Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    για σκέψου να έκλανες καθώς πήγαινες να βάλεις προφυλακτικό στα 19 σου...  
     
  2. johnnys

    johnnys Regular Member

    Καλύτερα να μην το σκέπτομαι!!!!
     
  3. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Είχα πάει στο κέντρο, να βγάλω κάρτα απεριορίστων διαδρομών πριν απο πολλά χρόνια και μόλις είχα απολυθεί απο φαντάρος. Και ήταν ένα τύπος μπροστά μου και περίπου στην μέση και με πάτησε πολύ άσχημα.
    Τότε γυρίζω και του λέω... πόσα κιλά       είσαι ? Με κοίταζαν όλοι καλά καλά μέχρι να βγάλω την κάρτα και να φύγω.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μην μου πεις οτι μετά σε πέτυχε στον δρόμο και σε γάμησε..
     
  5. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Οχι βέβαια!!     Και να ήθελε δεν μπορούσε    
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  7. Emma

    Emma Contributor

    Σε περίπτωση που διέφυγε σε κάποιους, το θέμα του νήματος είναι "Σεξουαλικές καφρίλες".
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    έκανα ότι μπορούσα,αλλά τώρα πια,σηκώνω τα χέρια ψηλά and i rest my case.

    πριν 2 χρόνια περίπου,ήμανε με ένα παιδί 19 χρονών(μην φανταστείτε τπτ σοβαρό), με τον οποίο όπως δεν απολάμβανα το σεξ. δεν μπορούσα να προσδιορίσω τι έφταιγε, οπότε και δεν μπορούσα να κάνω κάτι να βοηθήσω την κατάσταση. έτσι του είπα να σταματήσουμε να πηδιόμαστε,γιατί δεν μου άρεσε το σεξ μαζί του, αλλά του πρότεινα να μείνουμε φίλοι,μιας και ταιριάζαμε σαν ιδιοσυγκρασία.
    αυτός με έβρισε,με χαστούκισε και δεν μου ξαναμίλησε ποτέ...
    όταν το είπα στην Ξαδέρφη μου είπε οτι έκανα μεγάλη καφρίλα...εγώ ακόμα δεν το βλέπω έτσι βέβαια.

    κάτι άλλο που έκανα για πλάκα,αλλά τώρα που το σκέφτομαι,ήταν μεγάλη μαλακία,ήταν πριν κανα χρόνο που ήμουν με ένα αγοράκι 18 χρονών, ο οποίος τον είχε πολύ μικρό..αλλά ΠΟΛΥ!!μιλάμε για πολύ!!!!!..αφού ξεμπέρδεψα με το χειρότερο πήδημα της ζωής μου,με έπιασε όρεξη για αστειάκια..
    οπότε σηκώθηκα από το κρεββάτι και άρχισα να βολτάρω γυμνή στο σπίτι του,παίρνοντας διάφορες ωραίες στάσεις στο πάτωμα,στις καρέκλες κλπ. την στιγμή που είχα στηθεί στον καναπέ και του έδειχνα..εχμ..διάφορα,καύλωσε ο καημένος και μου είπε να κάτσω να με πηδήξει..οπότε σηκώθηκα και έφυγα λέγοντας του οτι δεν μου κάνει το πουλάκι του...

    είμαι κακιά γμτ 

    υγ:ευτυχώς το πήρε στην πλάκα και συνέχισε να μου μιλάει.βρεθήκαμε και άλλη μια φορά για να εξιλεωθώ...
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2008
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Κάποια στιγμή - αρκετά χρόνια πριν έδειχνα κάποιες φωτογραφίες που είχα βγάλει με μια κοπέλα σε στιγμές ...
    Η κοπελιά αυτή ήθελε να με παντρευτεί!
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Η καφρίλα που είναι στο συγκεκριμένο??? Το ότι ήθελε να σε παντρευτεί ή το γεγονός ότι έδειχνες τι έκανες με την άλλη?
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Καλή ερώτηση!Λοιπόν η κοπελιά μάλλον πολύ με ήθελε γι αυτό και μου έκανε τα χατίρια.Δεν νομίζω ότι όταν καθόταν και την(μας) έβγαζα φωτογραφίες δεν το έκανε για να μάθει ο κόσμος τι καλες πίπες που κάνει!
    Δε νομίζω ότι θα το απολάμβανε αν το μάθαινε
    Και αυτό λίγο με ενδιέφερε αλλά εγώ-στα δικά μου μάτια- υπήρξα κάφρος
     
  12. georgius

    georgius New Member

    Εγώ κάποια στιγμή που είχα διαλέξει μια ευτραφή κυρία σε αγοραίο έρωτα, εκεί που τη χάιδευα, της είπα πως με αυτά τα βυζιά που είχε πολύ θα γούσταρα να με ταϊσει γάλα. Τότε αυτή γύρισε και μου είπε "Καλέ τι με πέρασες?"

    Και μια άλλη φορά, είχα αγοράσει ένα ανδρικό στρινγκ που από μπροστά ήταν σαν τάρανδος. Είχαμε πάει με την κοπέλα μου σε κάποια γνωστή ερωτική καβάντζα της Θεσ/νίκης με το αυτοκίνητο και εκεί που ξεκινήσαμε να ξεντυνόμαστε, κόντευαν και χριστούγεννα, μου είπε "Αχ μωρό μου τι ωραία, σε λίγο καιρό έρχονται Χριστούγεννα, ο κόσμος στολίζει τις βιτρίνες και τα σπίτια του". Τότε και γω εμφανίζω το βρακί και της λέω "Εγώ γι αυτό σήμερα στόλισα τον π... μου" Βάλαμε κάτι γέλια τότε