Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ, μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisxatzos, στις 22 Μαϊου 2021.

  1. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Να'μαι κι εγώ κι όπως πάντα εντός θέματος. Τι κι αν κάποια μέλη δεν συμφωνούν; θα σταματήσουμε να μιλάμε;
    σκέφτηκα άλλο ένα σοβαρό επιχείρημα απόδειξης ότι το ψωλο-μέγεθος μετράει.
    Άπειρα πορνο-βίντεο σε πάρα πολλά σάιτ εμπεριέχουν ως θέμα φοβερές ψωλάρες που ξερογλύφουν άτακτα κορίτσια κάθε ηλικιών
    (προσωπική εκτίμηση οι μεγαλομπεμπέκες κάνουν τρελλό τσιμπούκι και είναι έξοχες στα αρχίδια)
    και μετά πηδιούνται χωρίς αύριο. Ε ρε κάτι γαμησάρες!

    Αν παρατηρήσετε λοιπόν στα σχόλια κάτω από τα βίντεο, θα σας φύγει το τσερβέλο με αυτά που γράφονται για τις ψωλάρες.
    Ειδικά για χονδρά γεροδεμένα ατσάλινα παλαμάρια με στύση καραμπίνας.
    Γυναικεία όπως και ανδρικά νικ στα σχόλια των βίντεο, ξεροσταλιάζουν από επιθυμία να είχαν τέτοια εργαλεία
    στις τρύπες τους αφού πρώτα τα άρμεγαν με τρέλλα και κορδέλα. Τι στο καλό; όλοι αυτοί οι άνθρωποι ψέμματα λένε;

    το μικρόφωνο σε όποιον θέλει...μιλάει ο λαός!

     
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Όχι διότι όποτε λαμβάνεται χάνεται η μαγκιά-κλανιά του επίδοξου γαμάω μάο, σε φαντασιακό επίπεδο πάντα!
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    1-Αν ζω εγώ δράμα όπως κινούμαι, μάλλον έρχεται η συντέλεια στο σεξ.

    2-Οι περισσότερες γυναίκες γκρινιάζουν όταν τους πεις ότι θες μόνο γαμήσι. Γουστάρω να το ξέρουν να χαλιούνται.
    Εσείς εδώ μέσα βασίζεστε πάντα στις εξαιρέσεις.
    Κάποια στιγμή θα συμπεριλάβετε και τον κανόνα. Ευχής έργον να βρίσκω ΜΟΝΟ για γαμήσι.

    3- Οι λέξεις μου είναι επιλεγμένες σωστά. Αν δεν γαμήσεις, δεν γάμησες. Άρα...αν έρθει.

    4-Όλα αποδεικνύονται μαντάμ.

    Έλα, αφού συμμετέχεις πάρε τραγουδάκι για το ευχαριστώ.



     
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Α...είσαι κι εσύ εδώ;

     
     
  5. nellh__

    nellh__ New Member


    Αφιερωμένο μιας και σε κάποιον εδώ μέσα βλέπω να αρέσει πολύ να μιλάει για ψωλαρες

    Βάλτο στο τέρμα και ζηστο
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    'Ηταν θέμα χρόνου. Καθαρά θέμα χρόνου! Μετά από πολλά ουσιαστικά (μου) ποστ, ήρθε το ποστ με αριθμό 97 όπου και δεν αφήνει
    απολύτως κανένα περιθώριο αντίδρασης. Έστω ότι τολμά κάποιος/α να παραθέσει, τι, τι, τι, τι, τι, τι να γράψει;;;
    Γι'αυτό και δεν παραθέτει κανείς και καμιά.
    Ήθελα να το καρφώσω (ταιριαστή λέξη) στο νούμερο 100 για την καύλα αλλά υπάρχουν καθυστερήσεις λόγω moderation στις εγκρίσεις.
    Δεκτό (κι αυτό). Συνεχίζουμε...

     
     
  7. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    το ιδιο πραγμα λεμε αδερφε ...τι να το κανεις το μεγεθος αν δεν ξερεις να το χρησιμοποιεις ( και οχι μονο αυτο ) . Η ερωτικη πραξη προυποθετει πολλα και οχι μονο μια γυναικα ή εναν αντρα να "αραζει" κ να απολαμβανει. Γι αυτο μας ξεχεζουν οι γυναικες ...γιατι ελαχιστοποιούνται οι αντρες που κανουν πραγματικα σεξ. Πολλες τσοντες βλεπουμε!!! Είναι σαν να έχεις έτοιμες μαριναρισμενες πανσέτες και να τις καις στο ψήσιμο!!! Αντε φάτες...
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Το θέμα αφορά μέγεθος. Κάποια μέλη πιστεύουν ότι κάτι κρύβεται ή γενικώς ότι κάτι συμβαίνει. Και βγαίνουν εκτός θέματος.
    Δεν εννοούν να καταλάβουν ότι αυτά τα θέματα έλκουν αντιδράσεις κι είναι πιασάρικα. Νομίζω, το έχω δηλώσει-δείξει-αποδείξει.
    Απέδειξα αυτό που απέδειξα.
    Εσύ τώρα αναφέρεσαι σε άλλο θέμα. Άρα είσαι κι εσύ εκτός θέματος. Άνοιξε αλλο θέμα και γράψε αυτά που το αφορούν.

     
     
  9. finglock

    finglock Regular Member

    Εσύ κάνεις πλάκα, αλλά στην ιδέα ξεμαλλιάσματος και μόνο, κάτι εσκίρτησε εντός μου  
     
  10. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    "Μόνο στόκος δεν βρίσκει να γαμήσει σε αυτό το φόρουμ."

    Κάποιος που δεν θα σας θυμίζει τίποτα, μην ασχολείστε  
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Επίσης "κάποιοι μόνο σε αυτό το φόρουμ μπορούν να γαμησουν."

    Δικό μου  
     
  12. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Δεν παιζει (κανενα ρολο το μεγεθος), ολα εχουν να κανουν με τις αναζητησεις, επιθυμιες, συναισθηματα, εγκεφαλικα παιχνιδια κ.α. Όσοι νομίζουν έχουν παλαμάρι ό άλλος με το καλαμάρι γιατί μαμάει παραπάνω;
    Τίποτα δεν είναι απόλυτο.
    Έχω ακούσει για την Τίνα, έμαθα για την Μίνα ,μου είπανε για την Ματίνα πως όλες κάνουν θράυση στην Αθήνα αλλά τώρα τελευταία μαθαίνω για την Λίνα απο την Ραφήνα πως την βρίσκει με μια σφήνα.
    Παλικάρι ελπίζω να βρεις κάποια με το σπαγγάτο , δεν είναι δύσκολο ,καλή τύχη.