Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημαδια η πονος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmcouple_cy, στις 24 Ιανουαρίου 2008.

  1. Re: Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Πολλά για μένα όχι.Από αυτήν να το ζητήσεις.Αν όμως το θέλεις τόσο ίσως να είναι και λόγος να μην στο κανει. 
    Εκτός και αν αποφασίσει εκεινη να στο προσφέρει σαν επιβράβευση για κατι πολύ καλο που εχεις κανει και τν ευχαριστησες.
    Στο χέρι σου ειναι φίλε μου!!! 
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Έχεις δίκιο 100%, δεν μπορώ να πω τίποτε άλλο. Μονολογούσα φωναχτά. (Κοιτάζει κάτω ντροπιασμένος.)
     
  3. sunny

    sunny Regular Member

    Και εγώ πιστεύω και τα δυο….
    Ο πόνος σε εξιτάρει εκείνη την στιγμή και τα σημάδια σου θυμίζουν τα πρόσωπα και τις καταστάσεις…

    Για τα σημάδια όμως τίθεται και το θέμα της χρονικής διάρκειας (του βαθμού μονιμότητας τους )Μπορεί τα «ελαφρά» να σου θυμίζουν τα πρόσφατα γεγονότα και ανυπομονείς να τα ξαναζήσεις αλλά κάτι ποιο παλιό, πιο μόνιμο, μπορεί να σου θυμίζει πράγματα που θέλεις να ξεχάσεις…
     
  4. karavokyris

    karavokyris New Member

    Σαν σχετικα νεος στον χωρο (και του πονου),ψηφιζω τον πονο,ιδιεταιρα αυτον που διαρκει κανα δυο μερες μετα και σου θυμιζει το συμβαν..Ακομα καινε οι ρογες μου απο τα μανταλακια.. .Καλυτερα "σημαδια" εγκεφαλικα ,παρα σωματικα..
     
  5. medousa70

    medousa70 New Member

    συμφωνω απολυτα μαζι σας!!ι αισθηση του πονου ειναι η απολυτι καυλα!!! 
     
  6. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    και τα 2. το πρώτο γιατί σου προκαλέι ηδονή τη στιγμή που το ζεις ή περιμένεις να το ζήσεις. το δεύτερο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορείς να ανατρέξεις με την εικόνα στη στιγμή καθώς επίσης και να πλάθεις διάφορα σενάρια κοιτάζοντάς τα...
     
  7. Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    και τα δύο

     
     
  8. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Πόνος +1 ψήφο!

     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Τον πόνο τον απολαμβάνω όπως και τα σημάδια μου, που αποτυπώνουν τις υπέροχες στιγμές που έζησα,πάνω στο κορμί μου,σαν πινελιές ενός ζωγράφου πάνω σε λευκό καμβά......
     
  10. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Μου είναι αδύνατον να αντισταθώ μπροστά στο ζωγραφισμένο, από το χέρι μου , κορμί της σκλάβας μου. Φυσικά η επιθυμία που μου ξυπνάει είναι να απολαύσω την μονωδία των ουρλιαχτών της.
     
  11. SomeShapes

    SomeShapes Regular Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    both
     
  12. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Μμμμμ... τι λαχταριστο διλημμα...!!!

    Αγαπαμε κ τα δυο. Θα ελεγα περισσοτερο γουσταρω τον πονο σε τετοιο βαθμο που να αφησει σημαδια. Ευτυχως ειμαι απο τους ευλογημενους ανθρωπους που αντεχουν στον πονο κ που τα σημαδια που αφηνουν κρατανε για μερες.