Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. trexagyrebe

    trexagyrebe New Member

    Στα 24 μου ήμουν με μία κοπελίτσα 18 αλλά την είχα κάνει χαλαρά πουτανάκι μου, συνήθιζα να της βάζω ότι είχα στην μπροστινή της τρύπα που της την είχα κάνει χαβούζα, μια φορά είχα πάρει 2 μεγάλα αγγούρια (τα μεγαλύτερα που είχα βρει) και ενώ την πηδούσα τον βγάζω έξω και βάζω το πρώτο αγγούρι (μιλάμε για αγγούρια τέρατα...) ,μου λέει αυτή βάλε μου κ άλλο, βάζω και το άλλο, μου λέει βάλε κ άλλο αλλά δεν είχα και της βάζω και την πούτσα μου και νιώθω το μουνί της έτοιμο να σκιστεί, όπα λέω καλά είμαστε τώρα, αλλά η απίστευτη αρχίζει και μου λέει βάλε κ άλλο αγγούρι , βάλε κ άλλο, τότε ήταν η πρώτη φορά στην ζωή μου που κώλωσα, καλά της λέω, πάς καλά ρε? είσαι ένα κλικ πριν το σκίσιμο και θές κ άλλο? Κ στην πραγματικότητα βαριόμουν να πάω κουζίνα να βρώ κ άλλο.... Μια άλλη φορά μια πραγματικά χάλια καφρίλα ήταν όταν την είχα και με τσιμπούκωνε και ήταν γυρισμένο το κάτω μέρος του κορμιού της προς το πρόσωπο μου και ήμασταν και οι δύο ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και απλά αυτή με τσιμπούκωνε στη στάση που προανέφερα για να καταφέρνει να βάζει όσο πιο βαθιά γίνεται τον πούτσο μου στο λαρύγγι της. Έτσι όπως ήταν upside/down να φανταστείτε η μύτη της ήταν πάνω από τα αρχίδια μου και την κωλοτρυπίδα μου τότε εγώ που είχα αέρια την στιγμή αυτή, της τραβάω μια κλανιά τι να σας πω ρε παιδιά, με την μία γυρίζει και μου λέει:"Τι μαλάκας που είσαι" και κάνει να σηκωθεί, το μόνο που είπα ήταν:"Σκάσε και γλύφε" και πράγματι αυτό συνέχισε να κάνει.... Καλά και άλλα πολλά της είχα κάνει αλλά δεν ήταν τόσο καφρίλες παρά μόνο οριακά παιχνίδια που δεν είναι επί του παρόντος.
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    καφρίλες indeed
     
  3. Siwphlos_Amnos

    Siwphlos_Amnos New Member

    Εμένα αυτό γιατί μου αφήνει μια γεύση εξειδανικευμένης φανταστικής εμπειρίας? Ίσως επειδή είμαι πολύ καχύποπτος. Καφριλα πάντως όντως!
     
  4. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Αφού αυτό είναι το 100 post μου και θα το γιορτάσω γράφοντας μία δική μου καφρίλα

    Ήμουν γύρω στα 19, καλοκαίρι Αθήνα. Ήταν από εκείνες τις πρώτες σχέσεις που το σεξ είναι ο κόσμος
    όλος. Η κοπέλα εντυπωσιακή, όχι ιδιαίτερα έξυπνη, αλλά μηχανή στο σεξ που μου χάρισε ατελείωτες ώρες
    εξερεύνησης της σεξουαλικότητάς μου. Καναμε τα πάντα σε μεγάλες δόσεις.

    Δεν θα σταθώ περισσότερο στο σεξ όσο στην καφρίλα μου την οποία την θυμάμαι με μελαγχολία
    ακόμα και σήμερα

    Ήθελα να χωρίσουμε, της το είπα, εκείνη καθόλου… Εμφανίστηκε σε παρτυ κοινού γνωστού και
    μέσα σε 1 ώρα ήταν μεθυσμένη να με παρακαλάει στα γόνατα να μην χωρίσουμε, μπροστά σε φίλους
    και γνωστούς. Ντράπηκα αλλά μέσα μου, μου άρεσε, πολύ. Προσπάθησα πολύ να την συνεφέρω
    χωρίς αποτέλεσμα, στο τέλος της ζήτησα να φύγει.

    Ήμουν μικρός και ανώριμος, έπρεπε να το είχα «δει» νωρίτερα και να είχα φύγει εγώ πρώτος.

    Μικρή μου Ε. να είσαι καλά όπου κι αν είσαι!
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Καύλααααααα....

    Δε ξερω ποσο καφριλα ειναι το παρακάτω αλλα πολλοι το θεωρουν καφριλα, εγω το θεωρώ καύλα. Γλωσσόφιλο με γυναικα που μυριζει το στομα της κρεμμυδίλα κ σκορδίλα απο φυσικά αίτια (κρεμμυδι, τζατζικι, κλπ).
    Ισως να ειμαι ο μονος που θα του αρεσει τσιχλόφουσκα με γευση σουβλάκι....

    Αυτο που θεωρώ καφριλα και το εκανα με λιγο πιο "αλαφρο" κεφαλι, ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που πηγα με γκόμενα που ειχε γινει κουνουπίδι απο ξυδια και μπαφους. Αφου εκανα το χειροτερο σεξ στη ζωη μου, 10 λεπτα αφου τελειωσα τη ρωταω "Μωρη, σαρεσε?" μου λεει "Σκατα ηταν." Οποτε της λεω, "το ξανακάνουμε;" και με ρωταει γιατι. Και της απανταω (ναι, το εννοούσα!!) "8ελω να δω αν γινεται πιο σκατα".
    Η πλακα ειναι οτι το ξανακαναμε αλλες δύο φορες η καθε φορα χειροτερα απο πριν. Την τελευταια μου επεσε στα 2 λεπτα γιατι βρωμαγανε οι μασχαλες της (ηταν black forest) και βογγαγε σα νταλικιέρης. Γάμησέ τα.
     
    Last edited: 16 Ιουνίου 2009
  6. skia

    skia Contributor

    αναπνοή με άρωμα κρεμμυδίλα και σκορδίλα???? ανακατεύτηκα..... λυπήσου με.
     
  7. mitsoulas

    mitsoulas New Member

    Τσιχλοφουσκα με γευση σουβλάκι...

    ΟΚ... τ' ακούσαμε κι αυτό!!!!    
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!


    ΕΙΣΑΙ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ !!!!!!!

    περιμενε να στειλω κι ενα rep
    ----------

    γμτ μου τελειωσαν τα rep , σου το χρωσταω...
     
  9. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    κοιτα, αυτο ειναι easter egg απο το περιοδικο Βαβουρα...
     
  10. curious4all

    curious4all New Member

    Απο τέτοιου είδους καφρίλες έχω άπειρες, δυστυχως η ευτυχως . 19 ετων πρωτη σοβαρη σχεση και καλα, φρεσκοξεπαρθενεμενοι οι 2 μας με την κοπελια οπου βρισκομασταν μονοι μας, γινοταν το σωσε. σε καποια φαση μετα απο εξοδο καταληγουμε με την κοπελια στον μεσοοροφο της πολυκατοικιας της και αφου ειμαστε εν μεσω "γλυφαδας και βουλιαγμενης", κατεβαινει ενα παλλικαρι με τα σκαλια, αυτος χαλαρος ηταν, εμεισ γιναμε κατακοκκινοι, με την κοπελια ειμαστε φιλοι, ακομα τα λεμε και γελαμε.

    Αλλη φαση, ειμαι στο εξωτερικο για σπουδες, ειμαι με κοπελια ξενη στο δωματιο μου, πρωτη φορα που ερχομαστε "πιο κοντα", σε καποια φαση λογω απειριας την κοπελα την επιασαν οι ανασφαλειες της, με αποτελεσμα να "κλειδωσει εκει κατω", ωραια λεω φαγαμε πορτα, αλλα δεν το βαζω κατω, αρχιζω τις γλυφαδες, χαδακια, γλυκολογα, φιλακια, τιποτα.....σε καποια φαση γυρναω και της λεω (πως μου βγηκε δεν ξερω ακομα) "εισαι σιγουρη οτι το εχεις ξανακανει?" μετα καταλαβα οτι ακουστηκε εντελως οφφ.

    Αλλη φαση, με αλλη κοπελια και αυτη ξενη, στο σπιτι της που εμενε με αλλες πολλες φοιτητριες, εχω περασει το βραδυ μαζι της, ολα μια χαρα το βραδυ ολα τελεια, σηκωνομαστε μαζι, λεω ο ιπποτης, ¨ξαπλωσε μωρο μου, θα σου φτιαξω πρωινο" κατεβαινω στη κουζινα της ο "ελληναρας" με το φανελακι, την τριχα πουλοβερ, τζινακι και τις φουντοτες παντοφλες της κοπελας  να φτιαξω πρωινο, εν τω μεταξυ ηταν 3 κοπελες στην κουζινα που μαγειρευαν, με κοιτουσαν με ενα βλεμμα 'ποιος εισαι εσυ? τι θες?"
    εγω ακαθετος "κοριτσια ξερετε που ειναι το ραφι της "Χ"?  
     
  11. naked_truth

    naked_truth New Member

    ας πω λοιπον και εγω μερικες καφριλες ,,,,, καποιες δικες μου και καποιες αλλων (περαστικών!)....

    νουμερο 1! (δική μου)
    εχω φερει γυναικα επι πληρωμη στο σπιτι και ξεκινησαμε τα χαδια κλπ,,,,,,, επικοινωνία στα αγγλικα,,,,, θελω να προχωρησω το παιχνιδι παρακατω και κανω την ερωτηση κρισεως...... may i have your pussy please........?!

    νουμερο 2! (και αυτη δικη μου!)
    εχω φερει κοπελα επι πληρωμη στο σπιτι και βγαζουμε τα ματια μας με τον παραδοσιακο τροπο,,,,, οταν τελειωνουμε ολα τα συμφωνημενα καλει τον ταξιτζη να ερθει να την παρει,,,, ο ταξιτζης λεει οτι θα αργησει 15 λεπτα και καθομαστε στο σαλονι και πιανουμε κουβεντα,,, μου δειχνει φωτο απο την 12χρονη κορη της που ειναι στη ρωσσια,,,,,, λιγο πριν φυγει της δινω μανταρινια για τον δρομο,,,,,,!

    νουμερο 3! (αυτη ειναι περαστικου!)
    βρισκομαι με την κοπελα στο αυτοκινητο σε ενα πλατωμα του δρομου διπλα στη λιμνη της βουλιαγμενης,,,, σκοτεινο το μερος και αρχιζει το προκαταρκτικο παιχνιδι,,,,,, μετα απο 5 λεπτα ερχεται ενα ακομα ζευγαρι και καθεται επισης μεσα στο αυτοκινητο του και κανει παιχνιδια.....αποσταση αυτοκινητων περιπου 10 μετρα,,,,,,, μετα απο 5 λεπτα ερχεται και αλλο αυτοκινητο με αλλο ζευγαρι που κανει και αυτο αναλογα παιχνιδια,,,,,,, αποσταση αυτοκινητων περιπου 5 μετρα,,,,,,, μετα απο 5 λεπτα ερχεται και αλλο αυτοκινητο με ενα ακομα ζευγαρι,,,, αποσταση αυτοκινητων 1 μετρο!!!!!!!!........(παλι καλα που δεν τρακαραμε!)

    νουμερο 4! (παλι δικη μου!)
    εχει ερθει κοπελα επι πληρωμη στο σπιτι μου και εχω τελειωσει με τον προβλεπομενο τροπο... επειδη μου αρεσει το δαχτυλωμα και ειδικα το fisting (στο οποιο η κοπελα ειχε εμπειρια αρκετή!) αποφασιζουμε να της κανω και fisting........ το fisting σταματαει μονο οταν η κοπελα εχει χυσει κανονικα.... η συγκεκριμμενη ηρθε στο σπιτι μου συνολικα 4 φορες....... τις 3 τελευταιες το fisting (με το τελειώμα της!) ηταν δεδομενο,,,,,,, μηπως εχουμε καποια ιδιοτυπη αντιστροφη ρολων στην προκειμενη περιπτωση,,,,,,,,,,?!

    αυτα τα ολιγα,,,,!
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!


    Καλώς ήρθες στο φόρουμ.

    Πέραν του ότι κολλάει το πληκτρολόγιό σου και ως εκ τούτου το κείμενό σου κινείται μεταξύ τελειομανίας και κομματώδους κατάστασης,
    πού ακριβώς βρίσκονται οι "καφρίλες" σε όλ' αυτά που έγραψες;


    (Αν δεν κολλάει το πληκτρολόγιο, θα πω ότι η στίξη δεν πρέπει να συγχέεται με τη στύση.
    Δεν ισχύει εδώ το "οσο περισσότερο, τόσο καλύτερα"  ).