Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. Uranoos

    Uranoos Regular Member


    Έχετε έχετε!

    Ειδικά το 3!!!
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Πού είναι;



    Δηλαδή;




    Αυτό που με ανησυχεί είναι που βλέπω πως με έκανες quote, και δε μου ήρθε notification...  



     
  3. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Quote στο μνμ σου εκανα κατοπιν edit του δικου μου post...μαλλον γι'αυτο δεν ήρθε -μάλλον-

    Ειδικά το τριτο δεν έχει καμία καφρίλα...

    Ιδιοτυπη αλλαγη ρολών βλέπω στο 4.

    Για περισσότερες πληροφορίες στο ειδικά αναρτημένο πινακα επισημάνσεων...πλιζ!

     
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!


    Πάμε από την αρχή λοιπόν, κάπου θα το βρούμε. Γίνε λίγο πιό αναλυτικός όμως αν θες, ειδ' άλλως πες μου πού είναι αναρτημένος εκείνος ο πίνακας...

    Ευχαριστώ γιά τη διευκρίνιση περί του quote, επόμενα notifications μου ήρθαν πάντως, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

    Τώρα: Εννοείς λοιπόν, πως "το τρίτο" δεν έχει καμμία καφρίλα; Συμφωνούμε; Ωραία. Σάμπως όμως, τα άλλα, έχουν; Δεν βρήκα, καμμία.

    Στο 4, ξαναρωτάω: Πού τη βλέπεις την -ιδιότυπη έστω- ανταλλαγή ρόλων; Όποιος ή όποια δέχεται fisting, αναλαμβάνει αυτόματα ρόλο υποτακτικού; Δεν το νομίζω.
    Ή η αντιστροφή των ρόλων έγγειται στο ποιός πληρώνεται, και ποιός το απολαμβάνει;




     
  5. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Ειμαστε κοντά φιλτατε ΜΜ...  
    παράτα το πίνακα γιατι ειναι στην άλλη ακρη του hall στον ανατολικό πύργο...που να τρέχεις τώρα?

    3.Επεσήμανα ειδικα το τριτό γιατί ουτε κάν πλησιάζει σε καφρίλα...

    4.Η αντιστροφή των ρόλων έχει να κάνει με το ποιός πληρώνει ποιον με σκοπό ποιανού την ευχαρίστηση...

    Serial εγινε η παλιο-απάντηση... και είναι και εκτος θέματος... "στη πυρά, στη πυρά!" φώναξε ο λαός

     
     
  6. Mimie

    Mimie Regular Member

    Δεν είναι ακριβώς στο σεξ, αλλά καφρίλα είναι.....

    Είμαι 17 χρονών, στο φροντιστήριο, και ένας preppy συμμαθητής, ντροπαλός, συμπαθητικός και πάμπλουτος, μου την πέφτει πολύ γλυκά και διακριτικά...... συμπτωματικά είναι και γνωστός μιας μακρινής θείας μου..... ο καημένος ήταν τόσο ερωτευμένος που μια μέρα εμφανίστηκε -και καλά τυχαία- αυτή η θεία μου με τη μάνα του στο φροντιστήριο, για να με δει η "μαμά"!!!!!

    Έλα όμως που ταυτόχρονα μου την πέφτει και ένας άλλος...... ψηλός, μελαχρινός, γαλανομάτης, κούκλος, πανέξυπνος, πολύ καλός και βέβαια.....περιζήτητος. Όλα τα κοριτσάκια λιποθυμούσαν στο πέρασμά του. Αν και στην αρχή έκανα και καλά τη δύσκολη, έπεσα γρήγορα.... και έπεσε κι εκείνος..... κυκλοφορούσαμε παντού πιασμένοι απ' το χέρι μέσα σε ένα ροζ συννεφάκι.....

    Κι ο άλλος? αυτός υπέφερε..... ποτέ δεν είπε τίποτα, αλλά τρεις φορές την εβδομάδα, και για τρεις ώρες κάθε φορά, ήταν αναγκασμένος να μας βλέπει να σαλιαρίζουμε, το uber ζεύγος....

    ......και όσο τον έβλεπα να υποφέρει, αντί να τον λυπάμαι εκνευριζόμουνα, σα να ήταν μια παραφωνία στη νιρβάνα μου......και ήμουν ακόμη πιο επιδεικτικά "ερωτευμένη" μπροστά του....... τον θυμάμαι να κοκκινίζει και να κατεβάζει το κεφάλι..... δεν τελείωσε τη χρονιά, και έμαθα ότι έφυγε εσπευσμένα για το εξωτερικό.....

    Ήμουν πολύ γαϊδούρα, I know......  
     
  7. Animator

    Animator Regular Member

    Μα πολυ ομως. Και εγω το ιδιο συμπτωμα ειχα παλιοτερα στο λυκειο μονο που δεν ειχα πλουσιους γονεις. Μακαρι να βελτιωσες την συμπεριφορα σου με τα χρονια.  
     
  8. Mimie

    Mimie Regular Member

    Ναι, τη βελτίωσα..... ή μάλλον, για να είμαι ακριβής, αυτό ήταν μεμονωμένο περιστατικό, δεν είχα τέτοια συμπεριφορά ποτέ πριν ή μετά.....  
     
  9. slave_lina

    slave_lina New Member

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Εχουν γελοιο!!!!!!!!!
     
  10. euronymous

    euronymous New Member

    Τέλειοοοο!
     
  11. Αν είχε φάει σκορδαλιά πιο πριν θα άγγιζε τα όρια της νιρβάνας.
     
  12. Elune

    Elune Priceless

    Βαλκανικες πουστιτσες @Seirios_79