Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε κάθε λάθος του/της υποτακτικού/ης αντιστοιχούν κάποιες ευθύνες στον Κυρίαρχο/η?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 7 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Ισχύει.
    Και είναι ο πιο σκληρός.
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    στο πρώτο χτύπημα, σβήνει τα φώτα

    δεύτερο χτύπημα δείχνει την πόρτα

    στο τρίτο χτύπημα η πόρτα ανοίγει, μην επιμένεις, η υποτακτική έχει φυ-υ-γει

    Πραγματικα, το 2006 επιτρέπονταν τρία λάθη; Ποινολογιο;
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ήμουν αρχάρια εκπαιδευόμενη τότε, το 2006 υπήρχε η εκπαίδευση σκλάβας και ίσως να υπάρχει ακόμα, δεν ξέρω. Το νήμα μπορεί να είχε ανοιχτεί μετά από ένα λάθος δικό μου, επικό λάθος   Ήταν η πρώτη μου επαφή με την αντίληψη ότι για ένα λάθος του υ μπορεί να ευθύνεται ο Κ απέναντι σε τρίτους κιόλας!!! δηλαδή ... καταλαβαίνεις τώρα, άστα να πάνε και έρχεσαι, μετά από 15 χρόνια να με ρωτήσεις αν έτσι ήταν τότε ή δεν ήταν, σε καταλαβαίνω μεν αλλά δεν γίνεται να σε βάλω στο τότε κλίμα δε  
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Προσπάθησε, μπορεί να μην δυσκολευτείς τόσο  

    σε πειράζω. Εκπαίδευση σκλαβας…οποιος το καταλαβαίνει ότι εκπαιδεύεται, νομίζω χάνει όλη την μαγεία του «πως βρέθηκα έτσι δεμένος χειροπόδαρα»