Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ, μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisxatzos, στις 22 Μαϊου 2021.

  1. rea..

    rea.. Contributor

    Όχι μόνο πειράζει, ακυρώνει ολοκληρωτικά τον σκοπό της.
    Για να είμαι ειλικρινής, όσον αφορά εμένα, ομολογώ πως με μία έννοια ασχολούμαι. Βλέπω έναν άνθρωπο να κοπανάει το κεφάλι της στον τοίχο με μανία και επαναλαμβανόμενα.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μεταξύ μας, έχεις ένα δίκιο.
    Εδώ που τα λέμε είναι πιο καυλωτικό να ζορίζεται να χωρέσει το πουλάκι στο κλουβάκι και να αρχίζει να μελανιάζει  
     
  3. dustmonkey

    dustmonkey Regular Member

    Καλησπέρα!
    Όσο αφορά το μέγεθος εγώ σου προτείνω να είσαι λίγο ανοιχτόμυαλος, να δώσεις ευκαιρίες. Αν πας με κάποια και σε απορρίψει για το μέγεθος σου, αυτό αποτελεί μια δική της επιλογή με βάση της δικές τις εμπειρίες και προηγούμενα, και δεν αντανακλά τις επιλογές που θα κάνουν οι επόμενες. Μια άλλη σκέψη που σου προτείνω να κάνεις είναι: όντως πιστεύεις ότι τον έχεις μικρό η απλά έχεις φετίχ με το να σου λένε ότι τον έχεις μικρό; (πολλοί έχουμε αυτό το φετίχ, δεν είναι περίεργο). Επίσης από τις γνωστές έρευνες που κυκλοφορούν προκύπτει ως μέσο μέγεθος το 12-13cm.
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Στην εφηβεία μου, την μελάνιαζα με άλλο τρόπο. Βασικά την έπρηζα.  
     
  5. desp.kout

    desp.kout New Member

    παίζει ρόλο το πώς κουμπώνεις. Σε κάποιες ίσως να μη τούς κάνει. Εγώ ας πούμε είχα αντίστοιχη εμπειρία παλιά που ήταν 11-12 αλλά ήμουν πολύ ερωτευμένη και δεν με ένοιαζε. Τελείωνα πάντα 3-4 φορές και δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο χημεία μεταξύ μας. Όταν μετακόμισα σε άλλη πόλη γνώρισα κάποιους με αυτό το σκοπο. Ενώ ίσως ήταν πιο ελκυστικά στη θέα και κάποια με ποναγαν και λίγο στην αρχή που με τρελαίνει δεν Τελείωνα πάντα. Κάποιες φορές καθόλου κάποιες ενώ μου άρεσε πάρα πολύ δεν μπορούσα απλά να τελειώσω. Επίσης αυτό το οποίο παίζει ρόλο για εμένα είναι να είναι όμορφο. Μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά κάποια μου άρεσαν ή όχι απλά από την εμφάνιση.
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Συμφωνώ με την τοποθέτησή σου στην ομορφιά καυλιού. Επέτρεψέ μου γενικό σχόλιο, χωρίς να αναφέρομαι σε εσένα.
    Χωρίς περαιτέρω ανάλυση σε ότι έχω ήδη καταθέσει όσον αφορά τις εμπειρίες μου, τι έχω δει, συζητήσει κι ακούσει και χωρίς καν να έχω μπει
    σε περιβάλλον σύγκρισης ή καταμέτρησης στο φόρουμ, έχω να πω ότι ναι...οι γυναίκες εκτιμούν εκτός από το ωραίο μέγεθος και την όμορφη εμφάνιση καυλιού.
    Και όχι...δεν αναφέρομαι στο δικό μου αλλά πολλές γυναίκες -αν όχι όλες- ενδιαφέρονται για μια ωραία γενική αισθητική του καυλιού.
    Γουστάρουν το καλοσχηματισμένο καυλί κοιτώντας την εμφάνιση δέρματος, να υπάρχει μία ικανοποιητική διάμετρο
    μια αρχοντιά στο σχήμα της βαλάνου κτλ. Για να ενισχύσω αυτό που γράφω, έχω να δηλώσω με άνεση ότι στους άνδρες αρέσει το όμορφο μουνί.
    Γιατί να μην το πω; το ωραίο μουνί έχει όμορφο σχήμα, περιποιημένα μουνόχειλα, έχει ωραίο ροζ χρώμα που ροδοκοκκινίζει φαίνεται θελκτικό και μας κλείνει το μάτι (κλειτορίδα) με ωραίο τρόπο διακρίνοντάς το.
    Ένα κακοσχηματισμένο, απεριποίητο και ξεχαρβαλωμένο μουνί δεν είναι εξίσου θελκτικό, πως να το κάνουμε δηλαδή;
    δεν είναι ότι δεν το γαμάμε ή το αποφεύγουμε αλλά μιλώ για την εικόνα του.
    Συνεπώς, τα δύο φύλα αν και διαφέρουν σε πολλά, έλκονται το καθένα στο θέμα γεννητικών οργάνων, από διάφορα χαρακτηριστικά τους.
    Και είναι απόλυτα φυσιολογικό.

    Επίσης η γυναίκα δεν βολεύεται όταν το καυλί παρουσιάζει κάμψη ή πτώση κατά την σεξουαλική επαφή.
    Επιθυμεί να είναι ντούρο σε στύση και σταθερά κατά την πράξη. Οι σωστές γυναίκες για μένα μόλις δουν κάποιο πρόβλημα στο καυλί πρέπει να το αναφέρουν διότι αυτό χαροποιεί τον άνδρα που την νιώθει δική του. Αισθάνεται ότι είναι εκεί στην πράξη και δεν σκέφτεται τις δουλειές της, παράγοντας ήχους αχ βαχ για να περνάει η ώρα.
    Οι άνδρες όταν σας γαμάμε ξέρουμε πότε είμαστε μια χαρά, πότε όχι, πότε είμαστε αδιάθετοι, πότε σας βσριόμαστε, πότε δεν σας θέλουμε
    και πότε τερμάτισε το θέμα. Να δούμε πότε θα γκρεμιστούν αυτά τα μαλακισμένα ταμπού της ντροπής και της μόνιμης σουπεργαμίασης
    και για τα δύο φύλα.
     
    Last edited by a moderator: 28 Μαϊου 2021
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αναμφίβολα.  
    Η αλήθεια είναι ότι δεν μου αρέσει το κουμ κουάτ.
    Και ο θόρυβος δεν είναι από τα φετίχ μου  
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Τι φετίχ έχεις; για πες, για πες.
    Μου ήρθε ειδοποίηση στο κινητό και πετώντας τον καφέ στον αέρα απ'την χαρά μου, απάντησα κι έπιασα μετα τον καφέ (ενός άλλου).

     
     
  9. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    "ξεχαρβαλωμενο μουνι"???
    Θα εχει πολυ ενδιαφερον να το πεις αυτο σε καμια "γνησια ντομινα" που θα βρεις στις αγγελιες. Θα ειχε πλακα μα ειμαι απο μια μερια
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2021
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Μα καλά, πίστεψες ότι θα πάρω τηλέφωνο να μιλήσω έτσι σε μία άγνωστη; για να κάνω τι; τον έξυπνο;
    απορώ πως συνδέεις πράγματα χωρίς καν να τα έχω αναφέρει. Έχεις μία συχνή ροπή στην δημιουργία εντυπώσεων.
    Σε πληροφορώ ότι έχω ακούσει άνδρες να μιλούν για το τι λένε σε τηλεφωνικές αγγελίες και το θεωρώ εντελώς γελοίο.
    Θέλετε κύριε να εκτονωθείτε; καλέστε, ακούστε τα του προγράμματος και τραβάτε να εκτονωθείτε ή όχι.
    Σε αυτό το θέμα έκανα μια περιγραφή του όμορφου πούτσου και του όμορφου μουνιού.
    Για να τηρήσω τις ισορροπίες μετά των παραπόνων σου για την λέξη που μειώνει ένα μουνί (αυτό κατάλαβα, η σύνδεση ήταν δική σου εφεύρεση)
    έχω να δηλώσω ότι όταν το καυλί είναι απεριποίητο, άπλυτο, λεπτό, κοντό, λυπητερό, ατροφικών παπαριών
    με εκσπερματωση σταγονο-ροής αντί εκτόξευσης δεν είναι κι ότι καλύτερο για την γυναίκα.

     
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2021
  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Τελικά παίζει ρόλο το ψωλο-μέγεθος και το βρίσκω πολύ φυσιολογικό για τις γυναίκες.
    Πολλές σελίδες λοιπόν στα πολλά θέματα ψωλομεγεθο-συζήτησης με πολλά σχόλια μελών.
    Θα έχει κι άλλα, δεν μπορεί... 
    Γιατί Ρότορα επανέρχεσαι με ρωτάω; διότι είναι καύλα ο ερεθισμός ατμόσφαιρας μέσω τέτοιων θεμάτων.
    Έστω και σιωπηλής. Πότε θα πάψουν τα κρυφά άγχη κι οι φωναχτές μουγκαμάρες σε τέτοια θέματα;
    Οι κακές γλώσσες λένε ότι σε πολλά φόρουμ κάποια θηλυκά υπερασπίζουν τους μικροτσούτσουνους (τους) ή δεν θέλουν λόγω κόμπλεξ
    να παραδεχτούν την αλήθεια και ότι και κάποια αρσενικά δεν είναι στις σωστές "ρυθμίσεις" για διάφορους λόγους
    και δεν πολυμιλούν. Δεν αναφέρομαι στο εδώ φόρουμ. Απλώς δηλώνω την άποψή/γνώμη μου.

    Verba volant, scripta manent

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Τελικά-το-μέγεθος-έχει-σημασία.13735/

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/μεγεθος-πεους.19499/

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Περίπου-στους-13-πόντους-το-μήκος-του-πέους-σε-στύση.46022/

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/mπανάνες.46731/


     
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2021
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κατανοητό και το έχω κάνει και εγώ πολύ σε άλλες φάσεις της ζωής μου