Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημαδια η πονος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmcouple_cy, στις 24 Ιανουαρίου 2008.

  1. viollet

    viollet New Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Για μένα τα σημάδια Του είναι η σφραγίδα Της κυριαρχίας Του πάνω στο κορμί μου και τα λατρεύω
     
  2. Louiss

    Louiss Regular Member

    Για μένα δεν είναι ούτε τα σημάδια ούτε ο πόνος (προφανώς και θέλει λίγο και από τα 2) αλλά

    το πόσο θες να απολαύσεις κάτι. Τότε και τα σημάδια και ο πόνος γίνονται σημαντικά και για τους 2 (ή τρεις

    ή παραπάνω).
     
  3. Ravenheart

    Ravenheart New Member

    Για μένα πάλι είναι και τα 2... Το ένα γλυκιά υπενθύμιση του άλλου. Και μ'αρέσει ακομα περισσότερο να ξαπλώνω μπροστά του μονο και μόνο για να περνά τα δάχτυλα του πάνω απ'το καθε σημάδι ξεχωριστα θυμίζοντας μου πως ή/και γιατί εγινε το κάθε ένα.
     
  4. RoughGames30

    RoughGames30 Looking and Experimenting

    ο πονος(ειτε η προκληση πονου)...τα σημάδια δεν θα το λεγα
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  6. Nemesis

    Nemesis New Member

    ειναι πιο αισθησιακό ενα σημάδι όντως
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  9. Ο πόνος ειναι μέσα στην καθημερινότητα της σκλαβας είτε αυτή είναι μαζοχίστρια και της αρέσει είτε όχι και τον υπομένει.Τα σημάδια που προκαλούνται από τον αφέντη είναι πάντα τα σημάδια Του.Αν θα μείνουν η όχι και πόσο Εκείνος ξέρει.
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συμφωνώ 100%. Αν όμως, αν για μια στιγμή θα μπορούσε ένας σκλάβος να προβάλλει τα "θέλω " του, τότε εγώ θα προτιμούσα και τα δύο. Και πόνο και σημάδια που να διαρκούν. Ακόμη καλύτερο τα μόνιμα σημάδια, αν με καταλαβαίνεις sklavina, στο λέω γιατίσ σε βλέπω ότι είναι συνειδητοποιημένη.
     
  11. σε ευχαριστώ καλέ μου  
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Πολύ θα το ήθελα ένα σημάδι μόνιμο και ιδιαίτερο που θα σημαίνει ότι είμαι ιδιοκτησία Της. Ζητάω πολλά; Μου έχει κολλήσει αυτό άπό την ιστορία της Ο.