Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ, μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisxatzos, στις 22 Μαϊου 2021.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    εσύ; εκείνη;
    και οι δύο;  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είχε μαλί το alien ή βγάλατε το δικό σου;  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ δε χρειάζομαι παρτεναίρ για το σπαγκάτο, αν το κάνω γαμήθηκα μονάχος!
     
  4. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Εξαρτάται..
    Το μεγάλο μέγεθος είναι κάτι σαν το οφθαλμόλουτρο και αν δεν συνοδεύεται από τεχνική χμμ είναι κάπως λυπηρό. Από την άλλη πλευρά όταν η τεχνική συνδυάζεται με το πάθος κι υπάρχει και χημεία τότε γιατί να ασχοληθεί κανείς με το μέγεθος.
    Βέβαια γούστα είναι αυτά!
    Εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις τον εαυτό σου ελεύθερο και να απολαύσεις τη στιγμή χωρίς δεύτερες και τρίτες σκέψεις.
     
  5. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Δε νομιζω οτι εχει τοση σημασια το μεγεθος οσο η στυση, η σκληροτητα. Τα υπερμεγεθη πουλια, προσωπικα με ενοχλουν.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν τολμάς πες του το
     

     
     
  7. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Έβαλες υποθετικά νούμερα σε αυτές που μίλησα αλλά δεν βάζεις στις πολλές που δεν ανταγωνίζονται. Αυτές είναι απλά...πολλές.
    Οκ...κι άλλες τόσες πολλές είναι που νοιάζονται. Δεν εννοώ ότι γυρίζουν με τσεκούρια να φάνε η μία την άλλη αλλά ότι νοιάζονται.
    Κι όταν νοιάζεσαι, τον κοιτάς πιο προσεκτικά τον ψωλαρά που σε πηδάει (δεν λέω για'σένα). Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
    Μην απομονώνουμε την λέξη από το νόημα.
    Είναι πολύ σημαντικό να καταλάβουμε ότι με τον ίδιο άνθρωπο μπορείς να έχεις τελείως διαφορετικές συζητήσεις για τα ίδια θέματα
    αλλά μόνο όταν το επιτρέψει η τέταρτη διάσταση. Ο χρόνος.
    Αλλιώς θα μας δει μια ερωτευμένη γυναίκα, αλλιώς μία που παίζαμε παιχνίδια μυαλού, αλλιώς μία που είχαμε ένταση κτλ.
    Όταν πλέον δεν θα υπάρχει έλξη ή χαθεί η συνουσία (με συναίσθημα η χωρίς) η γυναίκα αλλάζει εντελώς απέναντί μας και γίνεται φίλη.
    Χρησιμότητα που άλλοι πετούν αλλά κάποιοι άλλοι κρατούν.
    Πίστεψέ με, οι συζητήσεις μας με αυτές δεν αφορούν μόνο τις πούτσες. Μαθαίνουμε τις γυναίκες μόνο από τις ίδιες. Έστω όσο μπορούμε.
    Και τώρα τι; ουσιαστικά το γεγονός ότι κάποιες ή αν θες πολλές γυναίκες, δεν ανταγωνίζονται η μία την άλλη για την ψωλάρα (δεκτό μαθηματικά αφού δεν τις γνωρίζουμε όλες αλλά και αόριστο γιατί υπάρχει το αντίπαλο δέος αυτών)
    στο φως λάμπει η μεγάλη αλήθεια ότι όλες οι γυναίκες χαίρονται μπροστά σε μια μεγάλη πούτσα.
    Σε αυτό συμφωνούν όλες χωρίς εξαίρεση και όλες το παραδέχονται χωρίς καμία αμφιβολία.
    Από που φαίνεται; μα το λέτε οι ίδιες κάπου κάπου η συχνά σε διάφορες συζητήσεις.
    Δεν είναι κακό. Η φύση είναι. Είναι αλήθεια ή όχι ότι το διαφυλετικό σεξ με έγχρωμο αποτελεί μια υπέροχη φαντασίωση για τις γυναίκες;
    βεβαίως όπως και έχει επικρατήσει το "once you go black, you never go bacκ". Υπάρχει δηλαδή ένα κάποιο ενδιαφέρον θα έλεγα.
    Μύθος ή όχι, δεν γνωρίζω.
    Αν τώρα στην μεγάλη πούτσα προσθέσουμε την βασική γραμμή του ικανού εραστή, ο οργασμός της γυναίκας έχει να κάνει με πολλά αλλά με κοινή συνισταμένη την ισορροπία λίπανσης. Τόση όση. Δύο λέξεις.
    Τόση όση να τις κάνει να νιώθουν άνετα στην μαγευτική δείσδυση αλλά και τόση όση να κρατά την απαραίτητη αγριάδα
    που τις φτιάχνει τρελλά. Τα περαιτέρω είναι ξέσκισμα.
    Έτσι για να μην νομίζετε ότι κι εμείς περιστρέφουμε τα πάντα γύρω από τις πούτσες μας.
    Αυτό για να μην θεωρηθεί ότι μόνο το μέγεθος μετράει. Αλλά σίγουρα μετράει...
     
    Last edited by a moderator: 25 Μαϊου 2021
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σαν το σφιχτό ανδρικό κωλαράκι, δεν έχει  
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Κανείς και καμία δεν τολμά να αντικρούσει το ποστ μου. Και πως, άλλωστε;
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    εμένα πάνω από 18 ούτε που να μου το δει. Μια φορά έκανα το λάθος, κι ακόμα ψάχνω να βρω την μήτρα μου. Αυτή που το τρώει, καλό κουράγιο πραγματικά! Θυμάμαι να είμαι από πάνω, και να κάνω αυτό το φου φου που κάνουν οι έγκυες μπας και χαλαρώσει ο πόνος. Α πα πα πα πα. Πα.
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν αλλάζαμε το "τολμά" με το "ασχολείται" θα πείραζε πολύ;