Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε ταξίδι χωρίς τα παιχνίδια Σας: Οδηγός για Κυρίαρχες/ους

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 19 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    john_slave96 έχω μάθει στην ζωή μου να μην είμαι δειλή και να μην φοβάμαι κανέναν και τίποτα, σιγά να μην φοβηθώ  
     
  2. Leon

    Leon άντε και καλο μεσαίωνα Ork

    Απάντηση: Σε ταξίδι χωρίς τα παιχνίδια Σας: Οδηγός για Κυρίαρχες/ους

    Καλημέρα παιδιά τι κάνετε όσο αφορά τους ελέγχους στα αεροδρόμια θα σας πω αυτό που έζησα και κόντεψα να πλακώσω τα στρουμφάκια στο ξύλο,
    Ήταν μια κοπέλα μπροστά μου με 2 χειρ’ αποσκευές το λιπών τα στρουμφάκια είχαν ένα ιμιαίμο κόπρο για ναρκοντικά μυρίζει την τσάντα και αρχίζει να την δαγκώνει και ξεκινά το ψάξιμο εκεί ήταν που τα πείρα τρελά αντί να κοιτάνε τις μπλούζες η κάνα παντελόνι κοιτούσαν τα στριγκακια τα έβγαζαν από την τσάντα και τα έβαζαν σε κοινή θέα ήταν και λίγο περίεργα ε δεν φαντάζεστε, περιττό να πώ το τι «χέσιμο» φάγανε στο τέλος.(μεταφορικά το λέω μην παρεξηγούμε !!)
    Αλά οτι είναι λίγο μαλάγκουες είναι και περισσότερο είναι η ταλαιπωρία που υφίστασαι
     
  3. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μεγάλη μπουκία φάε μεγάλη κουβέντα μην λες  
     
  4. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

       
    Αυτός είναι ένας τρόπος να δείξεις το ότι είσαι Αφέντρα?
    Καήκαμε τότε!
    Σε εκτιμώ Princess και το ξέρεις, απλά δεν συμπίπτουν οι απόψεις μας.
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2006
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    Ειδικα στις Αμερικανικες πτησεις που ειναι κατι ορθιες ντουλαπες , αγελαστες, απροσπελαστες και με υπηρεσιακη φωνη θα σου πουν "Ανοιξτε Κυρια τη βαλιτσα σας" ευγενικα μεν, που δεν δεχεται αντιρρηση δε, κι ετσι και πεις κιχ σ εχουν μπουζουριασει, εκει να δω ποιος φοβαται ή θα του αντιγυρισεις στην πλακιτσα "κατσε να το δοκιμασω επανω σου"..

    Το ιδιο ακριβως ενοιωσα και στο Ισραηλ. Μονο να πεις κατι που δεν θα τους αρεσει κι εχεις βρεθει στο κρατητηριο κι αντε μετα να ξεμπλεξεις.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Έχεις απόλυτο δίκιο zinia. Αν και εγώ δεν πρόκειται να πάω ποτέ στο Ισραήλ. Είναι το μόνο μέρος που δεν πρόκειται να πάω.
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    SadalMelik όλα όσα λέω τα εννοώ πάντα  
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Mistress_Despoina δεν σκέφτηκες ότι το είπα κάνοντας humor?

    Δεν χρειάζεται να δείχνω τι είμαι, φαίνομαι ή 'οπως λένε, κάνω κρα από μακριά  
     
  9. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Διαλεξε. Ή Mistress ή κοράκι (αστειεύομαι)  
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αυτό το "αστειεύομαι" γιατί άραγε πάντα το λες;;;;
     
  11. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Επειδή ξέρω την Princess και ξεκαθαρίζω πως δεν την "λέω" αλλά αστειεύομαι. Κάποια άλλη διευκρίνιση? (Για άλλη διευκρίνιση προτίμησε το pm. Ας μην κάνουμε διάλογο από εδώ.)
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    john_slave96 για να καταλάβουν όσοι δεν έχουν την αίσθηση του χιούμορ  

    Τόσο περίργο σου φάνηκε ή μήπως είσαι και εσύ από αυτούς που πιστεύουν ότι μία Κυρία δεν μπορεί να αστειεύεται αλλά να είναι πάντα σοβαρή?
    Όχι φίλε μου, εγώ και αστειεύομαι και πλάκες κάνω και γενικά κάνω ότι θέλω, χωρίς τα "κλισέ"σας, τους