ημέρα που είμασταν μαζί. Συνειδητά δεν την πήδηξα, δεν της έκανα έρωτα, δεν την γάμησα, όπως θέλετε πείτε το.
    Ομως, το στοματικό το έκανα σε απίστευτες στάσεις, απίστευτες σκηνές, σε μέρη όπου κανείς δεν το φαντάζονταν. Είχε κάνει εμετό από αυτό πάμπολες φορές, μέχρι από την μύτη της βγήκε.
    Την έπαιρνα τηλέφωνο να έρθει μόνο για μία πίπα και μετά έφευγε και έβγαινα με τους φίλους μου.
    Πάντα με κοιτούσε στα μάτια (όταν μπορούσε), ακόμα και την ώρα που τελείωνα και το κράταγε στο στόμα της με κάρφωνε. Μου έκανε στοματικό όπως ήθελα και όσο ήθελα.
    Γιατί το θεωρώ καφρίλα? Γιατί πολλές φορές έδειξε ότι ήθελε να προχωρήσει σε κάτι παραπάνω.
    Εγώ όμως δεν ήθελα. Μη με ρωτήσετε γιατί. Είχα φτάσει σε σημείο να της το ακουμπάω ανάμεσα στα πόδια, να της το ακουμπάω και πίσω με ανοιγμένα πόδια, έτοιμος να το βάλω μέσα σε όλες τις περιπτώσεις και με μια κίνηση να το βάζω στο στόμα.
    Ηξερα πως ήταν παρθένα, και καταλάβαινα ότι θα μου δινόταν ολοκληρωτικά χωρίς καμία αναστολή.
    Οταν δε την περίμενα να έρθει, είχα φτάσει σε σημείο που την έπαιζα μια φορά και μετά από λίγο μου έκανε πίπα δυο και τρείς φορές.
    Ηξερε πως όποτε συναντιόμαστε θα υπήρχε πάντα στοματικό. Οπου και να είμαστε.
    Ποτέ δεν μίλησε να πει γιατί. Ποτέ δεν διαμαρτυρήθηκε. Ποτέ δεν είπε όχι.
    Της άρεσε, δεν της άρεσε ποτέ δεν έμαθα.
    Ακόμα και σήμερα νοιώθω ότι αυτό ήταν καφρίλα. Ναι, το χάρηκα όταν γινόταν δεν λέω ψέματα.
    Με κυνηγάει όμως τόσα χρόνια τώρα το γιατί δεν προχώρησα και γιατί δεν μίλησε ποτέ γι'αυτό.
    Απ΄τον Σεπτέμβριο του 1989 ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΠΟΤΕ ούτε μια φορά.
    Απλά πότε-πότε στέλνει χαιρετίσματα μέσω κάποιων κοινών μας φίλων.
    Και όταν την σκέφτομαι πάντα νοιώθω μια μελαγχολία...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Στο προκείμενο τώρα.
    Παρατηρώ ότι αν όχι όλες, οι περισσότερες γυναίκες το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι "να τον αφήσουν στα κρύα του λουτρού".
    Εμ τι να κάνουμε... βλέπετε γέμισε ο κόσμος βλαμμένους που δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
    Αλλο "όπλο" δεν έχετε βρε αμαζόνες? Μόνο αυτό? Τα κρύα του λουτρού?
    Βλέπετε όλοι οι γαμίκοι θέλουν να το παίξουν εραστές από πολύ νωρίς και πάνε για διπλό και τριπλό πήδημα και δεν ξέρουν ότι η πονήρω με την πρώτη θα τους παρατήσει!
    Τι να πω? Καλά να πάθουν αυτοί, ή καλά να πάθετε εσείς που μετά λέτε ότι χάθηκαν οι άντρες?
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    μου θυμίζεις την πρώτη μου σχέση ... 6μήνες με είχε έτσι (στη θέση της κοπέλας δλδ) όταν έφυγα με επιλογή από εκείνμη ,ποτέ δεν την πεθύμησα ,ποτέ δεν μου έλειψε ...
     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    ..
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Πριν 2 χρόνια γνώρησα μια κοπέλα σε ένα κατάστημα που ψώνιζα συχνά.
    Απο δω από κει αντε να μου δώσει το τηλέφωνο άντε να βρεθούμε,πάμε σινεμά, την άλλη μέρα κόφι πέσιμο τα φτιάχνουμε!Μια δυό τρείς μέρες χάδια φιλιά βόλτες ... Αγοράκι εγώ όσο να το κάνεις αυτό δε μούφτανε άρχιζα να την πιέζω για κάτι παρά πάνω.Το απέφευγε κι αυτό ήταν κάτι που μου φαινότανε κάπως ύποπτο. Τελικά πες πες μετά από καμιά βδομάδα νασου και βρισκόμαστε σπίτι της.Κάποια στιγμή μετά τα προκαταρκτικά η κοπελιά ξεκινάει να γδύνεται και όταν πια είχε βγάλει όλα τα ρούχα της τυλίγει το κορμί της με τα χέρια της σε μια έκφραση άπειρης ντροπής! Ένιωσα άβολα αλλά προσπάθησα να το ξεπεράσω και να φερθώ φυσιολογικά - κάποια στιγμή όντας μέσα της συνειδητοποιώ ότι η έκφραση της δεν έχει σχέση με απόλαυση-ήταν ξεκάθαρο ότι υπέφερε!Εκείνη την στιγμή ένιωσα απίστευτα κάφρος(ένιωσα ότι την βιάζω) αν και δεν νομίζω ότι είχα ευθύνη για όλο αυτό!Ήταν και η μοναδική φορά που έχοντας σεξουαλική επαφή τελείωσα πριν να τελειώσω... σταμάτησα γιατί αυτό που γινόταν δεν είχε νόημα νιώθαμε και οι δύο πολύ άσκημα.
    Στο τέλος ένιωσα και κάφρος επειδή σταμάτησα να έχω επαφές μαζί της αλλά δεν μπορούσα να το παλέψω όλο αυτό!

    Μη παρεξηγηθώ η κοπελιά δεν ήταν κοριτσάκι πρέπει να ήταν γύρω στα 28χ και μου είχε δηλώσει ότι είχε αρκετές σχέσεις και σεξουαλικές επαφές αλλά μάλλον τελικά της είχαν συμβεί άσκημα πράγματα στο παρελθόν.
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Τη στιγμή που πίπωνα έναν και με έπιασε τρελό και βαρβάτο ρέψιμο...
     
  12. johnnys

    johnnys Regular Member

    Την πρώτη φορά που αγόρασα προφυλακτικά στα 19 μου είχα γίνει κατακόκκινος απο την ντροπή μου. Και μια φορά σε ένα ζαχαροπλαστείο ( εντελώς καταλάθος ) έκλασα. Φυσικά ζήτησα ταπεινά συγνώμη και έφυγα αμέσως.