Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε ταξίδι χωρίς τα παιχνίδια Σας: Οδηγός για Κυρίαρχες/ους

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 19 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. xaris5

    xaris5 New Member

    Αφέντρα θα ήθελα να σας ρωτήσω γιατι το μαλακτικό με το αλάτι πονάει τόσο πολύ;
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Επειδη εχει μαλακτικο (προφανως).
    ΕξαρτAται βεβαια απο το τι θελει η Αφεντρα να μαλακωσει.
     
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Να ευχαριστήσω την SM_Art_Lady για το απολαυστικό κείμενο...πολλές δημιουργικές ιδέες εντός!!!

    Να μοιραστώ εμπειρία με ένα καμουτσικάκι που ήθελα να περάσω από έλεγχο, από Βιέννη προς Αθήνα προς Κρήτη...τελικά χαριστικά με άφησαν (μαζί με το "φονικό όπλο"), αφού τους εξήγησα οτι το χρησιμοποιώ στην ερωτική μου πρακτική, με πάσα σοβαρότητα! Ο βανίλα φίλος μου που ταξίδευε μαζί μου είχε πεθάνει στο γέλιο!
     
  4. sexyboy

    sexyboy New Member

    Αυτη η Ευα είναι τρομερή!

    Απιστευτη μπορει να σε κάνει να λιώσεις με την φαντασία της!
     
  5. Constan

    Constan Regular Member

    τελικα αν θελεις να παιξεις υπαρχει τροπος..
    το προβλημα εστιαζεται στους παρτενερ,οι περισσοτερες
    λενε τη φραση: εισαι αρρωστος

    και πειτε μου τι απαντηση τους δινετε?
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αφου μπορεσες να κανεις διαγνωση κανε με καλα!!!!

    παντως μικρος που μαζευα τα βιβλια των μικρων εξερευνητων αυτο το κεφαλαιο μαλλον πρεπει να μου ξεφυγε χεχεχεχε!για σου ρε Ευα macGaiver του bdsm 
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2008